سروش موئینی نظرات

سروش موئینی نظرات

استاد سروش موئینی معلم مدرسه دکتر حسابی بوده و همچنین معلم در آموزشگاه آنلاین رایان بوده و ؛مدرس برنامه کنکور یک، بوده است. استاد سروش موئینی مولف کتب ریاضی تجربی خیلی سبز جمله رياضيات جامع تجربی، ریاضیات جمع بندی تجربی، ریاضیات گسسته، هندسه تحلیلی، حساب دیفرانسیل و انتگرال، جبر و احتمال انتشارات خیلی سبز را تحریر کرده است

سروش موئینی نظرات

سروش موئینی خوبه

نظر شما در رابطه با تدریس، ریاضیات سروش موئینی چیست؟

با توجه به نظرات سروش موئینی ریاضیات تخصصی کنکور می تواند ترسناک باشد، حتی اگر تاکنون در ریاضیات دبیرستان عملکرد خوبی داشته باشید. به این ترتیب، هنگام برنامه ریزی برنامه مطالعه خود، ابتدا باید به این موضوع فکر کنید . همه دانش آموزان ما این هشدار را تکرار کردند.

با توجه به نظرات سروش موئینی  «ریاضی‌های تخصصی کنکور به سخت‌ترین درسی که کسی می‌تواند در سال دوازدهم بگذراند، شهرت دارد، و صادقانه بگویم، من فکر می‌کنم این احتمالاً درست است.

با این حال، این همه یک نبرد سخت نیست. تلاش برای تسلط بر ریاضیات تخصصی می تواند به شما پاداش دهد – و نه فقط با پتانسیل بالای ریاضیات تخصصی همچنین می تواند وضوح و درک عمیق تری را در برخی از موضوعات دیگر شما مانند روش های ریاضی، فیزیک و مهندسی ارائه دهد .

با توجه به نظرات سروش موئینی حسابان ذاتاً موضوعی دشوار است، بنابراین توصیه می‌کنم در صورت امکان آن را اولویت‌بندی کنید.

گفته می‌شود، بازنگری تخصصی برای روش‌ها و حتی برای فیزیک در مواقعی بسیار مفید خواهد بود.

“با توجه به نظرات سروش موئینی مطالعه مکرر تخصصی من به این معنی است که می توانم زمان کمتری را روی روش ها صرف کنم، زیرا قبلاً محتوا را پوشش داده بودم.”

با توجه به نظرات سروش موئینی م تجدید نظر در ریاضیات تخصصی اغلب احساس می‌کرد که دو موضوع را همزمان پوشش می‌دهد.

او می‌گوید: «ریاضی‌های تخصصی به دروس دیگری مانند فیزیک و روش‌های ریاضی کمک زیادی می‌کند.

بنابراین، اگرچه ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما قطعاً موضوع ارزشمندی است – به خصوص اگر از ریاضیات لذت می برید!

“اگرچه ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما قطعاً موضوع ارزشمندی است – به خصوص اگر از ریاضیات لذت می برید!”  –

با توجه به نظرات سروش موئینیبرای کسانی که هم ریاضیات تخصصی و هم روش های ریاضی را می گذرانند، احتمالاً شانس موفقیتتان بالاست

با توجه به نظرات سروش موئینی«روش‌ها موضوع نسبتاً دشواری بود، اما انجام ریاضیات تخصصی به من کمک زیادی کرد و به این معنی بود که درک محتوا نیاز زیادی به آن نداشت.

با توجه به نظرات سروش موئینی و با توجه به نظرسنجی بهترین معلمان ریاضی کنکور ایران به طور منظم تمرین کنید

هر چند روز یک‌بار مجموعه‌ای از سؤال‌ها را حذف کنید. این باعث می‌شود که بازبینی درست قبل از موارد خارجی کمتر دلهره‌آور باشد.»  – آدیتیا نورگانکار

وقتی نوبت به نکات امتحان ریاضی می‌رسد، دانش‌آموزان ما معتقدند کتاب درسی و مقالات گذشته شما ارزش طلایی دارند (و بله، شما باید بتوانید آن را محاسبه کنید).

با توجه به نظرات سروش موئینی معتقد است که کلید موفقیت این است که در طول سال به طور مداوم سوالات را بازبینی و تمرین کنید.

او می‌گوید: «اگر به کتاب‌های آماده‌سازی امتحان دسترسی دارید، مطمئن شوید که کار روی آن سؤالات را شروع کرده‌اید و هر چند روز یک‌بار مجموعه‌ای از سؤالات را حذف کنید».

با توجه به نظرات سروش موئینی«این باعث می‌شود که بازنگری درست قبل از خارجی‌ها کمتر دلهره‌آور باشد.»

با توجه به نظرات سروش موئینی«مطمئن شوید که مرتباً سؤالات مربوط به مفاهیمی را که چندی پیش به آنها پرداخته‌اید بازبینی می‌کنید تا آنها را در حافظه خود حفظ کنید. این همچنین بازنگری را آسان‌تر می‌کند، زیرا می‌توانید نقاط ضعیفی را که باید روی آنها تمرکز کنید شناسایی کنید.

با توجه به نظرات سروش موئینی آهسته و پیوسته برنده مسابقه شدن  برای مطالعه مؤثر موضوعات ریاضی است.

“یکی از دانش آموزان برتر میگوید من هیچ کار “خاصی” دیگری برای موفقیت ریاضی انجام ندادم، جز اینکه در بالای تکالیف خود باشم، مرتباً تجدید نظر کنم و مشکل پشت سر هم انجام دهم تا زمانی که نتوانم آنها را اشتباه متوجه شوم.”

با توجه به نظرات سروش موئینی: «مطمئن شوید که تکالیف و وظایفی که معلم برای شما تعیین می‌کند را کامل کرده‌اید.

نظرات کاربران شبکه های اجتماعی

ریاضی سروش موئینی نی نی سایت

“بسیاری از سوالاتی که به شما داده می شود بسیار شبیه به آنچه در امتحان خواهید گرفت خواهد بود و هر چه بیشتر تمرین کنید، بهتر است.”

“همچنین، دریافت درک کامل از موضوعات در اوایل سال به شما در طول سال کمک می کند، زیرا بسیاری از مطالب بر اساس چیزهایی است که قبلا آموزش آنها را دیده اید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *