نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران

نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران

لطفا در نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران شرکت نمایید و در قسمت کامنتها تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

برای اکثر دانش آموزان رشته ریاضی،دروس هندسه و گسسته جز دروس دشوار در دبیرستان میباشند،اما وجود یک استاد هندسه برند و خوب میتواند همه چیز را دگرگون نماید

نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران

تحلیل بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران

در حال حاضر برترین اساتید هندسه و گسسته کنکور ایران از نگاه مشاوران آموزشی عبارتند از:

معرفی بهترین دبیران هندسه و گسسته

1: دکتر رها مسیح  (رتبه 2 کنکور سراسری و مدرس تیزهوشان و نویسنده کتاب تله کتاب ریاضی و طراح سوالات مدرسان شریف)

2: مهندس صحت کار (از دبیران برتر و کهنه کار و با تجربه و مولف کتاب کلاغ سفید)

3: مهندس علی ستوده (از اساتید قدیمی و طراح سوال و از مدرسان مرجع درس هندسه و گسسته )

4: مهندس بهرام جلالی هندسه (از اساتید قدیمی و نویسنده کتاب چکیده گسسته انتشارات تخته سیاه)

5:مهندس فکری کیا ((از اساتید قدیمی  و حرفه ای ایران)

6:مهندس حسین خزایی از استادان خوب هندسه ایران

 

به نظر شما بهترین دبیر هندسه و گسسته کنکور ایران چه کسی است؟

در این قسمت از مجموعه ما با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران در مورد چرایی اهمیت یادگیری ، اهمیت هندسه را بررسی می کنیم. از کمک به مسیرهای شغلی خلاق تا ایجاد پایه ای برای دیدن جهان، هندسه به روشی استفاده می شود که بسیاری از ما حتی نمی دانیم. اینجاست که چرا هندسه هم برای مهارت های زندگی و هم برای مشاغل آینده بسیار مهم است.
از نگاه برترین اساتید هندسه و گسسته چرا این درس مهم است؟
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران برای دانش آموزان آسان است که هندسه را به عنوان یک درس ریاضی بی فایده دیگر بنویسند. اما وقتی اهمیت آن را توضیح می دهید، آنها شروع به دیدن ارتباط آن با همه چیز در دنیای خود می کنند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران در سطح پایه، هندسه برای یادگیری مهم است زیرا پایه ای برای یادگیری ریاضی پیشرفته تر ایجاد می کند. اشاره می کند که جبر و هندسه اغلب با هم همپوشانی دارند . فرمول های مهمی مانند قضیه فیثاغورث را معرفی می کند که در کلاس های علوم و ریاضیات استفاده می شود. همچنین دانش اساسی برای مشاغل خاص است
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران هندسه ارتباط تنگاتنگی با هنرهای تجسمی دارد در واقع، بسیاری از هنرمندان برجسته رنسانس، مانند داوینچی، دورر، و دیگران علاقه شدیدی به ریاضیات داشتند. بنابراین، شروع با هندسه ممکن است باعث ایجاد علاقه به ریاضی در دانش‌آموزانی شود که خود را به ریاضی تمایل ندارند.»
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران دانش آموزانی که هندسه و توانایی فضایی را درک می کنند، مرزهای حرفه های فنی و علمی را پشت سر می گذارند.
هندسه و تفکر فضایی
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران هندسه برای کمک به دانش آموزان در درک روابط فضایی ضروری است. این موضوع در گزارش «یادگیری ریاضیات در دوران اولیه کودکی: مسیرهایی به سوی تعالی و برابری»
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران روابط فضایی حتی برای دانش آموزان مقاطع پایین تر نیز مهم است، زیرا به آنها کمک می کند جایگاه خود را در جهان درک کنند. این به آنها می آموزد که تعیین کنند یک اتاق چقدر بزرگ است، یک میز چقدر دور است یا به کدام سمت حرکت کنند. هندسه به دانش آموزان اجازه می دهد تا اشیاء نقشه برداری در کلاس را به زمینه های دنیای واقعی در مورد جهت و مکان متصل کنند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران درک روابط فضایی نیز در نقش حل مسئله و مهارت های تفکر درجه بالاتر مهم تلقی می شود. ادوارد شروتر متخصص مهدکودک ، بر اهمیت تجهیز کلاس درس با اشیا و ایده هایی که می تواند یادگیری فضایی را تقویت کند، تأکید می کند. او می نویسد: «از آنجایی که دانش آموزان کوچک با کار کردن با اشیاء ملموس و از طریق داستان ها به بهترین شکل یاد می گیرند، مربیان باید کلاس های درس خود را با کتاب های تصویری که ساختمان و طراحی، واژگان فضایی، حرکات فضایی، و مفاهیم فضایی و هندسی را مدل می کنند، تهیه کنند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران پازل‌ها، بلوک‌ها، مرتب‌کننده‌های شکل و اسباب‌بازی‌های ساختمانی عناصر سرگرم‌کننده و جذابی هستند که دانش‌آموزان جوان را برای یادگیری بیشتر در مورد اشکال تشویق می‌کنند. کارهای تا کردن کاغذ، مانند اوریگامی و ساخت هواپیما، به دانش آموزان در جنبه لمسی یادگیری هندسه کمک می کند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران برای دانش‌آموزان بزرگ‌تر که اهمیت هندسه را زیر سوال می‌برند، از آنها بخواهید مثالی از نقل مکان به خانه جدید را در نظر بگیرند. دیدرا الکساندر در راه‌های زیادی را بیان می‌کند که در آن شرایط زندگی معمولی نیاز به دانش، برنامه‌ریزی و کاربردهای هندسه دارد.
«مشخصات فضای اتاق نشیمن شما چیست؟ آیا می دانید یک مبل بزرگ، یک چراغ، سه میز بزرگ و یک سرویس غذاخوری همگی در آنجا جا می شوند؟ آیا یادتان رفته است که اندازه‌گیری درب منتهی به اتاق نشیمن را بگیرید؟» او به عنوان نمونه در طرح درس ریاضی دبیرستان می‌نویسد.
این سؤالات می تواند به عنوان یک تمرین گروهی مورد استفاده قرار گیرد تا دانش آموزان در مورد کاربردهای روزانه مهم هندسه فکر کنند. این به آنها کمک می کند بفهمند که خانواده آنها احتمالاً از هندسه در زندگی روزمره استفاده می کنند. این باعث می شود که درس های هندسه معنی دار تر و راحت تر به خاطر بسپارند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران هندسه معمولاً با سواد مرتبط نیست، اما در واقع یک جزء اساسی در یادگیری نحوه خواندن است. معلم پیش دبستانی بکی چاپرون می گوید که این یکی از دلایلی است که چرا برای دانش آموزان پیش دبستانی بسیار مهم است که در مورد اشکال یاد بگیرند . او توضیح می‌دهد: «کودک پیش‌دبستانی که می‌تواند بین شکل‌ها تمایز قائل شود، مجهزتر است تا تفاوت‌های شکل حروف را متوجه شود. این نه تنها به خواندن، بلکه در نوشتن نیز کمک می‌کند».

او پیشنهاد می کند که معلمان دوران کودکی دانش آموزان را در معرض اشکال قرار دهند تا به آنها کمک کنند درک خود را از ساختارهای دو بعدی تقویت کنند. در همان زمان، دانش‌آموزان خصوصیات شکل ظاهری و چند ضلع آن را یاد می‌گیرند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران که چگونه هندسه را می توان در خارج از خانه در طول بازی نیز آموزش داد. هاهام اشاره می کند که در اطراف زمین بازی اشکال هندسی وجود دارد: نرده ها، چرخ ها، گنبدها، مثلث ها، مربع ها و ویژگی های لوزی شکل در همه جا وجود دارد. با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران دانش آموزان اینها را به عنوان اشکال هندسی با استفاده از اصطلاحات زمین بازی مانند برج، میمون میله یا تاب می شناسند.
این دروس هندسی شامل اقلام روزمره کلاس مانند چوب بستنی و ورق های فوم است. یک فعالیت شامل این است که دانش‌آموزان تعداد اضلاع هر شکل را بشمارند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران نشان دادن نحوه تشخیص و نامگذاری اشکال هندسی به دانش‌آموزان، که گاهی اوقات پنهان هستند یا باید در دنیای اطراف ما تصور شوند، می‌تواند به آنها کمک کند هندسه را در زندگی روزمره خود ببینند. این امر آموخته‌های کلاس را تقویت می‌کند و یک ارتباط واقعی ایجاد می‌کند که اصول هندسه را به یاد ماندنی‌تر می‌کند.
کاربردهای غیرمنتظره هندسه در شغل
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران دانش آموزانی که در ریاضیات قوی نیستند – به ویژه آنهایی که موضوعات خلاقانه تری را ترجیح می دهند – ممکن است به خصوص به هندسه بی علاقه باشند . با این حال، ارتباط اصول هندسی با نقاط قوت آنها می تواند ریاضیات را جذاب تر کند. مینا مهتا در اپلیکیشن یادگیری توضیح می‌دهد که چگونه ریاضیات و هنر از بسیاری جهات در واقع به هم مرتبط هستند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران تئوری پرسپکتیو (نمایش گرافیکی روی سطح صاف یک تصویر که با چشم دیده می‌شود) نشان داد که هندسه چیزی بیش از ویژگی‌های متریک شکل‌ها دارد: و این پرسپکتیو اساس منشأ هندسه تصویری است. ” او نوشت.
مهتا همچنین اشاره می کند که هندسه جزء ضروری نرم افزار طراحی به کمک کامپیوتر است که در مشاغل مختلف خلاقانه از جمله معماری استفاده می شود.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران در درس هندسه در استفاده از نرم افزار اتوکد ضروری است، که اکثر مشاغل معماری، مهندسی و پیمانکاری به آن نیاز دارند. قبل از اینکه یک پیمانکار یک سازه را بسازد، شخصی باید شکل ساختمان را طراحی کند و نقشه هایی را ایجاد کند. یک رایانه مجهز به نرم افزار طراحی به کمک رایانه حاوی ریاضیاتی برای ارائه تصاویر بصری روی صفحه است.

در حالی که دانش آموزان جوان ممکن است مفهوم اتو کد را درک نکنند، می توانند رابطه بین ساختار فیزیکی و مفاهیم هندسه را درک کنند.
با توجه به نظرسنجی بهترین دبیران هندسه و گسسته کنکور ایران نجوم رشته دیگری است که بر هندسه تکیه دارد. از آنجایی که دانش‌آموزان جوان به‌ویژه به فضا علاقه‌مند هستند، توضیح اهمیت هندسه در حرفه‌ای که شامل فضای بیرونی است می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند که این موضوع را بیشتر بدانند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *