نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران

نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران

در نظرسنجی بهترین اساتید زیست کنکور ایران مشارکت نمایید و در بخش نظرات،از تجربیات خود با دیگران گفتگو نمایید.

نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران
نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران

معرفی بهترین اساتید زیست کنکور ایران

نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد که درگیر کردن دانش آموزان هنگام تدریس زیست شناسی یا هر نوع علمی برای آن موضوع مهم است. نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد بسیاری از اوقات، تدریس به تنهایی باعث ارتقای آموزشآن نمی شود. بچه‌ها باید زیست‌شناسی و علم را تجربه کنند تا آن‌ها و ارتباط آن با زندگی روزمره‌شان را بفهمند. این “باحال” یا “حرفه ای” نیست که فقط تدریس کنید و از کار شلوغ غافل شوید.

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد که دانش آموزان  اینطوری خوب یاد نمی گیرند. تحقیقات این را نشان می دهد. بخش جذاب یک درس این است که توجه بچه ها را برای معرفی یک موضوع جلب کنید و به آنها اجازه دهید آن را بیشتر مطالعه کنند. نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد سپس آنها قادر خواهند بود اطلاعات را برای مدت طولانی تری حفظ کنند و به طور واقعی موضوع و ارتباط آن با زندگی روزمره خود را درک کنند! باید به خاطر داشته باشید، هر  دانش آموزی به اندازه ما دیوانه علم نیست. ما به راهی نیاز داریم که علم را حتی برای آنها لذت بخش کنیم. اینها برخی از مزایای یک فعالیت جذاب در کلاس شما هستند

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد افزایش تمرکز دانش آموزان تفکر را نمایان می کند  به دانش آموزان اجازه می دهد مطالب را درونی کنند و آن را به خاطر بیاورند.

به دانش آموزان این امکان را می دهد که فقط حقایق را حفظ نکنند، بلکه مشکلات را حل کنند.

باعث می شود دانش آموزان به کلاس بیایند.

به دانش آموزان در مورد اینکه چرا موضوع به زندگی روزمره آنها مربوط می شود، دلایل می دهد.

به دانش آموزان کنترل بیشتری بر آنچه می آموزند می دهد

امکان آموزش متفاوت را برای همه فراهم می کند

به دانش آموزان اجازه می دهد تا استانداردهای آموزشی و همچنین استانداردهای درسی را تمرین کنند

توضیحات معنی داری بیشتری به دانش آموزان ارائه می دهد

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد اینها برخی از دلایل اصلی استفاده از فعالیت های جذاب با دانش آموزان هستند. در این پست، من پنج منبع را لیست می کنم که برای استفاده از آنها با دانش آموزان خود هزینه کمی دارند! این یک کلاس زیست شناسی عالی برای بچه ها خواهد بود که به خاطر بسپارند! در اینجا ما می رویم!

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد استفاده از بازی های آنلاین درسی در ارتقای سطح علمی موثر است.

اونی که نگاه کردم اسمش “ساخت سلول” بود. این بازی در مورد اندامک های یک سلول حیوانی، باکتریایی و قارچی آموزش می دهد. دانش‌آموزان اندامک‌ها را به محل صحیح سلول می‌کشند و سپس اطلاعات مربوط به هر اندامک را می‌خوانند. سپس زیرساخت‌های درون اندامک‌ها را پیدا کرده و آن‌ها را در جایی که لازم است قرار می‌دهند. سپس می توانند ببینند اندامک های سلول چگونه با یکدیگر تعامل خواهند داشت. این یک بازی رایگان است که برای زیست شناسی دبیرستان در نظر گرفته شده است. این سایت ها  همچنین دارای بسیاری از بازی های دیگر است که مربوط به شیمی، فیزیک و علوم فیزیکی است.

شبیه سازی (تشریح و ژنتیک):

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد در بسیاری از مواقع در زیست شناسی، سخت است که بچه ها تشریح کنند. ممکن است برای تشریح ارگانیسم ها هزینه بیشتری داشته باشد و بسیاری از بچه ها ممکن است از تشریح موجودات احساس ناراحتی کنند. جای نگرانی نیست

شبیه‌سازی‌هایی وجود دارد که دانش‌آموزان می‌توانند به صورت آنلاین انجام دهند تا به آن‌ها در مورد اجزای یک ارگانیسم و ​​روش‌های تشریح مناسب آموزش دهند. یکی که پیدا کرد فروگس  نام داشت. این وب‌سایتی است که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا شبیه‌سازی‌هایی را انجام دهند که در آن موجودات مختلف را تشریح می‌کنند، بدون اینکه آشفتگی ایجاد شود! این برای دانش آموزانی که با تشریح مبارزه می کنند مفید است.  نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد این یک روش تعاملی برای یادگیری در مورد سیستم های بدن موجودات مختلف در هر کجا که بخواهید است! همچنین بسیاری از شبیه سازی های دیگر در اینترنت نیز وجود دارد. اینها شامل شبیه سازی نه تنها بر روی تشریح، بلکه در میکروسکوپ، ژنتیک، مربع پونت، زیست شناسی سلولی و حتی الکتروفورز DNA می باشد.

ماکت ها و وسایل زیادی برای استفاده در زیست شناسی برای آموزش دانش آموزان در مورد موضوعات مختلف وجود دارد. ممکن است آموزش برخی از موضوعات بدون یک مورد واقعی به دانش‌آموزان برای لمس کردن یا ارتباط با آن موضوع دشوار باشد. من در اینترنت به دنبال وسایل و نمایش های مختلفی گشتم که می توان از آنها در زیست شناسی استفاده کرد. من در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می کنم و خلاصه ای از یافته های خود را ارائه می کنم. برای نشان دادن شیمی و ترکیب خون به دانش‌آموزان، یک معلم رنگ خوراکی قرمز را در یک بطری آب با اجزای مختلف قرار داد تا نمایانگر اجزای خون باشد برای نشان دادن گلبول‌های قرمز خون، مارشملو را برای نشان دادن گلبول‌های سفید خون و پوم‌پوم‌های بنفش را برای نمایش پلاکت‌ها قرار داد. این امر به دانش‌آموزان ارائه تصویری بصری از اجزای خون می‌دهد. معلم دیگری یک دسته آب نبات صمغی و مواد برای دانش آموزان آورد تا یک مدل سه بعدی از DNA بسازند که بعداً می توانند بخورند. این برای یادگیری ساختار DNA مفید است. نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد تظاهرات دیگری که به دانش آموزان ایده بهتری درباره اسمز چیست، حل کردن پوسته تخم مرغ در سرکه است. این حرکت آب را در یک غشای نیمه تراوا نشان می دهد.

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشام میدهد در مورد وسایل، می‌توانید از مدل‌های شبیه به زندگی مانند اسکلت برای سیستم اسکلتی و مدل قلب هنگام مطالعه بدن انسان استفاده کنید. اینم عکس مدل خونی: این حرکت آب را در یک غشای نیمه تراوا نشان می دهد. در مورد وسایل، می‌توانید از مدل‌های شبیه به زندگی مانند اسکلت برای سیستم اسکلتی و مدل قلب هنگام مطالعه بدن انسان استفاده کنید. اینم عکس مدل خونی: این حرکت آب را در یک غشای نیمه تراوا نشان می دهد. در مورد وسایل، می‌توانید از مدل‌های شبیه به زندگی مانند اسکلت برای سیستم اسکلتی و مدل قلب هنگام مطالعه بدن انسان استفاده کنید. اینم عکس مدل خونی:

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد برنامه های آنلاین زیادی وجود دارد که می توان از آنها در زیست شناسی استفاده کرد. آنها را می توان بر روی دستگاه دانش آموزان دانلود کرد و برای مرور مفاهیم قبل از آزمون یا مسابقه استفاده کرد. برنامه‌هایی وجود دارند که به بچه‌ها اجازه می‌دهند تا تشریح‌ها را در خانه انجام دهند، آزمایش‌های ژنتیکی، و برنامه‌هایی که آناتومی و فیزیولوژی بدن انسان را نشان می‌دهند. برنامه ای که من پیدا کردم آی سل  نام داشت و برای کمک به دانش آموزان در مکان یابی و یادگیری در مورد قسمت های مختلف سلول است. این مطالعه سلول های حیوانی، گیاهی، قارچی و باکتریایی را بررسی می کند. هر بخش و عملکرد را مشخص می کند. مورد دیگری که من پیدا کردم آناتومی بود. نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا نقشه ای از تمام قسمت های بدن انسان در دسترس داشته باشند. نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشانگر آنست که این برنامه در مورد قسمت های مختلف بدن و عملکرد آنها می گوید و به آناتومی و فیزیولوژی کمک زیادی می کند. من همچنین یک برنامه پیدا کردم که مغز انسان را مطالعه می کند و عملکردها را نیز فهرست می کند. این می تواند در زیست شناسی و همچنین روانشناسی مفید باشد.

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد ویدئوهای زیادی در مورد زیست شناسی و اکتشافات جدید در این زمینه وجود دارد. من متوجه شده ام که اطلاعات زیادی در مورد اکتشافات جدید و نحوه استفاده از آنها در زندگی ما دارد. دریافته‌ام که این ویدیوها برای برانگیختن علاقه در کودکان و ایجاد تمایل آنها به دانستن بیشتر در مورد یک موضوع مفید است. ویدئوهای که من دیده‌ام دارای طیف گسترده‌ای از موضوعات هستند. اینها شامل اکتشافات جدید در ژنتیک، بدن انسان، میکروبیولوژی و خیلی چیزهای دیگر است! اینها می توانند واقعاً برای دانش آموزان مفید باشند زیرا مانند خواندن روزنامه در علم هستند. آنها تعاملی هستند و دانش آموزان از تماشای آنها لذت خواهند برد. تسلط بر بسیاری از مفاهیم بیولوژیکی می

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد که تدریس زیست شناسی یا هر نوع علمی، برای آن موضوع، باید برای دانش آموزان جذاب باشد. دانش آموزان باید بتوانند علم را برای درونی کردن اطلاعات تجربه کنند. با کلاسهای آنلاین خوب زیست، می توانید آموزش و یادگیری زیست را برای خودتان بسیار آسان کنید

نتیجه گیری:

نطرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران نشان میدهد منابع آنلاین زیادی برای استفاده در کلاس درس زیست شناسی وجود دارد. اینها فقط پنج مورد از منابعی هستند که من پیدا کردم – تعداد بیشتری وجود دارد! بسیاری از این ها رایگان هستند و برای دانش آموزان هزینه ای ندارند. من ایده هایی برای این کار در پینترست و در بسیاری از سایت های مختلف پیدا کردم. من برای مدت طولانی جستجو کردم و بهترین منابع را پیدا کردم. راهی برای جذب کلاس شما وجود دارد. این به معنای واقعی کلمه در نوک انگشتان شماست! درگیر کردن کلاس با استفاده از این منابع، فواید زیادی دارد و باعث سهولت تدریس و یادگیری می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *