سامان سلامیان نظرلت

سامان سلامیان نظرات

دکتر سامان سلامیان رییس گروه ریاضی مجموعه کارنامه خرد و از بهترین دبیران ریاضی کنکور ایران میباشد.

سامان سلامیان  دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه پلی تکنیک و همچنین و مدرک phd روانشناسی با زمینه پژوهشی آموزش ریاضیات به نخبگان و استعداد های درخشان هستند

دکتر سامان سلامیان از مدرسان مشهور و کارشناسان مدعو به برنامه های معتبر  تلویزیونی و میباشند

سامان سلامیان نظرلت

سامان سلامیان خوبه ؟

 

نظر شما در رابطه با تدریس، ریاضیات سامان سلامیان چیست؟

 

 

سوابق کاری:

سامان سلامیان اولین مدرس ریاضی در برنامه های صدا و سیما  و  برنامه نکته‌ها و گزینه‌ها  و فرصت برابر و  و مدیر دپارتمان ریاضی کارنامه خرد میباشند

از سوابق درخشان سلامیان میتوانیم به رتبه های تک رقمی فراوان در کلاسهای های ایشان اشاره کنیم .رتبه های یک ، سه ،  یازده ، بیست و شش،سی و پنج،  چهل و دو و پنجاه و یک و هشتاد و نود و سه  از دانش آموزان ایشان در سالهای گذشته میباشند

هنگامی که کل جهان آنلاین می شود، ما پر از پرتال های آموزشی آنلاین زیادی می شویم . این ممکن است گاهی گیج کننده باشد. برای دروسی مانند ریاضیات، تکیه بر تحصیلات مدرسه یا دانشگاه می تواند چالش برانگیز باشد.

با این حال، با یک استراتژی درست، می توان یک آزمون ریاضی را گذراند. بیایید سعی کنیم آن را به 8 روش آسان کشف کنیم.

تحقیقات و نظرسنجی بهترین دبیران ریاضی کنکور ایران  نشان می‌دهد که دانش‌آموزان در حین مطالعه، ریاضی را بهتر یاد می‌گیرند. هر تکنیکی که باعث شود ما از ریاضی لذت ببریم، ارزش بررسی دارد.

اما متأسفانه مردم بر این باورند که بهترین راه برای پیشرفت در ریاضی، حل بیشترین تعداد مسئله از کتاب‌های متعدد و در کمترین زمان ممکن است. مشکل این استراتژی این است که دانش‌آموزان نه تنها فرمول‌ها و معادلات بلکه سؤالات و راه‌حل‌های آن‌ها را نیز دستکاری می‌کنند.

با توجه به نظرات سامان سلامیان که یک استراتژی مشابه ممکن است برای امتحانات دیگر مانند المپیاد یا امتحانات رقابتی کارساز نباشد. این امتحانات به دلیل سوالات غیر متعارف خود بدنام هستند و برای حل آنها نیاز به درک مفاهیم و تفکر جعبه ای دارند.

با توجه به نظرات سامان سلامیان اجازه دهید با روش های مطالعه برای یک آزمون ریاضی به 8 روش آسان ادامه دهید:

با توجه به نظرات سامان سلامیان با کمک گرفتن از تحقیقات انجام شده توسط دانشمندان، 8 روش آسان برای مطالعه در آزمون ریاضی را بررسی خواهیم کرد:

  1. با شرکت در کلاس های عادی:

با توجه به نظرات سامان سلامیان ما می دانیم که شرکت در کلاس های معمولی اصلاً آسان نیست، اما کشیدن یک شبانه روز قبل از امتحان و انتظار معجزه بدون تحکیم پایه های خود، حتی سخت تر است.

با توجه به نظرات سامان سلامیان اگر نمی‌توانید به طور منظم در کلاس‌های آفلاین شرکت کنید، پیشنهاد می‌کنیم یک معلم خصوصی ریاضی را امتحان کنید ، سرویسی که توسط ساارائه می‌شود. چندییتها ن مورد دیگر نیز در وب سراسر جهان وجود دارد که خدمات آموزشی شایسته را به صورت آنلاین ارائه می دهند. چه به دنبال کمک فوری برای مفهوم ریاضی باشید و چه به دنبال رزرو جلسات تدریس خصوصی باشید، آموزگاران سایتها شما را از جبر تا آمار در همه سطوح تحت پوشش قرار داده اند.

  1. با مشارکت فعال:

با توجه به نظرات سامان سلامیان چه در حال مطالعه در کلاس ها و چه در انجام تکالیف، شما بر مشارکت فعال تمرکز می کنید. مشارکت فعال تضمین می کند که ما به یک مشکل توجه کامل داریم.

با توجه به نظرات سامان سلامیان شما می توانید با پرسیدن و پاسخ دادن به سوالات تمرینی ذکر شده در کلاس و شرکت در بحث های کلاس، مشارکت فعالی در کلاس نشان دهید. می‌توانید روش‌های مشارکت فعال خود را در حین انجام تکالیف با درگیر شدن با هر مرحله و جنبه‌ای از یک سؤال آزمایش کنید.

  1. با تمرین بیشتر:

با توجه به نظرات سامان سلامیان تمرین چند مسئله به صورت روتین ساده ترین راه برای مطالعه در آزمون ریاضی آینده است. هر چه بیشتر تمرین یک مشکل را شروع کنید، مغز شما بهتر در آن مشکل برخورد می کند. استفاده هر از چندگاهی از مغز برای سوالات مشابه و جدید باعث تقویت حافظه عضلانی شما می شود.

با توجه به نظرات سامان سلامیان تمرین مسائلی مانند مواردی که در امتحان پرسیده می شود به کاهش ترس و اضطراب شما در رابطه با ریاضی کمک می کند. این واقعیت را نمی توان انکار کرد که ممکن است نتوانید چند سوال اول را از یک مفهوم جدید حل کنید. وقتی سوال سخت ظاهر می شود، ممکن است لنگ بزنید. تمرین منظم تضمین می کند که سوالات جدید شما را نمی ترساند و به شما ایمان می دهد که می توانید به راه حل برسید.

  1. با برنامه ریزی موثر:

با توجه به نظرات سامان سلامیان برنامه ریزی از روز اول بهترین روش برای مطالعه در آزمون ریاضی است، اما اگر امکان پذیر نیست، سعی کنید چند روز قبل از امتحان برنامه ریزی کنید. از روز شروع مطالعه یا شروع آمادگی خود تا آخرین روز قبل از آزمون، برنامه ریزی روزانه داشته باشید.

با توجه به نظرات سامان سلامیان اطمینان حاصل کنید که این طرح برای بار اول و دوم تمرین مشکلات کتاب درسی را در خود جای داده است و همچنین قبل از آزمون شما بازنگری کافی را شامل می شود. اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید، برنامه ریزی به تمرین منظم سوالات و بازبینی آنها کمک خواهد کرد.

 

  1. با فهرست کردن فرمول ها و معادلات در یک مکان:

با توجه به نظرات سامان سلامیان انگیزه اصلی این تمرین جمع آوری تمام فرمول ها، معادلات، جداول و نمودارها در یک مکان است که می توانید هر زمان که بخواهید به آنها مراجعه کنید.

 

یکی دیگر از خوبی‌های این روش این است که می‌توانید آن ملحفه‌ها را در حین مسواک زدن، خوردن وعده‌های غذایی، انتظار در صف یا هر جایی که می‌توانید برای یک تجدیدنظر سریع در دستانتان وقت بگذارید، با خود ببرید.

با توجه به نظرات سامان سلامیان راه ابتکاری دیگر تهیه فلش کارت از فرمول ها و معادلات اصلی است. یادگیری واقعی در تمرین در حین تهیه این لیست ها و فلش کارت ها نهفته است.

  1. با آموزش به دیگران:

با توجه به نظرات سامان سلامیان این یک استراتژی مطالعه است که توسط فیزیکدان مشهور جهان ریچارد فاینمن معروف شده و توسط افراد اطراف ما به کار گرفته شده است. آموزش همان مفهوم منجر به خواندن، و تمرین دوباره و دوباره همان موضوع می شود و در نتیجه حافظه عضلانی شما را بیشتر تقویت می کند.

با توجه به نظرات سامان سلامیان وقتی مجبور هستید به دیگران آموزش دهید، نمی توانید مفاهیم را حفظ کنید و جلوی دیگران حرف بزنید. ابتدا باید مفهوم ریاضی را که آموزش خواهید داد، درک کنید. اگر یک موضوع را اغلب تدریس می کنید، ممکن است راه های جدیدی برای حل همان مشکل پیدا کنید. با گذشت زمان همه چیز برای شما آسان خواهد شد.

  1. با عضویت در گروه های مطالعاتی:

با توجه به نظرات سامان سلامیان نظرات پیوستن به گروه های مطالعه می تواند تا حدودی کار را برای شما آسان تر کند. دانش آموزان معمولاً تکلیف یا مشکلات را بین خود تقسیم می کنند و دانش آموزان باید مفاهیم موضوع تعیین شده را یاد بگیرند که بعداً می توانند به بقیه گروه آموزش دهند. ممکن است مفهوم ریاضی را در کلاس درک نکنید، اما به این ترتیب می توانید بسیاری از مباحث را در مدت زمان کوتاهی به پایان برسانید.

با توجه به نظرات سامان سلامیان نظرات مطالعات گروهی سخت کوش این اطمینان را می دهد که در حین یادگیری با دوستان خود سرگرم می شوید. نزدیک شدن به دوستانتان با شک و تردید می تواند اضطراب و دوستان شما را کاهش دهد زیرا می دانید که آنها نیز با مشکلاتی مشابه شما دست و پنجه نرم می کنند.

  1. با اعمال در دنیای واقعی:

با توجه به نظرات سامان سلامیان نظرات ما می‌دانیم که کاربرد بسیاری از مفاهیم دنیای ریاضی در دنیای واقعی آسان نیست. اگرچه زمانی که شروع به مشاهده الگوها و به کار بردن مفاهیم در اطراف خود کنید، همه چیز جالب می شود.

با توجه به نظرات سامان سلامیان نظرات مردم در حالی که مشغول انجام کارهای روزانه خود بودند به مفاهیم ریاضی زیادی فکر کردند. همچنین، می توانید این مفاهیم ریاضی را در دروس دیگری مانند فیزیک یا شیمی به کار ببرید. وقتی شروع به ارتباط مفاهیم مختلف بین موضوعات و دنیای واقعی می کنید، ذهن شما شروع به تهیه نقشه های ذهنی خود می کند. این نقشه های ذهنی در طول امتحانات مفید خواهند بود.

نظرات کاربران شبکه های اجتماعی

ریاضی سامان سلامیان نی نی سایت

با توجه به نظرات سامان سلامیان نظرات در اینجا شما به برخی از استراتژی های آزمون ریاضی می پردازید. می‌بینید که تقریباً تمام روش‌های آسان بالا برای مطالعه ریاضی شامل تمرین است. خواه شرکت در کلاس های روزانه یا آموزش دیگران باشد. تمرین و بازبینی در فواصل زمانی کوتاه، کلید کسب بیشترین امتیاز در آزمون ریاضی است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *