بهترین پزشکان ارتوپد کشور

بهترین پزشکان ارتوپد کشور چه کسانی هستند؟ چگونه می توان بهترین پزشکان ارتوپد کشور را پیدا کرد؟ در معرفی بهترین های ایران ما بهترین پزشکان در هر زمینه و تخصصی را بررسی می کنیم. اگر شما هم به دنبال بهترین پزشکان ارتوپد کشور هستید تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

آیا تا به حال دچار کشیدگی عضلانی، شکستگی استخوان، یا پیچش بیش از حد مچ پا شده اید؟ اگر تا به حال آسیبی در استخوان ها یا ماهیچه های خود داشته اید، احتمالاً از یک پزشک ارتوپد درمان دریافت کرده اید. بهترین پزشکان ارتوپد کشور، می توانند طیف وسیعی از شرایط و آسیب های اسکلتی عضلانی را کنترل کنند. آنها گاهی اوقات بیشتر بر روی زمینه های تخصصی تر ارتوپدی تمرکز می کنند.

چگونه بهترین پزشکان ارتوپد کشور، می توانند به شما کمک کنند؟

نسخه دارو

پزشکان ارتوپد با مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی برخورد می کنند. شایع ترین مشکل درد ناشی از خستگی یا سایر آسیب های جزئی است. پزشک شما با محافظه کارانه ترین گزینه درمانی موجود شروع می کند، و آن هم مسکن ها هستند که، به طور معمول، داروهای ضد درد، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و سایر داروهای بدون نسخه می باشند. اگر پس از مصرف این داروها درد شما ادامه پیدا کرد، ممکن است به نوع دیگری از درمان نیاز داشته باشید.

تصویر-بهترین-پزشکان-ارتوپد-کشور-4648

مراقبت از شکستگی

شکستگی های استخوان از ترک های نازک تا شکستگی استخوان ها متغیر است. بهترین پزشکان ارتوپد کشور با دادن آتل یا گچ به بیمار به این وضعیت کمک می کنند. این کار استخوان را بی حرکت نگه می دارد و به بدن بیمار اجازه می دهد تا شکستگی را ترمیم کند.

برای شکستگی های شدید، پزشکان ارتوپد ممکن است انجام عمل جراحی را توصیه کنند. درمان جراحی برای استخوان‌های شکسته معمولاً زمانی ضروری است که شکستگی منجر به چند قطعه استخوان یا ناهماهنگی قطعات استخوانی شود. در چنین شرایطی، بهترین پزشکان ارتوپد کشور، باید قطعات استخوان یا قطعات استخوان را با استفاده از پیچ یا پین در جای خود محکم کند.

شما می توانید جهت اطلاع از بهترین دکتر زایمان سزارین در تهران  به این صفحه بروید.

مراقبت از آرتریت

این وضعیت التهاب دردناک یا تخریب شدید مفاصل است. یک پزشک ارتوپد می تواند اکثر انواع آرتریت را مدیریت کند. با این حال، نوع درمان آرتریت که بیمار دریافت می کند به نوع آرتریتی که دارد بستگی دارد.

بهترین پزشکان ارتوپد کشور به طور معمول فیزیوتراپی را توصیه و تسهیل می کنند. موارد کمتر شدید آرتریت ممکن است فقط نیاز به دارو برای کمک به درد داشته باشد. اگر سایر درمان‌های محافظه‌کارانه مؤثر واقع نشوند، موارد شدیدتر ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند.

فیوژن مفصل

این روش آرترودز نیز نامیده می شود. یک پزشک ارتوپد معمولاً از آن برای شرایطی استفاده می کند که با مداخلات محافظه کارانه درمان نمی شوند. با این حال، این یک درمان دائمی برای مشکلات بسیار شدید است، بنابراین پزشک ارتوپد شما قبل از توصیه وضعیت شما را به طور کامل ارزیابی می کند.

این روش استخوان ها را متحد می کند و درد را کاهش می دهد. به عنوان مثال، بهترین پزشکان در حال حاضر ممکن است دو تا از مهره‌های شما را با هم ترکیب کنند، این مهره‌ها دیگر قادر به حرکت یا خم شدن در اطراف یکدیگر نیستند. علاوه بر این، ممکن است مفصل شما را تقویت کند و به شما امکان دهد وزن بیشتری روی آن قرار دهید. پزشکان ارتوپد معمولاً فیوژن مفصل را در قسمت‌های زیر بدن انجام می‌دهند.

درمان تاندونیت توسط بهترین پزشکان ارتوپد کشور

اگر در شانه خود احساس درد می کنید، ممکن است به درمان درمان تاندونیت نیاز داشته باشید. هنگامی که تاندون های یک فرد ملتهب می شود، درد را تجربه می کند و ممکن است قادر به انجام کارهای روزمره نباشد. شدت جراحات در افراد متفاوت است و پزشک ارتوپد می تواند مناسب ترین درمان ها را تجویز کند.

داروها – اینها معمولاً داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی، برای کمک به درد هستند.

تزریق کورتیکواستروئید – به التهاب کمک می کند و معمولاً به کسانی که بیماری های مزمن دارند داده می شود.

جراحی – جراح ارتوپد هرگونه خار استخوانی را برمی دارد و تاندون های آسیب دیده را مستقیماً ترمیم می کند.

جراحی آرتروسکوپی

آرتروسکوپی یک روش کم تهاجمی است که برای تشخیص و درمان درد مفاصل استفاده می شود. این روش به بهترین پزشکان ارتوپد کشور، اجازه می دهد تا مفصل شما را تجسم کرده و به محض مشاهده آن را درمان کند. این یک روش همه کاره است زیرا می توان از آن برای تشخیص و درمان استفاده کرد.

اگر به دنبال بهترین دکتر کاشت مو در شیراز هستید از این صفحه دیدن کنید.

جراحی دیسککتومی

دیسککتومی روشی است که برای کاهش فشار روی ستون فقرات ناشی از انواع خاصی از مشکلات کمر استفاده می شود. درد و فشار در ستون فقرات بیمار ممکن است به دلیل فتق دیسک یا تشکیل خارهای استخوانی باشد. دیسککتومی برداشتن این خارهای استخوانی و فتق دیسک برای کاهش فشار و درد است.

یک روش متفاوت، محافظه کارانه تر و کم تهاجمی مانند دیسککتومی نیز وجود دارد که میکرودیسککتومی نامیده می شود. میکرودیسککتومی فقط شامل یک برش کوچک در پشت برای وارد کردن یک لوله نازک با دوربین است. معمولا بهترین پزشکان ایران، میکرودیسککتومی را ترجیح می دهند، زیرا انجام آن سریعتر و راحت تر است. علاوه بر این، خطرات عوارض کمتری نیز دارد و بیماران معمولاً سریعتر بهبود می یابند.

بیشتر بخوانید:

فوق تخصص دندانپزشکی در تهران

بهترین پزشکان ارتوپد در ایران

شرایط مختلف ارتوپدی، نیاز به رویکردهای متفاوتی برای کمک به حل آنها دارد. بهترین پزشکان ارتوپد کشور، می‌توانند طیف وسیعی از نگرانی‌ها، از آسیب‌های حین ورزش گرفته تا بیماری‌های تخریبی شدید را برطرف کنند. اگر مشکل ارتوپدی دارید، بهتر است با پزشک ارتوپد خود تماس بگیرید تا وضعیت شما را ارزیابی کند و مداخله صحیح را دریافت کند. در نهایت ما لیستی از بهترین پزشکان ارتوپد کشور آماده کرده ایم که به شما در شناخت هر چه بهترین بهترین پزشکان ارتوپد کشور کمک کرده باشیم. لازم به ذکر است که این اسامی محدود هستند، شما می توانید با شرکت در نظر سنجی سایر افراد را از نظرات خود مطلع سازید.

بهترین پزشکان ارتوپد کشور