مقایسه دبیران فیزیک کنکور

بانک رزومه بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران

سلام برهمراهان سایت بهترینهای ایران

در این مقاله رزومه برترین اساتید کنکور ایران را تقدیم حضورتان خواهیم نمود با ما همراه باشید.

در بخش نخست رزومه بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران تقدیم شما میگردد سپس به سراغ رزومه مدرسان برتر ریاضی و پس از آن مدرسلن شیمی و زیست را ملاحظه خواهید نمود.

این نوشتار مستمرا به روزرسانی میگردد.اگر مدرس خوبی میشناسید که نامش در این مقاله مغفول مانده است در بخش نظرات از ایشان با ما صحبت کنید.

مقایسه دبیران فیزیک کنکور

بانک رزومه بهترین دبیران فیزیک ایران

الف : رزومه استاد مهدی باباخانی 

مهندس مهدی باباخانی  دانش آموخته رشته مهندسی صنایع و  مدرس برنامه های تلویزیونی و  مدرس DVD های آموزشی کارنامه خرد و   مخ از موسسه گاج و مدرس کلاس های آنلاین  گاجینو و پرمخاطب ترین مدرس کنکور در سایت آموزش کانون فرهنگی آموزش می باشند

استاد باباخانی مدرس برتر تهران و دبیر پروازی به شهرهای شیراز و تبریز و مشهد و بوشهر و اصفهان و مدیر مجموعه آموزشی کارنامه خرد می باشند و  با 20 سال سابقه  تدریس در مدارس تیزهوشان تهران و شیراز و اصفهان و تبریز و  و برترین مدارس و آموزشگاه های ایران می باشند

 

استاد مهدی باباخانی

 

استاد مهدی باباخانی دارای سابقه تدریس به مدت ۲۰ سال می باشند، استاد مهدی باباخانی از برترین اساتید فیزیک ایران در نظرسنجی‌های سالهای اخیر بوده اند.استاد مهدی باباخانی با حضور در کلاسهای آنلاین گاجینو و با تهیه و اجرای دی وی دی های مخ نقره ای گاج و با حضور در برنامه های تلویزیونی و آموزشی در چند سال گذشته در صدر نظرسنجی های سنوات اخیر قرار گرفته اند

رنکینگ استاد مهدی باباخانی  در بین دبیران فیزیک  ایران:

استاد مهدی باباخانی  بنا بر آخرین  رنکینگ  دبیران فیزیک  ایران که همه ساله توسط سایت   دبیران برند ایران  و وبسایت بانک رزومه دبیران اعلام می گردد هم اکنون در رنکینگ شماره 1 دبیران فیزیک  ایران قرار دارند

روش تدریس :

روش اصلی تدریس استاد باباخانی، آموزش از طریق حل تست و مساله است . یعنی ابتدا یک نکته تستی را به شما آموزش می دهند و سپس در ادامه با حل تست های فراوان سعی در انتقال مفاهیم دارند

استاد مهدی باباخانی در آموزش های آنلاین و همچنین در تدریس دی وی دی های آموزشی ترکیبی از روش های مفهومی و روش های تستی را ارائه می نمایند

شیوه تدریس ایشان به صورت 80 درصد تدریس نکات تستی و 20 درصد نکات مفهومی است

همچنین تدریس ایشان در کلاس های آنلاین فیزیک شاد و مفرح  و جذاب است و با دانش آموزان رابطه خوبی دارند و کلاس درس خشک و بی روح نمی باشد اما در فیلمهای آموزشی و دی وی دی ها تدریس به صورت جدی می باشد.

رسانه و شبکه های اجتماعی:

اینستاگرام مهدی باباخانی

اینستاگرام  استاد مهدی باباخانی

https://www.instagram.com/babakhany100/

کانال تلگرام مهدی باباخانی

کانال تلگرام استادمهدی باباخانی

https://t.me/babakhany100

بهترین دبیر فیزیک کنکور ایران از نظر شما چه کسی است؟

ب: محمد نوکنده

 

استاد فیزیک نوکده رزومه پر افتخاری در زمینه فیزیک دارد. استاد نوکده به عنوان یکی از دبیران خوب فیزیک ایران دارای مدرک معتبر دانشگاهی است است. از استاد فیزیک محمد نوکنده جزوات و کتب معتبری  منتشر شده است.

استاد  فیزیک  محمد نوکده ، دبیر پروازی شهرهای اصفهان،تبریز و تهران و اهواز هستند و بسیاری از شاگردان خود را در این نقاط مختلف ایران حمایت میکنند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه صنعت شریف و از فارغ التحصیلان رشته مهندسی بیوتکنولوژی می باشد.

فیزیک نوکنده نظرات

ج: رزومه استاد یحیوی:

استاد مهدی یحیوی از دبیران فیزیک خوب است که خدمات قابل توجهی در زمینه تدریس فیزیک داشته است.  در این مقاله به بررسی رزومه و  برخی از نظرات درباره استاد فیزیک یحیوی می پردازیم و نگاهی دقیق به رزومه ایشان خواهیم داشت.

رزومه استاد یحیوی:
مهندس مهدی یحیوی، استاد فیزیک موسسات مختلف کنکوری، در سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمده است. ایشان سال‌هاست که در حوزه تدریس فیزیک برای دانش‌آموزان دبیرستانی و کنکوری‌ها فعالیت می‌کنند و به عنوان یکی از مدرسان برجسته فیزیک در دبیرستان‌های تهران شناخته می‌شوند. همچنین، مهندس یحیوی خود نیز از رتبه برتران کنکور سال ۱۳۷۷ و فارغ‌التحصیلی از دانشگاه صنعتی شریف است. طبق فیزیک یحیوی نظرات و رزومه پر افتخار استاد با سابقه طولانی و موثر در پرورش رتبه‌های برتر کنکور، در  رده بندی بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران از خوبها به شمار می‌رود. استاد فیزیک یحیوی در بین ده دبیر برتر فیزیک ایران قرار دارند. همچنین، استاد فیزیک یحیوی دارای رتبه برتر در کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک است و فارغ‌التحصیل ممتاز دانشگاه صنعتی شریف می‌باشد. ایشان همچنین به عنوان یکی از مدرسان برجسته فیزیک کنکور در برترین مراکز کنکور فعالیت می‌کند و با ابتکارات خود در توسعه تکنیک‌های ناب تست زنی فیزیک، به دانش‌آموزان خود کمک می‌کند تا به بهترین نتیجه در کنکور دست یابند. فیزیک یحیوی در بین بهترین تدریس در میان دبیران فیزیک ایران قرار گرفته است. رزومه فیزیک یحیوی نیز دارای بالاترین رنک و بهترین ملاک های ارزیابی می باشد.

فیزیک یحیوی نظرات

نظرات درباره فیزیک یحیوی

 

رزومه  استاد عربشاهی فیزیک:

استاد عربشاهی به عنوان یکی از برترین استادان شیمی ایران، روش تدریس منحصر خاصی را ایجاد کرده است که فیزیک را برای شاگردانش قابل دسترس و لذت بخش کرده است. در این مقاله به بررسی نحوه تدریس فیزیک توسط استاد عربشاهی می پردازیم و نظرات برخی از شاگردان ایشان را در مورد روش تدریس ایشان مرور خواهیم نمود.

فیزیک عربشاهی نظرات

فیزیک عربشاهی خوبه

سیستم آموزش درس فیزیک معمولاً شامل بخش‌های مختلفی مانند درس‌های تئوری، آزمایشگاه‌ها، تمرینات و تکالیف است. در این سیستم، دانش‌آموزان با استفاده از کتاب‌ها، منابع آنلاین و دروس حضوری یا آنلاین، با مفاهیم و اصول فیزیک آشنا می‌شوند.

مزیت اصلی سیستم آموزش فیزیک، ارائه‌ی مفاهیم و اصول پایه‌ای فیزیک عربشاهی و ارتباط آن‌ها با دنیای واقعی است. این سیستم، دانش‌آموزان را قادر می‌سازد تا مفاهیم پایه‌ای فیزیک را درک کنند و از آن‌ها در تفسیر پدیده‌های دنیای واقعی استفاده کنند. همچنین، آموزش فیزیک کمک می‌کند تا دانش‌آموزان دیدگاه تحلیلی بیشتری پیدا کنند.

با این حال، برخی معایب سیستم آموزش فیزیک نیز وجود دارد. یکی از معایب این سیستم، شیوه‌ی آموزشی خشک و ناجذاب استاد فیزیک است که ممکن است برای برخی دانش‌آموزان جذاب نباشد. همچنین، برخی مفاهیم فیزیک پیچیده و سخت برای برخی دانش‌آموزان قابل درک نیستند و ممکن است باعث ناامیدی و کاهش اعتماد به نفس شوند.

بیشتر بخوانید:

بهترین معلمان فیزیک ایران

برترین اساتید فیزیک کنکور ایران

بهترین دبیر فیزیک ایران
بهترین دبیران فیزیک کنکور 

به طور کلی، سیستم آموزش فیزیک، با توجه به مزایا و معایب آن، به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درک بهتری از دنیای پیرامون خود پیدا کنند و برای تحلیل و تفسیر پدیده‌های اطراف خود آماده شوند.

روش تدریس فیزیک عربشاهی و نظرات دانش آموزان درباره رزومه عربشاهی:

روش تدریس فیزیک عربشاهی حول محور ایده یادگیری فعال است. فیزیک عربشاهی معتقد است که دانش آموزان زمانی بهتر یاد می گیرند که فعالانه درگیر فرآیند آموزش باشند. عربشاهی به جای ساعت ها سخنرانی، از انواع تکنیک‌های آموزشی مانند کار گروهی، بحث و آزمایش‌های عملی استفاده می‌کند.

در کلاس فیزیک عربشاهی دانش آموزان به صورت گروهی برای حل مسائل فیزیک با هم کار می کنند. فیزیک عربشاهی دانش آموزان را تشویق می کند که سؤال بپرسند و در بحث های کلاس شرکت کنند. فیزیک عربشاهی همچنین با استفاده از شبیه‌سازی‌های تعاملی و منابع آنلاین برای افزایش تجربه یادگیری، فناوری را در تدریس خود گنجانده است.

رزومه استاد فیزیک ذهبی:

فیزیک ذهبی از اساتید بنام فیزیک با رزومه کاری قابل توجه و تجربه فراوان در زمینه فیزیک است. کلاس های فیزیک ذهبی به عنوان یکی از معتبرترین و موفق ترین معلمان فیزیک در ایران، مورد توجه دانش آموزان علاقه مند به این موضوع است.در ادمه رزومه و بیوگرافی و نظرات مخاطبین درباره استاد ذهبی را مرور خواهیم نمود

فیزیک ذهبی نظرات

فیزیک ذهبی خوبه؟

فیزیک همیشه جزو درس هایی است که برای دانش آموزان به ویژه کنکوری ها عذاب الیم محسوب میشود! به نظر شما چه چیزی می تواند بار سنگینی چنین درسی را از روی دوش دانش آموزان سبک تر کند؟ قطعا که تمرین و وقت گذاشتن برای مباحث جزو موثرترین روش ها در یادگیری فیزیک و کلاس دروس تخصصی می باشد، اما حضور یک استاد توانمند فیزیک ذهبی همچون فیزیک ذهبی و ارائه فیزیک ذهبی به نحوی که برای دانش آموزان قابل درک باشد ضروری است. در این مقاله میخواهیم ضمن اشاره به رزومه فیزیک ذهبی و نظرات فیزیک ذهبی از دید دانش آموزان و رتبه های برتر فیزیک ذهبی کنکور بپردازیم.

نظرات فیزیک ذهبی مهر تاییدی بر مهارت استثنایی او در تدریس فیزیک است. شاگردان او توانایی او را در توضیح مفاهیم پیچیده با سهولت و وضوح ستایش می کنند و آنها را برای همه قابل دسترس می کند. فیزیک ذهبی به دلیل سبک تدریس جذاب خود که مشارکت فعال و بحث را در کلاس درس تشویق می کند، شناخته شده است. استاد فیزیک ذهبی از طریق تدریس خود عشق و قدردانی عمیقی نسبت به فیزیک  را در دانش آموزان خود القا می کند و آنها را ترغیب می کند تا در این رشته به دنبال مشاغل باشند.

رزومه استاد ذهبی بیانگر تجربه و تخصص فراوان ایشان در زمینه فیزیک است. وی دارای مدرک دکترای فیزیک نظری از دانشگاه تهران است و مقالات پژوهشی متعددی در مجلات معتبر علمی مختلف به چاپ رسانده است. وی همچنین به عنوان استاد فیزیک در چندین دانشگاه مطرح ایران از جمله دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران خدمت کرده است.

رویکرد استاد فیزیک احمد مصلایی در تدریس فیزیک منحصر به فرد است، زیرا استاد احمد مصلایی بر کاربردهای عملی درس فیزیک و آموزش عمیق این درس تمرکز دارند. استاد فیزیک مصلایی معتقد است که دانش‌آموزان زمانی بهتر یاد می‌گیرند که بتوانند مفاهیم دنیای واقعی مفاهیمی را که مطالعه می‌کنند ببینند و با اعماق وجودشان درک کنند.

رزومه استاد فیزیک احمد مصلایی:

در ادامه رزومه استاد احمد مصلایی و نظرات مخاطبین در خصوص تدریس ایشان را مرور خواهیم نمود. با ما همراه باشید

فیزیک مصلایی نظرات

فیزیک مصلایی خوبه

رزومه استاد فیزیک مصلایی  به عنوان یکی از بهترین اساتید فیزیک کنکور ایران بسیار جامع و کامل است.استاد مصلایی نویسنده کتب مختلف آموزشی و از دبیران مرجع ایران میباشند.کتاب فیزیک خیلی سبز اثر شاخص استاد مصلایی در حوزه آموزش فیزیک ایران است.

استاد احمد مصلایی دکترای خود را دریافت کرده اند و استاد بسیار باسوادی میباشند. ایشان در فیزیک از موسسه های برتر دارای مدارک دارای اعتبار است. استاد فیزیک مصلایی همچنین به عنوان مشاور برای موسسات و انتشارات متعددی کار کرده است و به آنها کمک می‌کند تا فیزیک را در فرآیندهای آموزشی و توسعه محصول خود بگنجانند. دانش آموزانی که این امتیاز را داشته اند که زیر نظر استاد فیزیک مصلایی درس بخوانند، از شیوه تدریس وی و تأثیری که وی بر درک آنها از فیزیک داشته است ابراز خوشحالی می کنند. استاد فیزیک مصلایی به بسیاری کمک می کند تا نه تنها امتحانات نهایی  و کنکور خود را با موفقیت پشت سر بگذارند، بلکه نتیجه فوق العاده ای در کنکور بگیرند.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *