بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو

بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو کدام است؟ در دوره های پیشین، افرادی که در تصمیم گیری برای انجام یک خال کوبی نادرست عجله داشتند، باید با انتخاب های نادرست خود زندگی می کردند.

با این حال، با پیشرفت تکنولوژی در حوزه پوست، گزینه های بیشتری در دسترس کسانی است که می خواهند خاطرات آشکار حماقت دوران جوانی را حذف کنند. به لطف لیزر پوست توسط بهترین دکتر پوست و مو در ایران، خلاص شدن از شر خالکوبی ناخواسته نسبتا سریع، ساده و بدون درد است. اگر شما هم به دنبال بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو هستید تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

هنگام انتخاب بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو، باید دقت لازم را انجام دهید تا بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی و مشکل تاتوی قدیمی خود را پا کنید.

از این گذشته، همانطور که همه هنرمندان تاتو از نظر مهارت و استعداد برابر نیستند، تمام کلینیک های پوست نیز برای پاک کردن خالکوبی شما مناسب نیستند. به خواندن این مطلب ادامه دهید تا بدانید هنگام انتخاب کلینیک لیزر پوست برای پاک کردن تاتو چه نکاتی را باید در نظر بگیرید.

انتخاب بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو

یک تصمیم عجولانه  برای انتخاب تاتو، می تواند بسیار ناراحت کننده باشد و منجر به استفاده از خالکوبی شده است که شما به شدت می خواهید آن را حذف کنید. پس بهتر است وقتی به دنبال یک کلینیک لیزر پوست برای حذف تاتوی قدیمی خود هستید، تصمیم گیری عجولانه نداشته باشید.

با اولین متخصص پوست لیزری که در موتور جستجوی شما ظاهر می شود، قرار ویزیت تنظیم نکنید. تحقیقات خود را با خواندن نظرات، یادگیری از تجهیزات و روش‌هایی که متخصصان پوست در بهترین کلینیک پوست شما استفاده می‌ کنند، انجام دهید. با انجام کمی تحقیق و جستجو، می توانید کلینیک هایی را که ممکن است با نیازهای شما مطابقت نداشته باشند را از بین سایر حذف کنید.

تصویر-بهترین-کلینیک-تخصصی-پاک-کردن-تاتو-5157

مشاوره بگیرید!

اکثر کلینیک های حرفه ای پاک کردن خالکوبی در ابتدا مشاوره هایی را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تصمیم بگیرید که آیا حذف خالکوبی با لیزر انتخاب مناسبی برای شما است یا خیر. مهم است که قبل از شروع پاک کردن تاتو با لیزر یک مشاوره داشته باشید زیرا می خواهید دقیقاً بدانید در طول عمل شما چه اتفاقی می افتد و هزینه آن چقدر است. بهترین کلینیک های این صنعت نیز قرار ملاقات های یک روزه را ارائه می دهند تا در صورت تمایل بتوانید بلافاصله پس از مشاوره، درمان خود را شروع کنید.

تجهیزات را در نظر بگیرید!

فناوری پوست لیزر با سرعتی سریع پیشرفت می کند، بنابراین به کلینیکی که هنوز از تجهیزات قدیمی استفاده می کند بسنده نکنید. سوال بپرسید و در مورد تجهیزات مورد استفاده توسط متخصصین پوست که مد نظر شماست تحقیق کنید. شما می خواهید بهترین پزشکان پوست و مو زیبایی ایران را پیدا کنید که از تجهیزات و روش های پیشرفته و به روز استفاده می کند تا مطمئن شود که بهترین تجربه پاک کردن خالکوبی را دارید که کمترین درد و جای زخم باقیمانده را ایجاد می کند.

تصویر-بهترین-کلینیک-تخصصی-پاک-کردن-تاتو-5121

اعتبارنامه ها را بررسی کنید!

پاک کردن خالکوبی یک تخصص اختصاصی است و کسانی که آن را انجام می دهند باید حرفه ای باشند. در حالی که حذف خالکوبی با لیزر یک روش تهاجمی در نظر گرفته نمی شود، اما شامل روش هایی است که بر روی تمام نواحی بدن انجام می شود.

همچنین، خالکوبی‌ها معمولاً در مکان‌های قابل مشاهده هستند، بنابراین باید مطمئن شوید که روش‌های حذف آن‌ها شواهد بصری کمی را به جا می ‌گذارد. با اطمینان از اینکه متخصصانی که پروسه های شما را انجام می دهند دارای گواهینامه، آموزش عالی و شایستگی هستند، مطمئن می شوید که بهترین مراقبت و درمان را که مطابق با استانداردهای روز دنیا انجام می دهند.

راهنمای پاک کردن تاتو با لیزر

همانطور که گفته شد، دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است تصمیم به پاک کردن خالکوبی و تاتوی قدیمی خود بگیرید، بنابراین اگر به هر دلیلی از خالکوبی خود ناراضی هستید، حذف خالکوبی با لیزر بهترین گزینه برای پاک کردن آن است.

پاک کردن تاتو با لیزر چگونه کار می کند؟

حذف خالکوبی با لیزر با شکستن رنگدانه در خالکوبی با پرتو نور با شدت بالا انجام می شود. رنگ ها ممکن است به نوع متفاوتی از لیزر نیاز داشته باشند زیرا همه رنگدانه ها طول موج لیزر یکسانی را جذب نمی کنند. خالکوبی با رنگ سیاه به نسبت سایرین راحت تر پاک می شود.

رنگ های دیگر ممکن است نیاز به لیزر خاصی برای شکستن رنگدانه داشته باشند. یک تکنسین یا بهترین دکتر پوست و مو در ایران لیزرهای مناسب را انتخاب می کند و سپس لیزر را از روی پوست عبور می دهد. نور پرانرژی فقط برای مدت کوتاهی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد. رنگدانه تکه تکه شده و در نهایت توسط بدن جذب و خارج می شود.

بیشتر بخوانید:

بهترین دکتر لیپوماتیک تهران

دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی 

زمان مورد نیاز برای پاک کردن تاتو با لیزر

یک جلسه لیزر فقط حدود 30 دقیقه طول می کشد، اما این مقدار زمان معمولا برای پاک کردن کامل خالکوبی کافی نیست. اکثر افراد بسته به عوامل مختلف به شش تا هشت جلسه نیاز دارند. جلسات معمولاً با فاصله 4 تا 6 هفته برنامه ریزی می شوند تا به پوست زمانی برای بازیابی دهد. این زمان بسیار مهم است زیرا اگر پوست زمان کافی برای بهبودی بین درمان‌ها نداشته باشد، ممکن است جای زخم ایجاد شود.

شما می توانید برای اطلاع از بهترین پزشکان پوست و مو زیبایی ایران به این لینک بروید.

میزان موفقیت آمیز بودن پاک کردن تاتو

تعداد درمان هایی که نیاز دارید و همچنین میزان موفقیت آمیز بودن پاک کردن تاتو به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این موارد تراکم و سن جوهر است. خالکوبی های قدیمی راحت تر پاک می شوند زیرا رنگ ها متراکم تر می شوند. لیزرهایی برای پاک کردن تقریباً هر رنگ جوهر خالکوبی وجود دارد، اما دشوارترین رنگ ها برای پاک کردن رنگ های روشن مانند سبز، فیروزه ای و زرد هستند.

محل خالکوبی نیز به سرعت محو شدن آن تأثیر می گذارد. نواحی با گردش خون پایین ‌تر مانند دست‌ها، پاها و صورت ممکن است زمان بیشتری نیاز داشته باشد تا فرآیندهای بدن برای حذف جوهر عمل کند. شرایط بهداشتی یا عاداتی مانند سیگار کشیدن که بر گردش خون تأثیر می گذارد، نیز می توانند بر سرعت محو شدن تاتو تأثیر بگذارد. پوست روشن یا متوسط ​​به درمان های لیزری بهتر پاسخ می دهد زیرا می تواند نور را سریعتر جذب کند.

برداشتن خالکوبی می تواند برای برخی از بیماران ناراحت کننده باشد، اما اکثر بیماران نیازی به بیهوشی ندارند. برخی از بهترین کلینیک های تخصصی پاک کردن تاتو، از دستگاه های خنک کننده یا کرم بی حس کننده برای کمک به کاهش ناراحتی استفاده می کنند.

اما بیشتر مردم درد را جزئی بازگو می کنند. پس از درمان، ممکن است مقداری سوزش یا خارش خفیف در ناحیه تحت درمان ایجاد شود. کرم هایی وجود دارند که می توانند به کاهش این ناراحتی های جزئی کمک کنند. می توانید فوراً به فعالیت های معمولی خود بازگردید، اما برای جلوگیری از آفتاب سوختگی، بهتر است ناحیه تحت درمان را پوشانده باشید.

برای اطلاع از اینکه بهترین دکتر زنان در غرب تهران کیست؟ به این لینک بروید.

بازیابی حذف خالکوبی

بهبودی از حذف خالکوبی با لیزر زمانی که توسط بهترین دکتر پوست و مو در ایران  انجام شود، سریع و بدون درد است. ممکن است مقداری تاول، قرمزی یا تورم جزئی وجود داشته باشد. لازم نیست از فعالیت هایی مانند ورزش یا دوش گرفتن اجتناب کنید، اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که پوست به مدت شش تا هشت هفته بهبود یابد. مشاوران پوست زیبایی، قرار ملاقات های یک روزه را ارائه می دهند.

بهترین زمان پاک کردن تاتو

همچنین مهم است که بدانید چه زمانی باید خالکوبی خود را پاک کنید. آیا می دانستید که زمستان بهترین زمان برای پاک کردن خالکوبی است؟ باور کنید یا نه، شرایط سرد زمستان در واقع روند بهبود پاک کردن خالکوبی را تسهیل می کند. برداشتن یک خالکوبی ممکن است نیاز به چندین جلسه با زمان بهبودی، در بین آن طول بکشد.

از آنجایی که زمستان سرد است، می توانید محل پاک کردن خالکوبی خود را در حین بهبودی پوشانده باشید.

سپس مسئله موهای بدن وجود دارد. اگر در حال گذراندن دوره‌ای از لیزر درمانی هستید، نمی‌توانید پوست ظریف را در حین بهبودی بتراشید یا اپیلاسیون کنید. به همین دلیل ممکن است بخواهید این مناطق را پنهان نگه دارید، چیزی که در زمستان بسیار آسان تر است.

حتی بهتر از آن، زمستان گرمای محیطی کمتری دارد، که می‌تواند محلی را که در آن پاک کردن تاتو با لیزر انجام می‌شود، تحریک کند.

نور خورشید همچنین می تواند باعث ایجاد تاول یا پوسته پوسته شدن در طول روند بهبودی شود. قرار گرفتن در معرض نور خورشید همچنین می تواند باعث هایپرپیگمانتاسیون یا حذف دائمی رنگدانه های پوست در طول روش لیزر شود. در فصل زمستان، پوست شما می تواند پوشیده  شود، بنابراین خطر عوارض جانبی خود را کاهش داده و سریع تر بهبود می یابد.

لیست بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو

مجموعه زیبایی پارادایس

کلینیک سلین

کلینیک زیبایی سابرینا

مجموعه بیوتی لند

کلینیک رخ آرا

کلینیک پوست و مو رازی

کلینیک مرکز زیبایی تخصصی ماه تهران

کلینیک ندای سلامت

اگر شما تجربه ویزیت و درمان در هر کدام از کلینیک های پوست و مو ارائه شده را دارید لطفا در نظر سنجی ما شرکت کنید و سایر افراد را از نظرات خود مطلع سازید.

بهترین کلینیک تخصصی پاک کردن تاتو