دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی کیست؟ چگونه می توان بهترین بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران را پیدا کرد؟

دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی

دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی کیست؟ چگونه می توان بهترین بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران را پیدا کرد؟ آیا شما هم نیاز به عمل لابیاپلاستی دارید و اطلاعات کافی در این زمینه ندارید؟

سن، تغییرات هورمونی و زایمان واژینال همگی می توانند به شل شدن، کشیده شدن یا بدشکل شدن لابیاها و بافت واژن کمک کنند. اگر برای ترمیم بافت واژن نیاز به لابیاپلاستی دارید، و اطلاعی در این زمینه ندارید توصیه می کنیم ادامه این متن را بخوانید تا با عمل لابیاپلاستی و اینکه چگونه یک دکتر فوق تخصص لابیاپلاستی را بشناسید، آشنا شوید.

بهترین دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی

بهترین دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی، آشنا به آخرین فن آوری در زمینه زنان و سلامت زنان باید باشد. یک جراح زنان خوب باید ابتدا از روش‌های کم تهاجمی استفبال کند تا به زنان کمک کند تا بدن قبل از نوزادی خود را بازیابند و روابط صمیمانه خود را بهبود بخشند.

همچنین بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران باید تمام آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد، از آنجا که عمل لابیاپلاستی بر حساس ترین و خصوصی ترین ناحیه بدن انجام می شود، هر گونه نتیجه معکوس می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. پس این نکته را در نظر داشته باشید که متخصص زنان بودن دلیل بر مهارت در لابیاپلاستی نیست.

باید توجه کنید که پزشکی که برای عمل لابیاپلاستی خود انتخاب کرده اید، اولا تمام مدارک و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد، دوما تجربه لابیاپلاستی به دفعات بالا داشته باشد.

تجربه بالای یک جراح لابیاپلاستی، دلیل بر این است که با تمام اتفاقات غیر منتظره در حین جراحی آشنایی دارد و می تواند در شرایط حساس بهترین تصمیم را برای بیمار بگیرید تا نتیجه جراحی تحت تاثیر قرار نگیرد.

تصویر-دکتر-فوق-تخصص-لابیوپلاستی-5122-

بهترین دکتر برای عمل لابیاپلاستی کیست و چه زنانی معمولاً به آن متوسل می شوند؟

تجربه بالینی ما نشان می دهد که از هر دو زن، یک زن نوعی تغییر شکل در ناحیه تناسلی را احساس می کند. لابیاپلاستی عملی است که به ما کمک می کند تا هرگونه تغییر شکل در ناحیه را بازیابی کنیم تا نتیجه نهایی دقیقاً همان چیزی باشد که زن می خواهد.

چنین اعمالی شامل افزایش یا کاهش اندازه لابیا، بازگرداندن تغییر شکل و سفید کردن ناحیه تناسلی و کاهش عرض واژن است. نامزدهای معمول زنانی هستند که لابیای بلند، کوچک یا بزرگ دارند. این وضعیت بیشتر در حین رابطه جنسی، ورزش و غیره منجر به تحریک، قرمزی، درد و ناراحتی می شود، در حالی که به طور قابل توجهی اعتماد به نفس او را هنگام پوشیدن مایو، لباس های تنگ و غیره تحت تاثیر قرار می دهد.

کدام زنان باید پهنای واژن خود را کاهش دهند؟

معمولا زنانی که 1 یا 2 زایمان طبیعی داشته اند. در این صورت، واژن گشاد می‌شود و زنانی که احساس خوبی از خود ندارند، فعالیت جنسی آن‌ها کاهش می‌یابد و بی‌اختیاری ادرار را تجربه می‌کنند. در هر مورد، لابیاپلاستی عرض واژن را به حالت طبیعی باز می گرداند و نتایج دائمی هستند.

آیا لابیاپلاستی فقط برای اهداف زیبایی انجام می شود؟

به طور طبیعی، جنبه زیبایی شناسی ناحیه تناسلی نقش بسیار مهمی برای یک زن فعال جنسی ایفا می کند، که باعث می شود او و همسرش از تماس جنسی خود نهایت لذت را ببرند.

از طرف دیگر، لابیاپلاستی به دلایل عملکردی نیز انجام می شود. زمانی که خانمی در پوشیدن شلوار جین یا لباس های تنگ دچار مشکل می شود، هنگام آمیزش یا ورزش و غیره دچار درد و سوزش می شود، این عمل اجباری است. بنابراین می گوییم که لابیاپلاستی عملکرد را با زیبایی شناسی ترکیب می کند.

چه انتظاری از عمل لابیاپلاستی باید داشت؟

برای اینکه تجربه شما تا حد امکان از عمل لابیوپلاستی مثبت باشد، باید نکاتی را در نظر گرفته شود. بعد از انتخاب آگاهانه بهترین دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی باید به طور کامل به پزشک خود اعتماد کنید و به هر تصمیمی که پزشک برای شما می گیرد احترام بگذارید. متاسفانه خیلی از بیماران بر اساس شنیده های خود نظراتی را بر پزشک تحمیل می کنند که اصلا شدنی نیست. یک دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی ماهر باید بتواند بیمار خود را آگاه کند و اگر خواسته ای دارد که برای او مخرب است حتما با بیمار مخالفت کند.

اگر به دنبال بهترین دکتر مغز و اعصاب در ایران هستید همین حالا به این لینک بروید.

دلایل انجام لابیاپلاستی

دو دلیل اصلی برای انجام لابیاپلاستی وجود دارد، مزایای عملکردی و زیبایی.

اگر از ظاهر لابیای خود پس از زایمان ویا افزایش سن ناراضی نیستید، لابیاپلاستی می تواند ظاهری جوان را به اندام تناسلی شما بازگرداند. بسیاری از زنان نیز به دلیل ناراحتی ناشی از بزرگ شدن لابیاها یا آویزان شدن لبهای داخلی واژن (لابیا مینور) این روش را انتخاب می کنند. این می تواند باعث ناامنی، ناراحتی در حین رابطه جنسی یا اصطکاک در حین ورزش ویا کشیدن قسمت اضافی شود که می تواند باعث درد، تحریک یا هر دو شود. لابیاپلاستی برای کاهش اندازه لابیا مینور طراحی شده است تا هم راحتی و هم عزت نفس را به شما و دیدگاه شما نسبت به بدنتان بازگرداند.

همچنین سایر روش‌های جوان ‌سازی واژن می‌تواند طیف گسترده‌ای از نگرانی‌ها را بهبود بخشد، از جمله اصلاح ظاهر نامتقارن، پری بیش از حد یا افتادگی مونس، افتادگی لابیا ماژور (لبیا‌های بیرونی واژن) ناشی از زایمان، ترمیم اپیزیوتومی ، نوسان وزن، یائسگی و روند طبیعی پیری و کاهش برانگیختگی به دلیل پوشاندن پوست اضافی کلیتوریس.

بیشتر بخوانید:

بهترین پزشکان ایران

بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران

مدت زمان عمل لابیاپلاستی و زمان نقاهت آن چقدر است؟

به طور معمول، عمل های زیبایی واژن که با لیزر انجام می شوند، کمتر از 30 دقیقه در مطب طول می کشند، و زمان بهبودی و زمان استراحت عملا وجود ندارد. درد و ناراحتی در حین و بعد از لابیاپلاستی حداقل است، بنابراین می توانید بعد از یک یا دو روز استراحت در منزل به فعالیت های روزانه خود بازگردید. جراحی لابیوپلاستی ممکن است تا شش هفته برای بهبودی کامل نیاز داشته باشد.

تصویر-دکتر-فوق-تخصص-لابیوپلاستی-5121-

چه چیزی در طول لابیاپلاستی انتظار می رود؟

هدف دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی، از عمل لابیاپلاستی این است که لابیا مینور شما را به گونه ای کاهش دهد که در لابیا ماژور قرار گیرد و از لابیا ماژور بیرون نزند. بسته به نیازهای خاص شما می توان از تکنیک های مختلفی استفاده کرد. یک پزشک خوب در این زمینه یک روش را به عنوان بهترین برای همه افراد معرفی نمی کند. بسته به شرایط بیمار باید روش های جراحی انتخاب شوند، زیرا در همه افراد بهترین روش متفاوت است.

روش لابیاپلاستی

همانطور که گفته شد، لابیاپلاستی می تواند ظاهر و همچنین نگرانی های عملکردی مربوط به لابیا مینور را بهبود بخشد. کاهش لبیا های کوچک شامل کوتاه کردن بافت های اضافی برای ایجاد ظاهری منظم و جوان و در عین حال حفظ خطوط طبیعی و افزایش حساسیت است. در حال حاضر روش های مختلفی وجود دارد اما دو روش اصلی را معرفی می کنیم.

روش گوه

این جراحی یک برش گوه از لابیا مینور می گیرد. این عمل باعث کاهش اندازه می شود، اما همچنین به آن اجازه می دهد تا با حفظ لبه های چروکیده، مرز طبیعی خود را حفظ کند، که ظاهر طبیعی تری ایجاد می کند. همچنین امکان کاهش چین های اضافی در هود کلیتورال به طور همزمان وجود دارد. این روش  متداول ترین روش مورد استفاده است.

روش برش

روش برش، روش اصلی برای لابیاپلاستی است و با تکنیک های پیشرفته مانند روش Wedge جایگزین شده است. در حین جراحی، لابیا مینور از بافت اضافی جدا می شود تا با لابیا بزرگ مطابقت داشته باشد.

دکتر فوق تخصص لابیوپلاستی کیست؟

و در اخر سوالی که پاسخ داده می شود این است که بهترین دکتر فوق تخصص لابیاپلاستی کیست؟ به نظر بعد از خواندن این مطلب می توانید بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران را به راحتی انتخاب کنید.

اما توصیه می کنیم حتما در این زمینه دقت کنید، جراحی لابیاپلاستی از آنجا که عمل زیبایی محسوب می شود بهتر است توسط جراح زیبایی زنان  انجام شود. البته این جراحی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک نیز انجام می شود اما بهتر است به بهترین جراح زیبایی زنان در ایران مراجعه کنید. زیرا پزشک زنان با آناتومی دستگاه تناسلی زنان بهتر آشنا است و می تواند نتیجه بهتری را برای شما داشته باشد.

بعد از انتخاب جراح زیبایی زنان، سوابق پزشکی و میزان تحصیلات را بررسی کنید برای اینکار می توانید در اینترنت جستجو کنید یا از خود پزشک در این خصوص سوال کنید.

سپس به بررسی سوابق جراحی و کلینیک و یا مرکز جراحی که در آن عمل لابیاپلاستی را برای بیمار انجام می دهند، بپردازید. در صورتی که به این توصیه ها عمل کنید می توانید یک انتظار عالی از جراحی لابیاپلاستی خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید :

بهترین دکتر داخلی در ایران

پزشکان معروف ایرانی

بهترین جراح لابیاپلاستی در ایران کیست؟