بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

در نظرسنجی بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 شرکت نمایید و اگر استاد فیزیک خوبی داشته اید که زندگی آموزشی شما را متحول نموده در قسمت نظرات با دیگران از ایشان بگویید

بهترین دبیر فیزیک کنکور ایران از نظر شما چه کسی است؟

ویزگی بهترین استاتید فیزیک کنکور 1403 چیست؟

مدیریت کلاس فیزیک درس یکی از سخت ترین بخش های شغل معلم است. یادگیری نحوه سخت گیری با دانش آموزان در عین ایجاد محیطی دلپذیر و گرم در کلاس کار آسانی نیست.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 چگونه با دانش آموزان سختگیر باشیم؟

بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

رزومه بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

ما می دانیم که این چیزی است که من در اولین شروع کلاس درس با آن مبارزه کردیم. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 با این حال، پس از کسب مقداری تجربه، اعتماد به نفس و وقت گذاشتن برای تحقیق در مورد تکنیک های مدیریت کلاس درس، یاد گرفتیم که چگونه می توانیم به تعادل درست سخت گیری دست یابم و در عین حال آن محیط کلاسی را ایجاد کنم که همه دانش آموزانم در آن احساس راحتی کنند که ریسک کنند و یاد بگیرند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 در واقع، متوجه میشوید که وقتی خودتان را به عنوان مرجع در کلاس تثبیت کردید و قوانین سخت کلاسی را وضع کردید ، دانش آموزانم حتی عملکرد بهتری داشتند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 یاد بگیرید چگونه با دانش آموزان سختگیر باشید؟

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 دانش آموزان کشورهایی که تاکید بیشتری بر نظم و انضباط کلاسی دارند، عملکرد تحصیلی بهتری نسبت به دانش آموزان کشورهای دیگر بدون چنین قوانین سخت کلاسی دارند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 اگر احساس می‌کنید کنترلتان از دست می‌رود و نگران مسیر کلاستان هستید، به خواندن ادامه دهید! من برخی از بهترین نکاتم را برای کمک به شما به اشتراک خواهم گذاشت:

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 بین سخت گیر و مهربان بودن تعادل برقرار کنید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 نکاتی را بیاموزید که به شما کمک می کند قدرت خود را در کلاس درس ایجاد کنید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 راه هایی را برای تعیین انتظارات دقیق کلاس درس برای کلاس های آنلاین شناسایی کنید.

سختگیر یا مهربان: چه معلمی باید باشد؟

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 بسیاری از معلمان تصمیم بین معلمی سختگیر یا معلم مهربان را به عنوان یک یا یا یا می بینند. اما واقعیت این است که شما مجبور نیستید بین سخت گیری و مهربانی یکی را انتخاب کنید زیرا این دو متقابل نیستند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 این همیشه به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید

ازدید بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 یک معلم سخت گیر و همچنین معلم مهربان بودن مزایایی دارد . یافتن راهی برای ادغام این مزایا به شما کمک می کند تا بهترین نتایج را برای دانش آموزان خود داشته باشید.

برخی از مزایای معلم سخت گیر بودن به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 عبارتند از:

ایجاد انگیزه در دانش آموزان

کمک به دانش آموز در رسیدن به اهدافشان.

پاسخگویی دانش آموزان به انتظارات بالا.

برخی از مزایای معلم مهربان بودن عبارتند از:

احترام به دانش آموزان.

ایجاد روابط با دانش آموزان.

کمک به دانش‌آموزان که خودشان را باور کنند.

توجه شخصی به دانش آموزان و تجلیل از دستاوردهای آنها.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 قطع ارتباط در این واقعیت نهفته است که وقتی بسیاری از مردم کلمه “سخت گیر” را می شنوند، فکر می کنند بد هستند. اما، در واقع، معلم سخت گیر کسی است که انتظارات روشنی را مطرح می کند و دانش آموزان خود را مسئول می داند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 اگر به اندازه کافی سختگیر نباشید، ممکن است متوجه شوید که دانش آموزان شما از شما سود می برند

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 باید دانش آموزان شما به مدرسه بیایند و بدانند که در قبال یادگیری مسئول خواهند بود و بدون معلم سختگیر که آنها را در مسیر درست نگه دارد، بسیاری می توانند از مسیر موفقیت منحرف شوند.

حالا من نمی گویم که شما می خواهید معلم بدی باشید و دانش آموزان را از خود بترسانید. مطمئناً اینطور نیست. سخت گیر بودن به این معنی نیست که باید از خوب بودن دست بردارید.

این بدان معنی است که شما باید منصف و ثابت باشید. نانسی باریل ، معلم هنرهای زبان رسمی از هیئت ملی در دبیرستان شهری منطقه بوستون نوشت :

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 عادل بودن برای دانش آموزان بسیار مهم است و از عصبانی شدن آنها با شما در صورت صدور پیامد جلوگیری می کند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 ایجاد روال های مدیریتی مناسب کلاس درس و پاسخگو بودن دانش آموزان نیز هنگام ایجاد تعادل بین سخت گیری و خوب بودن مهم است.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 این نقل قول از جان کنی یک معلم مدرسه ابتدایی در استرالیا را به خاطر داشته باشید :

«از بین همه دانش‌آموزان یک مدرسه، آنهایی که با رفتار خود مشکل دارند باید بدانند که قوانین مشارکت چیست. آنها به رویکرد سختگیرانه نیاز دارند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 شما باید به دانش‌آموزان خود نشان دهید که آنها را مسئول می‌دانید و انتظارات بالای خود را از آنها نشان می‌دهیم، تا آنها شروع به داشتن همین انتظارات بالا برای خود کنند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 اگر یک معلم کلاسی جدید، معلم موقت یا معلم پایه هستید، ممکن است ایجاد تعادل مناسب بین سختگیری و مهربانی برای شما دشوارتر باشد. اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد معلم موقت هستید، می توانید این مقاله را بخوانید و اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد.

ده نکته برای ایجاد اقتدار در کلاس درس به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 حفظ محیطی مساعد برای یادگیری، تعهدی است که ما به یادگیرندگان متعهد داریم.»

این نقل قول از جوزف دبلیو ترفزگر ، دکترا، اهمیت تثبیت قدرت ما در کلاس درس را نشان می دهد. ما باید مطمئن شویم که آموزش ما به دانش آموزان ما می رسد.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 از نکات زیر استفاده کنید تا به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه با دانش آموزان سخت گیری کنید و قدرت خود را در کلاس تثبیت کنید.

1. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 قوانین کلاس درس را وضع کنید و آنها را به طور مداوم اجرا کنید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 دانش آموزان باید بدانند که قوانین قوانین هستند و برای همه اعمال می شود. یکی از دلایلی که ممکن است رسیدگی به دانش آموزان سرکش دشوارتر باشد این است که آنها تصور می کنند به دلیل رفتارهایی که اگر توسط دانش آموزان دیگر انجام شود نادیده گرفته می شوند، مورد توجه قرار می گیرند.

2. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 از دانش آموزانی که انتظارات شما را برآورده می کنند، قدردانی کنید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 به جای فراخوانی دانش آموزانی که ممکن است کاری را که قرار است انجام دهند انجام ندهند، توجه مثبت خود را به دانش آموزانی متمرکز کنید که انتظارات شما را برآورده می کنند. این می تواند به دانش آموزان کمک کند تا یادآوری کنند که چه کاری باید انجام دهند.

3. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 برای احترام دانش آموز کار کنید، نه برای اینکه دوست آنها باشید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 اگرچه ممکن است «دوست» بودن با دانش‌آموزان جذاب به نظر برسد، اما هدف شما باید جلب احترام آنها باشد. اگر به شما احترام بگذارند، به احتمال زیاد روی آموزش تمرکز می کنند و بهترین تلاش خود را برای کارشان به کار می گیرند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 نکته اصلی برای یک معلم عشق به کودکان نیست بلکه احترام آنهاست

4. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 دوستانه بودن خوب است، آشنا بودن خوب نیست

این به نکته بالا مربوط می شود: خوب است که با دانش آموزان خود مهربانی نشان دهید و دوستانه رفتار کنید. با این حال، آنچه شما نمی خواهید با آنها خیلی آشنا و معمولی باشید.

5. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 از زبان بدن خود آگاه باشید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 گفتار و کردار شما می‌تواند کمک زیادی به اثبات این موضوع کند که شما در کلاس درس خود شخصیت معتبری هستید، اما همچنین باید مراقب زبان بدن خود باشید. دانش‌آموزان متوجه می‌شوند که شما مردد یا عصبی به نظر می‌رسید، بنابراین تلاش کنید تا حضوری مطمئن داشته باشید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 بدن شما همیشه احساسات شما را نشان می دهد

6. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 محکم بایستید، اما منصف باشید

محکم بودن و نشان دادن به دانش آموزان که بر آنچه می گویید بایستید مهم است. با این حال، همچنین مهم است که مطمئن شوید که بی دلیل رفتار نمی کنید.

7. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 در کلاس درس حرکت کنید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 به جای تدریس از یک موقعیت، حرکت کنید. این می‌تواند به دانش‌آموزان کمک کند تا بر آنچه می‌گویید تمرکز کنند، به دانش‌آموزان نشان دهد که نباید سعی کنند یادداشت‌ها را بنویسند یا رفتاری خارج از تکلیف داشته باشند، زیرا شما در نزدیکی خواهید بود، و به شما کمک می‌کند دانش‌آموزان پر سر و صدا را با استفاده از نزدیکی برای تشویق آنها به مدیریت کنید. صدایشان را پایین بیاورند و درس را به مسیر درست برگردند.

8. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 پاداش بدهید و امتیاز بگیرید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 یکی از راه‌های نشان دادن اقتدار خود، دادن پاداش یا امتیازات مثبت به دانش‌آموزانی است که به درستی عمل می‌کنند و بهترین تلاش خود را می‌کنند. از طرف دیگر، شما همچنین می توانید با گرفتن امتیاز از دانش آموزانی که انتظارات شما را برآورده نمی کنند، اقتدار خود را نشان دهید.

9. به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 نبردهای خود را انتخاب کنید

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 در نهایت، به یاد داشته باشید که انتخاب نبردهایی که ارزش «جنگیدن» را دارند، مهم است. بچه‌ها بچه خواهند شد، و احتمالاً برخی چیزها بهتر است برای خوبی کلاس درس و رابطه شما با یک دانش‌آموز خاص نادیده گرفته شوند. سعی کنید همه جنبه های روز دانش آموزان خود را خرد نکنید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 شما اینجا هستید نه برای اثبات چیزی، بلکه برای دادن دانش

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 چگونه می توان دستورالعمل های کلاس درس را در کلاس های آنلاین حفظ کرد

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 معلم سختگیر بودن و کنترل کلاس آنلاین می تواند حتی از انجام این کار در کلاس درس دلهره آورتر به نظر برسد. با این حال، مطمئناً می توان سختگیر بود و کنترل گروهی از دانشجویان آنلاین را حفظ کرد.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 حفظ نظم و انضباط آنلاین اغلب دشوارتر است

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 در اینجا چند نکته وجود دارد که من از طریق تحقیق و تجربه شخصی خود در مورد آموزش آنلاین کشف کرده ام که ممکن است به شما کمک کند:

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 قبل از شروع کلاس آنلاین، بررسی کنید که میکروفون شما به درستی کار می کند. شما نمی خواهید کلاس خود را فقط برای اینکه متوجه شوید با مشکلات فنی روبرو هستید شروع کنید، زیرا این امر می تواند باعث شود که کلاس قبل از شروع آن از ریل خارج شود.

انتظارات خود را تعیین کنید: یک منطقه آرام و حرفه ای در خانه خود پیدا کنید تا در آن کلاس خود را آموزش دهید. این انتظار را ایجاد کنید که دانش آموزان باید تا حد امکان حرفه ای باقی بمانند. در حالی که ممکن است برای آنها امکان انزوا از دیگران در خانواده وجود نداشته باشد، آنها را تشویق کنید که به جای دراز کشیدن در طول کلاس، روی صندلی بنشینند.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 ایجاد قوانین کلاس برای استفاده از جعبه چت: جعبه گفتگو در صورت استفاده صحیح می تواند یک ویژگی بسیار مفید باشد زیرا به دانش آموزان اجازه می دهد سوالات یا نگرانی هایی که ممکن است داشته باشند را به اشتراک بگذارند. اما، مطمئن شوید که قوانینی را در مورد زمان استفاده و کاربردهای قابل قبول مختلف برای آن تنظیم کنید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403  در بهترین کلاسهای کنکور آنلاین ضرب‌الاجل‌های مشخصی تعیین کنید و دانش‌آموزان را مسئول نگه دارید: وقتی دانش‌آموزان از راه دور کار می‌کنند، گفتن «بعداً به آن تکلیف خواهم رسید» آسان‌تر است. اجازه ندهید این اتفاق بیفتد. در مورد اینکه چه زمانی تکالیف موعد مقرر هستند و باید توسط آنها ارسال شوند، واضح و قاطع باشید.

به عنوان بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403 فضای کلاسی را ایجاد کنید که در آن به هر دانش آموز احترام بگذارید و از آنها انتظار می رود که به شما و سایر دانش آموزان کلاس احترام بگذارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *