پروفسور قلب و عروق در تهران

پروفسور قلب و عروق در تهران کیست؟ بهترین پروفسور قلب و عروق در تهران چه ویژگی هایی دارد؟ پروفسور قلب و عروق در تهران را چگونه بیابیم؟ اهمیت بیماری قلبی باعث می شود که متخصص قلب به یک حرفه بهداشتی بسیار مهم تبدیل شود. پروفسور قلب و عروق در تهران، پزشکانی هستند که در درمان سیستم قلبی عروقی، که شامل قلب و عروق خونی است، تخصص دارند. متخصصان قلب همچنین عادت هایی را آموزش می دهند که سلامت قلب را ارتقا می دهند.

پروفسور قلب و عروق در تهران چه چیزی را می تواند درمان کند؟

متخصصان قلب، پزشکانی هستند که در مطالعه و درمان اختلالات سیستم قلبی عروقی، که شامل قلب، عروق و وریدها می شود، تخصص دارند. بهترین دکتر قلب در تهران در تشخیص و درمان شرایط، بیماری ها و اختلالات موثر بر سیستم قلبی عروقی تخصص دارند.

آنها آزمایش ها و روش هایی مانند کاتتریزاسیون قلب و قرار دادن ضربان ساز را انجام می دهند. در حالی که متخصصان قلب توانایی انجام کارهای زیادی در ارتباط با سیستم قلبی عروقی را دارند،متخصصان قلب از نیازهای بیماران تا زمانی که نیاز به جراحی قلب دارند مراقبت می کنند و در نهایت جراح و پروفسور قلب و عروق در تهران جراحی های مربوطه را انجام می دهد.

شما می توانید جهت اطلاع از لیست بهترین پزشکان متخصص زنان به این صفحه مراجعه کنید.

شرایطی که توسط متخصص قلب درمان می شود

انواع مختلفی از مشکلات قلبی عروقی وجود دارد که پروفسور قلب و عروق در تهران آنها را تشخیص، درمان و پیشگیری می کنند. در اینجا برخی از رایج ترین شرایطی که متخصص و جراح قلب درمان می کنند آورده شده است:

فیبریلاسیون دهلیزی همچنین به عنوان ریتم غیر طبیعی قلب شناخته می شود و زمانی اتفاق می افتد که جریان خون از حفره های بالایی به پایین با هر ضربان تغییر می کند به طوری که قلب در پمپاژ موثر خون به بقیه بدن با مشکل مواجه می شود.

فیبریلاسیون بطنی یکی از خطرناک ترین انواع آریتمی، فیبریلاسیون بطنی است. زمانی اتفاق می افتد که قلب به جای پمپاژ خون می لرزد و فشار خون به شدت کاهش می یابد زیرا قلب به اندازه کافی خون پمپاژ نمی کند، که در این شرایط پروفسور قلب و عروق در تهران می تواند درمان را انجام دهد.

بیماری مادرزادی قلب، که تقریباً 1 درصد از تمام نوزادان متولد شده را در بدو تولد دچار نقص قلبی هستند. معمولاً ناهنجاری در ساختار قلب علت آن است و اقدامات اصلاحی برای رفع آن ضروری است.

بیماری عروق کرونر قلب این بیماری عامل اصلی بیماری و مرگ است. بیماری کرونری قلب به باریک شدن شریان های کرونری اشاره دارد که اکسیژن و خون را به قلب می رسانند. این بیماری معمولاً باعث آنژین صدری، تنگی نفس، انفارکتوس میوکارد و حملات قلبی می شود.

بیشتر بخوانید:

فوق تخصص دندانپزشکی در تهران

بهترین جراح لابیوپلاستی ایران

بیماری احتقانی قلب یک بیماری پیشرونده مزمن است که بر توانایی قلب برای پمپاژ موثر خون تأثیر می گذارد. اغلب از آن به عنوان، نارسایی قلبی یاد می شود. بیماری احتقانی قلب زمانی اتفاق می‌افتد که بطن‌های قلب نتوانند خون کافی را به بدن پمپ کنند و در نهایت باعث پر شدن خون در ریه‌ها، شکم، کبد و پایین بدن می‌شود.

یا فشار خون بالا تقریباً از هر 3 بزرگسال 1 نفر فشار خون بالا دارد. این یکی از شایع ترین بیماری های قلبی عروقی است که هر روز توسط بهترین دکتر قلب در ایران درمان می شود.

تصویر-پروفسور-قلب-و-عروق-در-تهران-8475

کلسترول بالا کلسترول یک ماده موم مانند است که در خون یافت می شود. مقدار معینی از کلسترول خوب است، زیرا بدن برای ساختن سلول های سالم به آن نیاز دارد، اما زمانی که این سطوح بیش از حد بالا رفت، خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش می دهید.

پریکاردیت تورم و تحریک پریکارد، غشای نازکی است که کیسه ای را در اطراف عضله قلب تشکیل می دهد. هنگامی که قسمت های تحریک شده پریکارد در برابر یکدیگر قرار گیرند و می تواند باعث درد شدید و حاد شود.

متخصصان قلب همه این شرایط را از طریق انواع درمان‌ها از جمله داروها، تغییر سبک زندگی، توصیه‌های کاهش وزن، مدیریت رژیم غذایی، درمان‌ها و موارد دیگر درمان می‌کنند. در مواردی که آسیب شدید باشد، ممکن است بیماران را برای اعمال جراحی به پروفسور قلب و عروق در تهران ارجاع دهند.

چه زمانی باید به پروفسور قلب و عروق در تهران مراجعه کرد؟

از آنجایی که متخصصان قلب، پزشکان متخصص هستند، ممکن است به همان اندازه که به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اولیه مراجعه می کنید، برای مشاوره به آنها مراجعه نکنید. در موارد زیر می توانید به پروفسور قلب و عروق در تهران مراجعه کنید:

پزشک مراقبت های اولیه شما را به بهترین دکتر قلب در تهران ارجاع می دهد.

سابقه خانوادگی بیماری های قلبی عروقی (شرایط سلامت مربوط به قلب و عروق خونی)

درد قفسه سینه

فشار خون بالا

کلسترول بالا

دیابت

سابقه فشار خون بالا در دوران بارداری (پره اکلامپسی)

بیماری های قلبی مادرزادی

سیگار کشیدن

تپش قلب

فشار خون پایین

شروع یک برنامه ورزشی یا رژیم غذایی جدید

شما می توانید جهت اطلاع از بهترین پزشک نازایی در ایران به این صفحه بروید.

از چه سنی باید به متخصص قلب مراجعه کرد؟

سن قطعی برای شروع مراجعه به متخصص قلب توصیه نمی شود. توصیه می شود زمانی که به میانسالی می رسید معاینه فیزیکی سالانه توسط پزشک مراقبت های اولیه انجام شود. در صورت لزوم ممکن است شما را به متخصص قلب ارجاع دهند. اگر موارد زیر را دارید ممکن است نیاز به مراجعه زودهنگام به متخصص قلب داشته باشید:

بیماری های مادرزادی (ذاتی) قلب

توسط پزشک مراقبت های اولیه شما ارجاع شده است

سبک زندگی ناسالم: عدم فعالیت بدنی، سیگار کشیدن، مصرف بیش از حد الکل، رژیم غذایی ناسالم و عوامل استرس زا

شرایط سلامت مزمن

علائم بیماری قلبی عروقی مانند درد قفسه سینه / شانه، تپش قلب، تعریق بیش از حد، سرگیجه و ناراحتی.

تنها آزمایش‌های مربوط به قلب که اکثر افرادی که علائم را تجربه نمی‌کنند، به آن نیاز دارند، اندازه‌گیری سطح کلسترول خون، سطح قند خون و فشار خون است.

شما می توانید جهت شناخت و پیدا کردن بهترین پروفسور قلب و عروق در تهران از وب سایت های نظر سنجی کمک بگیرید، همچنین برای آشنایی بهتر ما لیستی محدود از بهترین متخصصین قلب را آماده کرده ایم چنانچه تجربه درمان نزد هر کدام را دارید، لطفا در نظرسنجی شرکت کنید.

بهترین پزشکان قلب در ایران