بهترین بیمارستان های ایران

بهترین  بیمارستان های ایران

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی بیمارستان ها نسبت به گذشته  تجهیز تر شده اند وامکانات بهتر وبیشتری دارند ،همچنین نحوه رسیدگی آنها به بیماران بهتر شده است.حتی تعداد بهترین بیمارستان ها همینطور تجهیز ترین بیمارستان ها هم بیشتر شده است،همینطور امکانات بیمارستان ها نیز نسبت به گذشته بهتر شده است .

به دلیل بالا رفتن سطح دانش ومطالعه افراد جامعه ،افراد برای مشکلات پیش آمده بیشتر از چندین سال قبل حاضر به بستری در بیمارستان می‌شوند.البته هزینه های بستری در بیمارستان ها نیز نسبت به گذشته خیلی بیشتر شده وخیلی از افراد توانایی پرداخت آن را ندارند.معمولا بیمارستان های خصوصی از هر لحاظ از کیفیت بالاتری  نسبت به بیمارستان های دولتی برخوردار هستند.

بهترین بیمارستان ها  به پاکیزگی محیط بیمارستان همینطور تخت ها اهمیت میدهند چرا که آلودگی در محیط بیمارستان بسیار بالا است و امکان ابتلا به بیماری های دیگر بالا است.

بهترین بیمارستان ها  به دلیل موارد گفته شده  سرویس بهداشتی های تمیزی دارند که برای نظافت آن حتما از مواد ضدعفونی کننده وآنتی باکتریال قوی مانند وایتکس و…. اسفاده میکنند.

همینطوردر محیط واتاق های بهترین بیمارستان ها باید حتما  از تهویه مناسب استفاده کرد. در بهترین بیمارستان ها از روکش های تمیز ویکبار مصرف روی تخت ها استفاده میشود،در بهترین بیمارستان ها  نیروهای خدماتی محیط را پی در پی نظافت میکنند،بهترین بیمارستان ها از پیشرفته ترین دستگاه ها وتجهیزات پزشکی تایید شده در سطح جهانی استفاده میکنند.

اکثرا بهترین بیمارستان ها را می‌شناسند ودر واقع بین مردم شناخته شده هستند و احتمالا اسم بهترین بیمارستان ها به گوشتان خورده است.معمولا بهترین بیمارستان ها بیمارستان های خصوصی هستند.اما بیمارستان های دولتی با کیفیت بالا وخدمات رسانی عالی هم  که در بین اکثرمردم شناخته شده باشند هم وجود دارند وکم هم نیستند. برای جست وجو بهترین کلینیک های زیبایی پوست ومو کلیک کنید

بهترین  بیمارستان ها آشپز های خوبی دارند ودارای آشپزخانه تمیزی هستند که بر آن نظارت می‌شود تا غذایی که به دست بیماران می‌رسد موجب بدتر شدن حالشان نشود،

بهترین بیمارستان ها دارای آی سی یو ها ویا بخش مراقبت های ویژه مجهز هستند.

بهترین بیمارستان های ایران دارای متخصصان وفوق تخصصان ماهر وبا تجربه هستند که جز بهترین پزشکان ایران میباشند.

بهترین بیمارستان ها با نیروهای خدمه قابل اطمینان و کاربلد همکاری میکنند.

رئیس بهترین بیمارستان ها فردی است با تجربه وسابقه قوی وطولانی در بحث مدیریت همچنین علم پزشکی.

نظم وانضباط همچنین مدیریت قوی به وضوح دربهترین بیمارستان ها به چشم می‌خورد.

بهترین بیمارستان ها حتما  دارای خدمات شبانه روزی هستند.

بهترین جراحان در با بهترین بیمارستان ها قرار داد دارند.

تشخیص درست در علم پزشکی از نون شب واجب تر است چرا که یک اشتباه کوچک وتشخیص نادرست ممکن است زنگی یک فرد ویا یک خانواده را مختل کند  به همین دلیل بهترین بیمارستان ها داری متخصصان،جراحان وفوق تخصصانی بابهترین و بالاترین تشخیص ها هستند.

پرستاران از مهم ترین ستون‌های یک بیمارستان میباشند ودر کارشان باید بسیار دقت به خرج بدهند وافرادی با تمرکز بالا باشند وهمچنین از قدرت بدنی خوبی هم برخوردار باشند چرا که باید ساعتها بدون استراحت  به کمک به مریضان بپردازند پس باید از لحاظ روحی وجسم افراد توانمندی باشند تا استرس بالا وخستگی های کار در بیمارستان را بتوانند تحمل کننند،همچنین برخورد پرستاران با بیماران بسیار مهم است ،درست است که روی پرستاران فشار کار خیلی بالا است و خیلی مواقع  بیماران به علت درد زیاد ناخواسته رفتار مناسبی با پرستاران ندارند اما با این حال پرستاران باید سعی کنند که آرامش خود را حفظ کنند، محیط را مدیریت کنند  و برخورد خوبی با بیماران داشته باشند، به همین دلیل بهترین بیمارستان ها داری بهترین پرستاران با روحیه ای قوی وتوانمد هستند.

بهترین بیمارستان ها دارای بهترین ودقیق ترین تیم اتاق عمل هستند.

افرادی که در اتاق عمل کار می‌کنند باید روحیه کار تیمی بالایی داشته باشند وبه علاوه  توانمند در امر مدیریت باشند‌.

خیلی از افراد روحیه وتوان بستری شدن حتی در حد یک شب در بیمارستان را ندارند و اصرار بر مرخص شدن هر چه زود تر را دارند که این اشتباه است چرا که رسیدگی در بیمارستان بسیار بهتر است وپزشکان وپرستاران بر بیماران نظارت دارند وهر آنچه در لحظه لازم باشد را برای بیمار انجام میدهند.

کادر در مانی بهترین بیمارستان ها کادری حرفه ای  با اخلاق و دقیق هستند.

بهترین بیمارستان ها دارای بهترین امکانات هستند.

گاهی اشتباهات پزشکی در بیمارستان ها دیده می‌شود که جان انسان‌ها را به خطر انداخته است.اما در بیمارستان‌های درجه یک این اشتباهات بعید است.

اگر خدایی ناکرده در بیمارستان بستری شدید حتما با خودیک همراه داشته باشید،در محیط بیمارستان مسائل بهداشتی را رعایت کنید.در دوران کرونا سعی کنید برای عیادت بیمار حتی الامکان نروید چرا که محیط بیمارستان ها بسیار آلوده است.

در دوران کروناوهوای یکدیگر را داشته باشید حتما در مکان های شلوغ از دو ماسک استفاده کنید،اگر علائم سرما خوردگی دارید چند روزی را در خانه استراحت کنید تا دیگران را مبتلا نکنید،دست های خودرا به زور مکرر بشویید مخصوصا وقتی از بیرون به خانه برمیگردید،حواستان باشد وقتی بیرون هستید به چشمان خود دست نزنید، از ماسک های پرستاری یا پنج لایه استفاده کنید،حتما سعی کنید استرس را دور بیندازید چرا که استرس مقاومت بدن را پایین می‌آورد وباعث ابتلا زودتر می‌شود، سعی کنید بدن خودرا تقویت کنید و خوردوخوراک خود را اصلاح کنید تا مقاومت بدنتان در برابر ویروس کدونادبالا برود،لطفا خو خواه نباشید وبه فکر کادر درمان هم باشید،در این مواقع از دست دادن وروبوسی کردن پرهیز کنید.

به مکانوهای شلوغ سربسته حتی الامکان نروید،اگر مبتلا به کرونا شدید  جایی نروید ودر خانه استراحت کنید،فکروخیال های منفی را دور بریزید،در خانه کتاب بخوانید  فیلم ببینید وخود را سرگرم کنید،در این مواقع اتاق خودرا از دیگر افراد خانواده جدا کنید تا دیگر اعضا خانواده بیمار نشوند،در خانه ماسک بزنید.از مایعات گرم زیاد استفاده کنید.

اگر دوز یاد آور واکسن را نزده اید حتما بزنید وهم خودتان وهم بقیه مردم جامعه در امان باشید،خیلی از افرادی که دوز سوم را نزدند هنگام ابتلا به کرونا حالشان بسیار وخیم بود ویا حتی عده ای کارشان به بستری در بیمارستان ها کشید .پس جهت پیشگیری از بستری شدن در بیمارستان  لطفا رعایت کنید ،یک لحظه غفلت ،یک عمر پشیمانی.

وجدان داشتن در پزشکی بسیار مهم است ودر واقع اصل میباشد پزشکی که سوگند خورده است در برابر بیمار خود مسئول است وقبل از پول گرفتن باید به فکر نجات بیمار باشد وجدان کاری داشته باشد،یک پزشک علاوه بر معالجه جسم بیمار باید به از لحاظ روحی نیز به او آرامش دهد تا بیمار دوره سخت بیماری را پشت سر بگذارد و نه با دادن استرس ونگران کردن او حال اورا وخیم تر کند،خیلی از پزشکان حتی با بیمار خود صحبت می‌کنند وپای درد ودل بیماران خود می‌نشینند و به او روحیه میدهند اما برخلاف این پزشکان عزیز که وجدان کاری دارند و انسانهای شریف وبزرگی هستند عده ای فقط دنبال پول گرفتن هستند ودیگر حال روحی بیمار برایشان اهمیتی ندارد وبه او استرس میدهند.

قطعا نتیجهوای که بیمار پیش یک پزشک متعهد وبا اخلاق  که به مریضان خود روحیه می‌دهد وپای درد ودل آنها می‌نشیند خیلی بیشتر است.

حتما آدرس نزدیک ترین بیمارستان که بیمارستان خوبی هم باشد را داشته باشید تا موقع که به طور یکدفعه ای نیاز بود بیه بیمارستان بروید مانند زمانی که آپاندیس می‌ترکد مستاصل  ودستپاچه  نشوید.

هر وقت از بیمارستان به خانه بر می‌گردید حتما دوش بگیرید تا اگر آلودگی ویروس وباکتری بر روی مو وبا پوستتان نشسته پاک شود وتمامی لباس هایتان را نیز بشویید.

سعی کنید به افراد ودوستان یا نزدیکان خود که در بیمارستان بستری هستند روحیه وانرژی مثبت بدهید چرا که دراین مواقع بیمار از لحاظ روحی اذیت است ونیاز به روحیه دارد.

در بیمارستان ها نظم رو رعایت کنید همینطور از سروصدا پرهیز کنید تا بیماران وپرسنل بیمارستان در آرامش باشند.

یکی از علت های داشتن  همراه هنگام بستری علاوه بر  کمک در رفع نیاز ها همین روحیه دادن  است تا بیمار بادیدن موارد حاد دیگر در اتاق ها ویا تخت های بقلی  روحیه خود را نبازد .

لطفا در بیمارستان با پرستار ها ونیروهای خدماتی مهربان باشید وخستگی ها وحال بد خود را سر آنها خالی نکنید چرا که آنها به اندازه کافی خسته هستند مخصوصا در دوران کرونا ،خواهشا بیشتر هوای کادر درمان را داشته باشید.اگر موردی بود که نیاز به بستری در بیمارستان داشت لطفا یکدندگی نکنید وقبول کنید تا بستری شوید.

در اینجا  نام برخی از بهترین بیمارستان های ایران را نوشته ایم:

بیمارستان بهمن در شهرک غرب تهران،بیمارستان رضوی مشهد بیمارستان عرفان نیایش،بیمارستان پارسیان، بیمارستان دولتی بعثت،بیمارستان ۲۹بهمن،بیمارستان بقیه الله الاعظم تهران،بیمارستان اصفهان،بیمارستان پاستور در قزوین،بیمارستان مهرگان در قزوین،بیمارستان سیدالشهدا یزد،،بیمارستان شهید صدوقی یزد برای جست وجو بهترین درمانگاه های ایران کلیک کنید

در هنگام عمل های جراحی حساس و عمل هایی که نیاز به رسیدگی بیشتر دارند حتما به معروف ترین وبهترین بیمارستان ها مراجعه کنید تا به شما به نحو احسن رسیدگی شود و بهترین امکانات  در اختیار شما باشد تا خیالتان راحت باشد که نتیجه مطلوب را می‌گیرید واسترس نداشته باشید وخیال خود واطرافیانتان جمع باشد، اگر از پس هزینه های بیمارستان بر می آیید که اگر اتاق خصوصی بگیرید که بهتر هم می‌شود.اگر موردی در بیمارستان مشاهده کردید که خوش آیند نبودحتما گزارش دهید چونکه بیمارستان یک محیط حساس است و باید خیلی از الزامات در آن رعایت شود

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *