نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور ایران

در نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور ایران مشارکت نمایید و از تجارب خود با دیگران سخن بگویید

 مشاورین برتر کنکور ایران از نگاه کارشناسان آموزشی وبسایت بهترین ها :

1- مهدی باباخانی 2- حسن همت یار 3- محمدرضا پوردستمالچی 4- مهدی برقعی 5- مهدی نکوئی 6- امیر دیبازر 7-ندا برهانی نسب

لطفا در بخش نظرات اگر مشاور خوبی را میشناسید که در این لیست قرار ندارد، نام و سوابق ایشان را اعلام نمایید تا در ویراست های های آینده در لیست برترینها قرار دهیم

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

رزومه و نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

از نظر شما بهترین مشاوران کنکور ایران چه کسانی هستند؟

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که  مشاوران مدرسه اغلب در گفتگوهای مربوط به استفاده از داده های دانش آموزان نادیده گرفته می شوند. اما آنها نباید باشند.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مشاوران کنکوری و مشاوران تحصیلی با تکیه بر داده ها برای ارائه بینشی که برای کمک به موفقیت دانش آموزان نیاز دارند ، نقش کلیدی در پیشرفت دانش آموزان دارند . نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مشاوران کنکوری و مشاوران تحصیلی توضیح می‌دهد که داده‌های دانش‌آموز به مشاوران اجازه می‌دهد تا در راهنمایی‌های خود عمدی عمل کنند، برخلاف واکنش‌های تصادفی. ، در کتاب استفاده از داده ها در مشاوره مدرسه .

در واقع، نظام کلان مشاوره تحصیلی، چارچوبی برای یک برنامه جامع مشاوره مدرسه مبتنی بر داده، حول این مفهوم ایجاد شد که تصمیمات مشاوره باید بر اساس داده های موجود باشد تا بهترین نتایج ممکن را ارائه دهد.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مدیریت داده‌های دانش‌آموز می‌تواند برای مشاورانی که اغلب مسئول صدها دانش‌آموز در یک زمان هستند، دشوار باشد. بر اساس داده های مرکز ملی آمار آموزش وزارت آموزش و پرورش کشورهای پیشرفته ، به طور متوسط ​​به ازای هر 568 دانش آموز مدرسه دولتی یک مشاور مدرسه ای وجود دارد.

نکته حرفه ای

آیا می دانستید که می توانید نظرسنجی، پرسشنامه و فرم های بازخورد رایگان ایجاد کنید؟ پاسخ ها را از هر دستگاهی جمع آوری کنید و از داده ها برای بهبود خدمات مشاوره مدرسه خود استفاده کنید.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور ایران نشانگر آنست که با توجه به داده‌های بسیار متفاوتی که باید در نظر گرفته شود تا بتواند به طور مؤثر به بسیاری از دانش‌آموزان مشاوره دهد، ضروری است که مشاوران در مدیریت داده‌های خود هدفمند باشند و از ابزارهای دیجیتالی استفاده کنند.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که باید  داده های مورد نیاز برای به دست آوردن بینش دانش آموزان جمع آوری شوند

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مشاوران مدرسه به طور منظم داده های تحصیلی، نظم و غیاب جمع آوری شده توسط معلمان و مدیران را بررسی می کنند. با این حال، آنها به اطلاعات بیشتری برای مداخله موثر برای دانش آموزان نیاز دارند. روش های مختلفی برای جمع آوری این اطلاعات به صورت دیجیتالی وجود دارد.

 

به عنوان مثال، مشاوران اغلب از نظرسنجی ها استفاده می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد نیاز یا انتظارات دانش آموزان در رابطه با راهنمایی آموزشی داشته باشند. مشاور مدرسه ابتدایی، آلیسون ویور، نظرسنجی‌هایی را در ابتدای سال تحصیلی بین دانش‌آموزان توزیع می‌کند تا بداند اوضاع در خانه، مدرسه و با دوستان چگونه پیش می‌رود، زیرا تنها راه جمع‌آوری این نوع داده‌ها این است که مستقیماً از دانش‌آموزان سؤال شود. ایجاد و انتشار نظرسنجی‌ها و همچنین جمع‌آوری داده‌های حاصل، با ابزارهای نظرسنجی دیجیتالی مانند دشوارتر است.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که فرم عالی برای ارتباط با دانش آموزان در حین جمع آوری داده های مورد نیاز مشاوران است . او می‌گوید مشاورانی که از این ابزار در کلاس‌های درس استفاده می‌کنند، می‌توانند آزمون‌ها، نظرسنجی‌ها و سؤالات باز را در ارائه‌های خود جاسازی کنند و داده‌های بلادرنگ را به سرعت به دست آورند.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که گاهی اوقات بهترین راه برای جمع آوری اطلاعات صادقانه این است که آن را به گونه ای انجام دهید که شبیه جمع آوری داده ها برای دانش آموزان نباشد. ابزارهای یادگیری مبتنی بر بازی مانند به شما این امکان را می‌دهند که بازی‌هایی بسازید که بینش دانش‌آموزانتان را بدون درخواست از آنها بنشینید و به سؤالات پاسخ دهید.

هنگامی که این داده ها را جمع آوری کردید، می توانید از آن برای پشتیبانی از برنامه های راهنمایی استفاده کنید.

جمع آوری داده های دانش آموزان

از داده ها برای کمک به موفقیت دانش آموزان استفاده کنید

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که بزرگترین چالش این است که بدانید چگونه از داده هایی که جمع آوری کرده اید به روش های هدفمند استفاده کنید. درست همانطور که معلمان از داده ها برای ایجاد تجربیات یادگیری استفاده می کنند، مشاوران نیز می توانند از آن برای ایجاد برنامه های راهنمایی استفاده کنند که به رشد تحصیلی، اجتماعی، عاطفی و برنامه های شغلی آینده دانش آموزان می پردازد.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که انواع داده ها، از جمله کلاس های مورد علاقه، سرگرمی ها، و فعالیت های فوق برنامه؛ مطالعه عادات و مهارت های اجتماعی؛ انتظارات درآمدی؛ این تیم در برنامه مشاوره مدرسه بانوی ما از دریاچه دانشگاه می‌گوید و پاسخ‌های تست‌های شخصیتی، مشاورانی را برای کمک به دانش‌آموزان در مسیر شغلی آماده می‌کند .

بیشتر بخوانید:

مشاور مهدی باباخانی نی نی سایت

مشاور ایمان سرور پور نی نی سایت
مشاور ندا برهانی نسب نی نی سایت

مشاور مهدی برقعی نی نی سایت

هزینه مشاوره مهدی باباخانی نی نی سایت

هزینه مشاوره مهدی برقعی نی نی سایت

برنامه‌هایی مانند گوگل شیت می‌توانند به شما در مدیریت این داده‌ها در طول زمان کمک کنند و به شما امکان می‌دهند روندها را نمودار کنید و الگوهایی را در داده‌ها پیدا کنید. نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که با این نوع اطلاعات، می‌توانید به دانش‌آموزان در انتخاب کمک کنید. بهترین کلاس ها، فعالیت های فوق برنامه و فرصت های آمادگی آزمون.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مشاوران از داده ها استفاده می کنند تا به دانش آموزان کمک کنند تا بهترین عملکرد خود را از نظر تحصیلی انجام دهند. این ممکن است به معنای پیشنهاد کلاس‌هایی باشد که متناسب با توانایی‌ها و مسیرهای شغلی آنها باشد یا راه‌هایی برای کمک به عملکرد بهتر در کلاس پیدا کنند. مشاوران ممکن است داده هایی داشته باشند که معلمان ندارند – از جمله شرایط خانوادگی و اجتماعی – و می توانند از آن برای کمک به دانش آموزان در حال مبارزه استفاده کنند.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که برخی از مداخلاتی که مشاوران برای کمک به دانش‌آموزان استفاده می‌کنند عبارتند از: گروه‌های مهارت مطالعه، آموزش مدیریت زمان، توسعه مهارت‌های آزمون دادن و گروه‌های انگیزش پیشرفت. گرگ بریگمن ، استاد آموزش مشاور در دانشگاه آتلانتیک فلوریدا، خاطرنشان می‌کند که این نوع مداخلات، که توسط داده‌ها هدایت می‌شوند، باعث بهبود پیشرفت و رفتار دانش‌آموز می‌شوند .

اجازه ندهید داده ها بر شما غلبه کنند

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که مشاوران مسئول ردیابی اطلاعات دانش آموزان در طول دوره تصدی دانش آموزان در مدارس خود هستند. این امر به دلیل حجم انبوهی از داده هایی که مسئولیت مدیریت آنها را بر عهده دارند، بار زیادی بر دوش مشاوران وارد می کند. به همین دلیل بسیار مهم است که آن را یک قدم بردارید.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که برای موفقیت در مشاوره داده محور، ابتدا باید بدانید چه داده هایی با برنامه های مشاوره شما مرتبط است. سپس تعیین کنید که چگونه آن داده ها را به بهترین شکل جمع آوری کنید و مداخلات و برنامه ها را بر اساس آنچه از آن آموخته اید اجرا کنید. با استفاده از فناوری مناسب برای کمک به این فرآیندها، می‌توانید تا حدودی از بار مدیریت داده‌های بسیار کم کنید.

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور نشانگر آنست که شما مشاوران تحصیلی موظف هستید که از تک تک دانش آموزان خود در مواقع نیاز حمایت کنید. داده ها به ستون فقرات این پشتیبانی تبدیل شده اند، و باید برای راه هایی که می تواند به موفقیت دانش آموزان شما کمک کند، از آنها استفاده کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *