بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

بهترین دکتر ایمپلنت در تهران کیست؟  اگر قصد دارید ایمپلنت دندانی داشته باشید، انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در تهران بسیار مهم است. به هر حال، ایمپلنت های دندانی هم به دلایل سلامتی و هم از نظر زیبایی، سرمایه گذاری عالی هستند، پس توصیه می شود توسط بهترین دکتر ایمپلنت در تهران انجام شوند.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان مهمترین پیشرفت در دندانپزشکی در تاریخ اخیر است. ایمپلنت های دندانی به بیماران و دندانپزشکان راه حلی عالی و طولانی مدت برای جایگزینی دندان های از دست رفته و حفظ استخوان برای بهبود عملکرد، راحتی، زیبایی و در نهایت سلامت و کیفیت زندگی ارائه می دهند.

استفاده از ایمپلنت دندان در دندانپزشکی آنقدر جدید است که تا یک دهه پیش در اکثر دانشکده های دندانپزشکی تدریس نمی شد و آموزش جراحی ایمپلنت دندان هنوز بخشی از برنامه های درسی دانشکده های دندانپزشکی نیست. به عبارت دیگر، اکثر دندانپزشکانی که در حال حاضر به دندانپزشکی می پردازند، آموزش رسمی چندانی در زمینه جراحی ایمپلنت دندان نداشته اند.

نحوه انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

1) آموزش و پرورش تخصصی

2) تجربه گسترده در کاشت دندان

3) فلسفه معقول در ارائه مراقبت های دندانی

4) سابقه خوب و نظرات مثبت فراوان

5) موقعیت مکانی مناسب و فضای آرامش بخش

6) هزینه مناسب و گزینه های پرداخت انعطاف پذیر

شما می توانید جهت شناخت بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی  به این لینک بروید.

چرا باید به ایمپلنت دندان فکر کنید؟

ممکن است از بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا آسیب دندان رنج ببرید، یا شاید قبلاً دندان های طبیعی خود را از دست داده باشید. در تمام این موارد، کاشت ایمپلنت دندان معمولاً یکی از بهترین اقدامات است.

ایمپلنت دندانی یک مداخله پزشکی در دندانپزشکی است که برای حمایت از دندان اضافی، پل یا پروتز متحرک در استخوان بیمار قرار می گیرد. این می تواند از تیتانیوم، آلیاژی مخلوط با تیتانیوم، یا زیرکونیا ساخته شود. سلول های فرد به سمت ایمپلنت دندان کشیده می شود، به طوری که در نهایت با بدن خود فرد ترکیب می شود.

 ایمپلنت دندان، مانند دندان های طبیعی به نظر می رسند و احساس می شوند، ماندگاری طولانی دارند، گفتار را بهبود می بخشند، سلامت دهان را ارتقا می دهند و موارد دیگر. پس جای تعجب نیست که فوق تخصص دندانپزشکی در تهران، ایمپلنت های دندانی را بهترین راه حل برای حفظ لبخند افراد می دانند.

تصویر-بهترین-دکتر-ایمپلنت-در-تهران-9484

نحوه انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

هر دندانپزشکی از نظر قانونی مجاز به انجام اکثر انواع جراحی های دندانی است . با وجود این، بسیاری از دندانپزشکان عمومی، بیمارانی را که نیاز به ایمپلنت دندانی دارند، به پریودنتیست ها یا جراحان دندان معرفی می کنند.

در حال حاضر چیزی به نام متخصص ایمپلنت دندان وجود ندارد زیرا این رشته خاص به عنوان یک تخصص دندانپزشکی تعیین نشده است. با این حال، دندانپزشکانی وجود دارند که مقدار قابل توجهی از زمان، پول و انرژی خود را صرف کسب آموزش مناسب و سایر مدارک مرتبط مرتبط با ایمپلنتولوژی دندان کرده اند.

ضروری است که دندانپزشکی که انتخاب می کنید بهترین دندانپزشک ایران باشد و  تحت آموزش مداوم قرار گیرد تا از آخرین روندها و تکنیک ها در این زیر شاخه خاص از دندانپزشکی مطلع شود. وقتی صحبت از روش‌ها، طرح‌ها و مواد مختلف کاشت به میان می‌آید، پیشرفت‌های فنی سریعی وجود دارد. بهترین دکتر ایمپلنت در تهران مناسب کسی است که تلاش می کند تا با چنین تغییراتی هماهنگ باشد.

در نتیجه لازم است بهترین دکتر ایمپلنت در تهران، علاوه بر مدارک پزشکی کافی، دارای تجربه کافی و آگاهی در این زمینه باشد تا بتواند برای بیمار بهترین نتیجه را داشته باشد.

شما می توانید جهت اطلاع از بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی به این صفحه مراجعه کنید.

کاندید های مناسب ایمپلنت دندان از نظر بهترین دکتر ایمپلنت در تهران

سلامت پزشکی خوب

اگر به فکر کاشت ایمپلنت دندان هستید، باید از سلامت خود مطمئن شوید. حتما به بهترین دکتر ایمپلنت در تهران، خود در مورد سابقه پزشکی خود و داروهایی که مصرف می کنید اطلاع دهید.

ایمپلنت‌ها زمانی بهترین کار را انجام می‌دهند که بیمار از سلامت خوبی برخوردار باشد، یا اگر از بیماری‌های خفیفی رنج می‌برد، تحت کنترل هستند، مانند دیابت.

برخی شرایط، مانند دیابت کنترل نشده، می تواند بیمار را از بهبودی مناسب باز دارد، در حالی که برخی دیگر، مانند یک رویداد قلبی اخیر (مانند حمله قلبی، سکته مغزی)، جراحی را به تاریخ بعدی موکول می کند.

بیشتر بخوانید:

بهترین دکتر فیلر بینی در تهران

فوق تخصص دندانپزشکی در تهران

سلامت دهان و دندان

قبل از کاشت ایمپلنت دندان، باید به خوبی از دندان های خود مراقبت کنید. از آنجایی که ایمپلنت‌های دندانی شامل جراحی می‌شوند، عفونت‌ها یا بیماری‌های لثه می‌توانند شانس قرار گرفتن ایمپلنت شما را با موفقیت در دهان کاهش دهند.

با ایمپلنت های دندانی، ما باید مطمئن شویم که بقیه دهان از سلامت خوبی برخوردار است. دندانپزشک شما همچنین ممکن است قبل از اینکه به ایمپلنت های شما مجوز دهد، درمانی برای بهینه سازی سلامت دهان و دندان شما پیشنهاد می دهد.

طرز فکر فهمیده

حتی قبل از اینکه تصمیم به کاشت ایمپلنت انجام دهید ، باید این ذهنیت را داشته باشید که خطرات و عوارضی وجود دارد.

به عنوان مثال، تاج ایمپلنت دندان، که بخشی از ایمپلنت است که شبیه دندان است و می تواند مانند یک تاج دندان معمولی ساییده شود.ایمپلنت ها ممکن است در معرض بیماری پریودنتال به نام بیماری پری ایمپلنت نیز باشند که لثه ها را ملتهب می کند و در صورت عدم رسیدگی، می تواند استخوان زیرین را تحت تاثیر قرار دهد.

تعهد به بهداشت دهان و دندان

بعد از اینکه ایمپلنت در جای خود قرار گرفت، باید به طور مرتب دندان های خود را مسواک بزنید و نخ دندان بکشید و برای معاینات برنامه ریزی شده، تمیز کردن و عکس برداری با اشعه ایکس به دندانپزشک خود مراجعه کنید.

تعهد به مراقبت سالم در منزل و تمیز کردن روتین دندان برای یک ایمپلنت دندانی موفق بسیار مهم است. بسته به روشی که انجام داده اید، ممکن است مجبور شوید بیشتر از حد معمول به دندانپزشک بروید. فرآیند کاشت ایمپلنت دندان می تواند هم از نظر فیزیکی و هم از نظر مالی کمی سخت باشد. بنابراین، انتخاب متخصص ایمپلنت دندانی مناسب برای این سرمایه گذاری مادام العمر مهم است.

به نظر شما بهترین دندانپزشک ایران کیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *