بهترین جراح زنان در تهران

بهترین جراح زنان در تهران کیست؟ چگونه می توان بهترین جراح زنان در تهران را پیدا کرد؟ بهترین جراح زنان در تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

آیا راهی برای شناخت بهتر، بهترین جراح زنان در تهران وجود دارد؟ از آنجا تهران  پابتخت ایران، شهری بزرگ است و به نسبت سایر شهر های ایران پیشرفت های قابل توجهی داشته است، افراد برای هر اقدامی تمایل دارند پزشک خود را از تهران انتخاب کنند، البته چه بسا افرادی نیز هستند که برای اقدامات پزشکی به دنبال لیست بهترین پزشکان متخصص زناندر شهر خود می گردند. اگر شما هم به دنبال پاسخ سوالات پرسیده شده هستید و یا به دنبال بهترین جراح زنان در تهران هستید، کافی است تا انتهای این متن ما را دنبال کنید.

اقدامات درمانی بهترین جراح زنان در تهران

پس از قرار ملاقات با یک متخصص زنان، ممکن است برخی از زنان برای حفظ سلامت خود نیاز به یک روش درمانی داشته باشند. در این صورت، زنان می‌توانند به بهترین جراح زنان در تهران مراجعه کنند.  درزیر لیستی از روش های متداول کم تهاجمی اقدامات جراح زنان آمده است:

هیسترکتومی

هیسترکتومی روشی برای برداشتن رحم است. این یک نوع جراحی بسیار رایج برای زنان  است. برداشتن رحم به این معنی است که دیگر نمی توانید باردار شوید. انواع مختلف هیسترکتومی عبارتند از:

هیسترکتومی لاپاراسکوپی کامل (TLH)

TLH برداشتن رحم و دهانه رحم از طریق چهار برش کوچک شکمی است. بسته به مورد بیمار، تخمدان ها و لوله های فالوپ نیز ممکن است برداشته شوند.

هیسترکتومی سوپراسرویکال لاپاراسکوپی (LSH)

در این روش بهترین جراح زنان در تهران، برداشتن رحم به روش لاپاراسکوپی را انجام می دهد و بیمار می تواند دهانه رحم خود را حفظ کند. بیمار می تواند تخمدان های خود را نگه دارد یا همزمان آنها را خارج کند.

تصویر-بهترین-جراح-زنان-در-تهران-9452

هیسترکتومی واژن با کمک لاپاراسکوپی (LAVH)

LAVH یک روش جراحی با استفاده از لاپاراسکوپ برای هدایت برداشتن رحم ویا لوله‌های فالوپ و تخمدان‌ها از طریق واژن است.

برداشتن فیبروم

فیبروم ها تومورهای غیر سرطانی در عضله رحم هستند. روش های درمانی برای از بین بردن فیبروم عبارتند از:

میومکتومی لاپاراسکوپی برای فیبروم

این جراحی شامل برداشتن فیبروم (تومورهای غیر سرطانی در عضله رحم) از دیواره رحم است.

میومکتومی هیستروسکوپی

میومکتومی هیستروسکوپی شامل قرار دادن یک ابزار دید با نور نازک (هیستروسکوپ) از طریق واژن و دهانه رحم به داخل رحم است. این ابزار سپس به پزشک اجازه می دهد تا فیبروم را مشاهده کند تا آن را از طریق واژن خارج کند.

برداشتن کیست تخمدان

کیست تخمدان کیسه ای پر از مایع است که روی تخمدان زن ایجاد می شود. بیمارانی که نیاز به برداشتن کیست دارند ممکن است درمان کم تهاجمی زیر را دریافت کنند:

سیستکتومی تخمدان لاپاراسکوپی

سیستکتومی تخمدان لاپاراسکوپیک، جراحی برای برداشتن کیست یا کیست از یک یا هر دو تخمدان با استفاده از برش های کوچک و ابزارهای تخصصی است.

درمان چسبندگی ها با کمک بهترین جراح زنان در تهران

چسبندگی ها اسکارهایی هستند که معمولاً پس از جراحی به عنوان بخشی از فرآیند بهبود در بدن ایجاد می شوند.

لیزر چسبندگی لاپاراسکوپی

این روش برای درمان دردهای مزمن شکمی و لگنی ناشی از چسبندگی استفاده می شود.

هیستروسکوپی تشخیصی

هیستروسکوپی تشخیصی یک روش زنان و زایمان برای ارزیابی حفره آندومتر، لایه ای از غشاهای مخاطی است که رحم را پوشانده است.

از بین بردن پولیپ رحم

پولیپ های رحم سلول های غیر سرطانی هستند که در دیواره داخلی رحم رشد می کنند و تا حفره رحم گسترش می یابند.

پولیپکتومی هیستروسکوپی

پولیپکتومی هیستروسکوپی یک عمل جراحی برای برداشتن پولیپ رحم است. این اجازه می دهد تا رحم حفظ شود.

ابلیشن آندومتر هیستروسکوپی

بهترین جراح زنان در تهران، برای دیدن داخل رحم از یک ابزار دید با نور نازک (هیستروسکوپ) استفاده می شود. سپس برای درمان خونریزی غیرطبیعی رحم، عمل ابلیشن آندومتر انجام می شود و پوشش داخلی رحم را از بین می برد.

عقیم سازی هیستروسکوپی

عقیم سازی هیستروسکوپی نوعی روش عقیم سازی لوله ها است که از دهانه های طبیعی بدن برای قرار دادن ایمپلنت های کوچک در لوله های فالوپ استفاده می کند. این ایمپلنت ها باعث رشد بافتی می شوند که لوله ها را مسدود می کند، در این روش نیازی به برش جراحی نیست.

جراحی به کمک رباتیک

در جراحی با کمک رباتیک، جراح از یک دستگاه کنترل شده توسط کامپیوتر استفاده می کند که ابزارهای جراحی را بر اساس حرکات خود حرکت می دهد، موقعیت می دهد و دستکاری می کند. او با یک مانیتور پشت کنسول کامپیوتر می نشیند و دوربین یک نمای سه بعدی از ناحیه جراحی را ارائه می دهد که 10 برابر بیشتر از دید طبیعی یک فرد بزرگ شده است. دست‌های جراح، بازوهای رباتیک را برای انجام این عمل کنترل می‌کنند.

جراحی با کمک رباتیک، برای درمان افتادگی اندام لگن، فیبروم ها و سرطان های زنان، توسط بهترین جراح زیبایی زنان انجام می شود.

مزایای بیمار ممکن است شامل موارد زیر باشد:

کاهش ضربه و درد بدن

کاهش از دست دادن خون و یا نیاز به انتقال خون

کاهش درد و یا ناراحتی بعد از عمل

سیستم جراحی رباتیک به بهترین فوق تخصص زنان اجازه می دهد تا روش های پیچیده کم تهاجمی را با استفاده از مجموعه ای از برش های کوچک به جای یک برش بزرگ انجام دهند. میومکتومی لاپاراسکوپی که در گذشته نیاز به برش استاندارد داشت، اکنون می ‌تواند با برش‌های جزئی انجام شود که زمان بهبودی و راحتی بیمار را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد.

اقدامات زیبایی بهترین جراح زنان در تهران

همانطور که در مطالب پیشین نیز گفته شد، طرفداران جراحان زیبایی زنان روز به روز در حال افزایش است. بهترین جراح زنان در تهران می تواند علاوه بر جراحی های درمان، جراحی های زیبایی نیز انجام دهد. بهترین جراح زنان در تهران می تواند جراحی هایی همچون لابیوپلاستی، واژینوپلاستی، هودکتومی و سایر اقدامات جوانسازی واژن را انجام دهد. لازم به ذکر است هم برای اقدامات درمانی و هم جراحی های زیبایی زنان، لازم است دکتر فوق تخصص لابیاپلاستی را انتخاب کنید. ما در نهایت لیستی از بهترین  پزشکان زنان تهیه کرده ایم تا به شما در شناخت هر چه بهتر کمک کند، چنانچه تجربه درمان و یا جراحی نزد هر کدام از پزشکان را دارید لطفا در نظر سنجی زیر شرکت کنید.

بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران کیست؟