آریان حیدری نظرات

آریان حیدری نظرات

آریان حیدری از دبیران معروف ریاضی و از بهترین اساتید ریاضی کنکور ایران است  تحصلات آریان حیدری مهندسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیر و همینطور کارشناسی ارشد کسب کارهای کوچک میباشد

آریان حیدری دارای سابقه تدریس در  برنامه های فرصت برابر و کارنامه۲۰ را دارا میباشد و در نظرسنجی بهترین دبیران ریاضی کنکور ایران از دبیران مشهور و مطرح کشوری است

آریان حیدری معلم پروازی به شهرهای اصفهان، کرمان، گرگان بوده است و کتاب هرکول  از نوشته های ایشان میباشد.

آریان حیدری نظرات

آریان حیدری خوبه؟

نظر شما در رابطه با تدریس، ریاضیات آریان حیدری چیست؟

امتحانات کنکور و نهایی در راه است. ما در اینجا می‌خواهم نکات مهم مطالعه و مواردی که باید از آنها اجتناب شود را به اشتراک بگذاریم. همانظور که میدانیم بیشتر دانش آموزان نمی دانند چگونه برای ریاضی درس بخوانند .

با توجه به نظرات آریان حیدری اغلب دانش‌آموزان می‌توانند بدون مطالعه ریاضی تا یک نقطه معین به کار خود ادامه دهند. اما با توجه به نظرات آریان حیدری متأسفانه، زمانی که زمان مطالعه برای ریاضی فرا می رسد، دانش آموز نمی داند چه باید بکند، زیرا هرگز مجبور به انجام آن نبود. این بهترین راهنمای مطالعه ریاضی است، ای کاش این را در دبیرستان داشتیم.

با توجه به نظرات آریان حیدری شما باید از معلم خود بپرسید که چه موضوعاتی می تواند در امتحانات کنکور و نهایی  باشد. با توجه به نظرات آریان حیدری این روزها همه راهنمای بررسی ارائه نمی دهند، که لنگ است. صرف نظر از اینکه راهنمای بررسی دارید یا ندارید، از معلم بپرسید که بازی منصفانه در امتحانات کنکور و نهایی  چیست. بهتر است آن را از دهان اسب بگیرید. این نیز معلم را مجبور به تعهد می کند.

با توجه به نظرات آریان حیدری کتاب درسی خود را بیرون بیاورید و موضوعاتی را پیدا کنید که معلم گفته بازی منصفانه است. 5 مسئله را در انتهای فصل برای هر موضوع دایره کنید. اگر این پاسخ ها در پشت باشند، مشکلات عجیب و غریب ایده آل است.

با توجه به نظرات آریان حیدری در اینجا مهمترین چیز است:  تنها راه مطالعه در ریاضیات و فیزیک این است که خودتان مشکلات را حل کنید.  هیچ چیز دیگری کار نمی کند. ساده به نظر می رسد درست است؟ این شگفت انگیز است که دانش آموزان برای جلوگیری از این اتفاق چه خواهند کرد. همچنین شگفت انگیز است که اگر واقعاً آن را انجام دهید چقدر خوب کار می کند. این مهم ترین مرحله در یادگیری نحوه مطالعه برای ریاضی و فیزیک است. این ما را به مرحله 4 می رساند:

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات تمام مشکلات دایره ای را به تنهایی انجام دهید.  وانمود کن امتحان است تا زمانی که تمام مشکلات را تمام نکرده اید، پاسخ ها را بررسی نکنید. اوه، اما خیلی وسوسه انگیز است که شما گیر کرده اید که یک مثال را در کتاب پیدا کنید یا پاسخ را بررسی کنید.

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات نکته این است که به گیر افتادن عادت کنیم. احساس ناراحتی کنید، این بدان معناست که شما در حال یادگیری هستید. اگر نمی توانید آن را بفهمید، همه چیز خوب است، این امتحان واقعی نیست. اگر قبل از اتمام پاسخ ها را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که در امتحان واقعی بدون پاسخ گیر کرده اید. همین الان بهش عادت کن

 

 

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات تنها راه مطالعه برای ریاضی و فیزیک این است که خودتان مشکلات را حل کنید.  در صورتی که فراموش کردی

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات هنگامی که تمام مشکلات به بهترین شکل ممکن تکمیل شد، اکنون و تنها اکنون می توانید پاسخ ها را بررسی کنید. دور آنهایی که اشتباه کردید حلقه بزنید. مثال مشابهی را در کتاب بیابید تا سعی کنید بفهمید چه مشکلی پیش آمده است. اگر جواب نداد به من ایمیل بزنید، خوشحال می شوم کمک کنم!

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات وقتی مشکلات مربوط به مشکلاتی را که اشتباه کردید حل کردید، 3 مورد دیگر از همان نوع پیدا کنید. این روند را تا زمانی که تمام موضوعات را مرور نکنید، تکرار کنید. اگر واقعاً تمام این مراحل را انجام دهید، اکنون مطمئن هستید که یک “A” دارید. خیلی ها این کار را نمی کنند، اما نگویید من به شما هشدار ندادم

در نهایت:  تنها راه مطالعه برای ریاضی و فیزیک این است که خودتان مشکلات را حل کنید.

کارهای زیر را انجام ندهید

فقط فصل رو بخونید بسیاری از دانش‌آموزان این فصل را می‌خوانند تا از انجام مشکلات اجتناب کنند، این هیچ نتیجه‌ای ندارد.

با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات بر یک “یادداشت معادله” تکیه کنید. بسیاری از معلمان به شما اجازه می دهند که یک کارت یادداشت برای نوشتن معادلات یا هر چیزی که می خواهید روی آن بنویسید. این بلیط طلایی است درست است؟ اشتباه. خیلی وقت‌ها می‌بینم که دانش‌آموزان به جای انجام مشکلات، به برگه‌های تقلب خود تکیه می‌کنند. حدس بزنید: آنها اصلاً به شما کمک نمی کنند. هیچ چی. نادا.

من خودم برای پایان دوره الکترومغناطیس در سال اول دانشگاهم به یک کارت معادله تکیه کردم . من هر نمونه مسئله ای را در کتاب با دست خط میکروسکوپی آنقدر کوچک نوشتم که عملاً برای دیدن آن نیاز به میکروسکوپ داشتید. من این کار را به جای حل مشکلات انجام دادم. من فکر کردم که می توانم یک نمونه مشابه را در برگه تقلب خود پیدا کنم و آن را بفهمم، درست است؟ بمباران شد، فقط باید مشکلات را حل می کرد.

 

برای شروع مطالعه تا 3 روز قبل از امتحان صبر کنید. زمان شروع آماده سازی برای امتحانات کنکور و نهایی  هم اکنون است. دیر شده، برو! نهایی شما احتمالاً تجمعی است، به این معنی که در صورت استفاده از این روش، مشکلات زیادی برای حل کردن دارید.

منبع:

آریان حیدری نی نی سایت

اکنون میدانید که با توجه به نظرات آریان حیدری نظرات چگونه برای بقیه دوران تحصیلی خود برای ریاضی و فیزیک مطالعه کنید.. ما برای شما یا فرزندتان آرزوی موفقیت در امتحانات کنکور و نهایی  این فصل داریم! ما به فکر همه شما هستیم و در امتحانات کنکور و نهایی  ها به نام هر یک از شما شمعی روشن خواهیم کرد. موفق باشید عزیزان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *