بهترین داروخانه های ایران

بهترین داروخانه های ایران

در هنگام سرما خوردگی اولین جایی که به ذهنمان می‌رسد داروخانه هست ،البته در باره دردها ومریضهای ساده مثل سرما خوردگی ساده  و یا گرفتگی های سطحی صدق می‌کند هرچند بهتر است که   آدم به تشخیص ها وحدس وگمان های خود  اکتفا نکند و پیش دکتر برود ولی خب در هر صورت  برای موارد ساده مانند ویتامین ها که نیاز به نسخه وتجویز پزشک ندارد تنها جا داروخانه هست . برخی افراد برای خرید لوازم بهداشتی به مغازه های متفرقه رجوع میکنند که اشتباه است چرا که برای خرید مواد بهداشتی ویا حتی آرایشی مثل  ماسک های صورت،انواع کرم های مرطوب کننده دست وصورت ، انواع پاک کننده های آرایشی،محصولات مختلف مربوط به پوست ومو،شامپو به داروخانه ها بیشتر می‌توان اعتماد کرد.

برای جست وجو بهترین درمانگاه های ایران کلیک کنید

بهترین داروخانه ها  در دوران ورود افراد را مورد کنترل قرار میدهندتا از شیوع کرونا جلوگیری شود..

بهترین داروخانه ها  در دورانه کرونا کارکنان خود ومردم را مجاب به ماسک زدن میکنند.

بهترین داروخانه ها در دوران کرونا به موارد بهداشتی اهمیت میدهند ،برای مثال بهترین داروخانه ها فاصله اجتماعی با مشتریان  را حفظ می‌کنند.

دربهترین داروخانه ها مواردی مانند ماسک والکل که در دوران کرونا بسیار مورد نیاز مردم است به وفور یافت میشود،سعی کنید  از داروخانه ها ماسک بخرید واز مغازه ها ویا دست فروش ها ماسک نخرید.

همچنین الکل  نیز بهتر است از داروخانه ها خریداری شود.

دکتر بهترین داروخانه ها بهترین دکتران داروساز میباشند.

افرادی که در داروخانه کار می‌کنند باید نسخه خوانی بلد باشند و داروها را بشناسند.

بهترین داروخانه ها در انبار خود اکثر داروها های مهم که متقاضیان زیادی دارند وهمچنین داروهایی که کمیاب هستند واکثر داروخانه ها ندارند را دارند.

بهترین داروخانه ها  کلاهبردار نیستند واز احتکار دارو خود داری میکنند همچنین بر این اساس بهترین داروخانه ها داروهای بدون نسخه وممنوع را برای پول به جیب زدن خودشان به مردم نمی‌فروشند و وجدان کاری را در اولویت قرار میدهند وهیچ گاه از مشتری سو استفاده نمی‌کنند.

بهترین داروخانه ها داروهای تاریخ مصرف گذشته دست مردم نمی‌دهند، همچنین بهترین داروخانه ها به هیچ عنوان داروی تقلبی به مردم نمی‌فروشند.

کلاه برداری و موارد این چنینی در هیچ صنفی مورد قبول نیست و افراد این چنین که کلاهبرداری میکنند قطا یک روز چوب کارهایشان را می‌خورند حتی اگر الان خوش خوشانشان  باشد ولی این خوشی پایدار نیست ویک جا مثلا در نسل آنها وبا فرزندانشان خود را نشان می‌دهد، افرادی که احتکار دارو وبا غذا میکنند واز جان ونان مردم پول در می آورند پست ترین افراد هستند وروزی باید جوابگو باشند، خدمت به خلق خدا لیاقت می‌خواهد و هرکس که سعی بر دور زدن مردم آنهم مردم کشور خودش بکند واقعا انسان بی لیاقتی است  و معلوم است که قلبش از سنگ است وفکر هیچ کس وهیچ چیز را نکرده ،مثلا افرادی که شیر خشک را احتکار میکنند هیچ گاه به فکر نوزادان بی زبان  وپدرو مادرانشان که چقدر نگران فرزندشان هستند را نکرده اند من نمی‌دانم آنها نسبت به فرزند وخانواده خود نیز ابن چنین هستند ویا کسی که داروهای مهم مخصوصا در شرایط بحرانی مانند کرونا را احتکار می‌کند ویا گران‌فروشی می‌کند واقعا به فکر جان مردم نیست؟

حتی لحظه ای فکر بچه ای که چشم انتظار پدرش است نمیباشد و فقط به فکر خوش است ،دکترانی که از جان مردم پول در می آورند باید هزار بار از پزشکی  انصراف دهند وباید هزار بار پروانه طبابت آنها را منسوخ کرد چرا که به سوگند نامه خود عمل نکرده اند ،آنها روزی سوگند خورده اند وباید براین اساس خود را خدمت گزار مردم بدانند ومسئولیت سرشان بشود،بهترین داروخانه ها دارای دکتران وکارکنان منصف و با وجدان هستند که مردم را با مهربانی و دلسوزی راهنمایی میکنند ،البته مردم نیز باید در برابر کسانی که به آنها خدمات می‌داند با ملاحظه باشند ،خیلی از وقت ها می‌بینیم که افرادی بسیار بی ملاحظه هستند و فقط به فکر راحتی خودشان هستند واصلا کاری به قوانین جایی که میروند ویا خدماتی که میخواهند دریافت کنند ندارند،اگر می‌گوییم کسانی که خدمات میدهند باید با وجدان ودلسوز باشند  از این طرف مردم نیز باید با ملاحظه باشند وطلبکارانه رفتار نکنند.

معمولا بیمارستان‌های به نام ومشهور دارای  بهترین داروخانه ها هستند. برای جست وجو بهترین بیمارستان های ایران کلیک کنید

بهترین داروخانه ها بهترین برند های لوازم آرایشی وبهداشتی  را میفروشند  وحتما برندهای معروف لوازم آرایشی وبهداشتی دارند‌.

پزشکان  وکارکنان داروخانه ها در مشاوره دادن برای خرید محصولات با مشتریان صادق هستند‌.

پزشکان داروخانه نیز مانند دیگر پزشکان شاخه های دیگر در برابر بیماران مسئولیت دارند ودر اپیدمی کرونا آنها هم در خط مقدم هستند وباید هر کاری که از دستشان بر می آید برای مردم انجام دهند.

داروسازی نیز یکی از رشته های پر طرفدار پزشکی است که بسیار پر طرفدار میباشد و قبولی در آن نیز به آسانی نیست .

اما خوب قطا هر کسی روحیه کار کردن در داروخانه را و یا حتی کار در شرکت های داروسازی را  ندارد پس اگر واقعا علاقه به این رشته ارید وروحیاتتان  با این کار سازگاری دارد سراغ این رشته بروید واز روی  منطق تصمیم بگیرید تا در آینده بتوانید در کارتان موفق باشید و کار برایتان خسته کننده نباشد وبتوانید از روی عشق وعلاقه وقت بگذارید که این روزی موجب  داشتن بهترین داروخانه ایران می‌شود ویاحتی تولید بهترین دارو.

خیلی از افراد فقط از روی احساسات وهیجانات خود تصمیم می‌گیرند ودر واقع فقط به فکر اسم ورسم واینکه سر زبان ها بیفتند هستند وفقط میخواهند  به اطرافیان خود پز بدهند وچقدر رو اعصاب هستند این آدم ها فقط وفقط ادعا دارند ومثل یک طبل تو خالی هستند که فقط ادعایشان می‌شود و هیچ خلاقیتی ندارند فقط میخواهند تقلید کنند وکلا افراددتقلید کاری هستند.

این چنین افراد به دلیل اینکه از درون افراد توخالی و هستند وهیچ چیز در وجودشان نیست که به آن ببالند رفتار های نمادین انجام میدهند وفق، اینگونه میخواهند خود را اثبات کنند ،در واقع فردی که از درون پر باشد همچین کاری نمی‌کند ونیاز یه رفتار وحرکت نمادین ندارد وبه دنبال اثبات خود نمی‌باشد ودر واقع نیازی به آن ندارد،افراد که فقط نمایش میدهند بر اعصاب اطافیان نیز تاثیر منفی می‌گذارند ودر واقع برای آنها هم مشکل می آفرینند وکلا تحمل کردن آنها سخت است ،سعی کنید خیلی به این افراد نزدیک نشوید و به خواسته های آنها همیشه جواب مثبت ندهید.

آنهایی هم که فقط به فکر پزشک شدن برای پز دادن و نمایش دادن هستند جزء همین افراد میباشند و در واقع خود طبابت و پزشک را دوست ندارند بلکه فقط اسم و رسم آن را دوست دارند که میخواهند آن را مانند پتکی بر سر دیگران بکوبند چرا که شخصیت واقعی خودشان هیچ نقطه مثبتی برای تاثیر گذار بودن ندارند وشخصیتشان شخصیت پر صلابت تاثیر گذاری نیست  ونمیتوانند با خود واقعی شان کسی را جذب کنند و فقط به دنبال نمایش دادن و کلاس گذاشتن هستد ،انسانهای ضعیفی که اینقدر ضعیف  هستند که فقط دوست دارند مورد تایید دیگران واقع شوند ،ای کاش این آدم ها در زندگیمان دور شوند تا اعصاب راحتی داشته باشیم وای کاش کمی به خود بیایند.

در رشته داروسازی نیز همینطور برخی خانواده ها فقط دوست دارند بگویند که فرزند ما داروسازی میخواند وداروساز است و دیگر کاری ندارند که فرزندشان اصلا به ایندرشته علاقه دارد،استعداد آن را دارد،می‌تواند از پس آن بر بیاید ویا فقط استعداد بهددوش کشیدن اسم ورسم آن را دارد.

خدایا خواهش میکنم شر این آدمای اعصاب خرد کن را از سر ما بردار.

جامعه از این آدم ها پر است و پا باید حواسما باشد تا حرف های الکی و از سر عقده آنها را زیاد باور نکنیم وبه خود نگیریم ویک گو در ویک گوش دروازه باشد وهرچی می‌گویند انگار نشنیده ایم. 

آدم باید خود واقعیش باشد واگر واقعا به کاری علاقه دارد،استعداد دارد را به راحتی وبدون ترس بیا ن کند واز خو واقعی بودنش نترسد،من آدم این شکلی هستم به فلان موزیک علاقه دادنم،به فلان نوع سرگرمی ،به فلان نوع خوردنی ،به فلان نوع مسافرت و….

بالا خره همه که نباید عصا قورت داده باشند ویا هرکس که داروساز می‌شود که صرفا آدم خوب وبا شخصیتی نیست.

برخی دیگر هم انسانهارا فقط از روی پست ومنسب آن ها قضاوت میکنند و اگر کسی دکتر وبا دکتر داروساز باشد قطعا انسان خوبی است،باشخصیت اسن واز همه مهم تر حرفی که می‌زند حرف حساب است وانگار وحی منزل برای این افراد است‌ واگر مثلا کسی که داروساز است بگوید ماست سیاه است آنها هم می‌گویند قطعا سیاه است وبسیار تقلید های کور کورانه دارند در صورتی که شخصیت وباید آدم ها را داروساز بودن مشخص نمی‌کند ولی خب  می‌تواند تا حدی تاثیر مثبت بر انسان داشته باشد اما هیچ قطعیتی وجود نداردو پزشک بودن یا داروساز بودن هیچ گاه صرفا نماد انسان خوب بودن نبوده ونخواهد بود.

بهترین داروخانه ها  مشتریان دا به طور درست راهنمایی میکنند،

بهترین داروخانه ها شناخته شده هستند.

بهترین داروخانه ها  هیچ گاه برندهای آرایشی وبهداشتی که برندهای موفقی نیستند و رضایت جامعه را بدست نیاورده اند را به مردم نمی‌فروشند یا هنگام فروش به مشتریان در باره هر برند و میزان محبوبیتش توضیح می‌دهند.

همینطور بهترین داروخانه ها  دارای مکانی پاکیزه مثلا قفسه های دارویی پاکیزه ،هوای مناسب و… هستند که هوای درون داروخانه خفه نمیباشد.

نام شماری از بهترین داروخانه ها ی ایران  آورده شده است

البته که قطعا  بهترین داروخانه های ایران بیش از اینها میباشند مافقط  اسم تعدادی از آنها را آورده ایم:

‌داروخانه پنجم شهریور در تهران،داروخانه دکتر اخوان در قزوین،داروخانه اکسیر در اراک ،داروخانه فردوس در تبریز،داروخانه،داروخانه زیتون در اراک و…برای جست وجو بهترین کلینیک های زیبایی کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *