فوق تخصص قلب در شرق تهران

فوق تخصص قلب در شرق تهران

فوق تخصص قلب در شرق تهران چه کسی است؟ چگونه می توان بهترین فوق تخصص قلب در شرق تهران را شناخت؟ آیا شما هم به دنبال پروفسور قلب و عروق در تهران هستید؟ اگر شما هم برای این سوالات پاسخی ندارید توصیه می کنیم تا انتهای این متن همراه بهترین های ایران باشید.

متخصص قلب

متخصص قلب، پزشکی است که در مراقبت از قلب و عروق خونی شما متخصص است. آنها می توانند تعدادی از مشکلات قلبی عروقی را درمان کنند. بهترین دکتر قلب در تهران همچنین می تواند در زمینه های خاصی مانند ریتم غیر طبیعی قلب، نارسایی قلبی یا مشکلات قلبی که از بدو تولد وجود داشته است، تخصص داشته باشند.

انتخاب یک متخصص قلب

بهترین فوق تخصص قلب در شرق تهران، دارای رتبه ملی آموزش و تجربه پیشرفته ای در درمان انواع خاصی از بیماری های قلبی دارند. بسیاری از ارائه دهندگان فقط با گروه های بیمار خاص کار می کنند، بنابراین آنها در زمینه های خود متخصص هستند. بسته به شرایط و شرایط قلبی خود، ممکن است به یک یا چند مورد از این متخصصان قلب مراجعه کنید.

بهترین متخصص قلب و عروق در تهران

پزشکی که داروها، تغییرات سبک زندگی و روش هایی را برای کمک به کنترل فشار خون بالا، کلسترول بالا و سایر عواملی که شما را در معرض خطر حمله قلبی قرار می دهند، ارائه می کند. متخصص قلب شما همچنین مراقبت های شما را با سایر متخصصان هماهنگ می کند، به عنوان مثال، اگر به جراحی نیاز دارید یا یک بیماری پزشکی مانند دیابت یا یک نگرانی ژنتیکی دارید که خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش می دهد.

جراح قلب، جراح قفسه سینه

فوق تخصص قلب در شرق تهران كه جراحي قلب را برای درمان بيماری عروق كرونر و بيماری آئورت، ميترال يا ساير بيماری‌های دريچه قلب انجام می‌دهد. همچنین کاشت دستگاه های کمکی بطنی و جراحی پیوند قلب را انجام می دهد.

تصویر-فوق-تخصص-قلب-در-شرق-تهران-9863

متخصص قلب و عروق مداخله ای

فوق تخصص قلب در شرق تهران کسی است که، به طور ویژه در روش های مبتنی بر کاتتر برای تشخیص و درمان بیماری های قلبی عروقی مانند بیماری عروق کرونر، بیماری عروقی و بیماری دریچه آموزش دیده است.

متخصصان قلب و عروق مداخله ای، متخصصانی هستند که، در روش های هدایت شده با اشعه ایکس و روش های کاتتر تخصص دارند. نمونه هایی از این روش ها عبارتند از آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و کاشت استنت.

بهترین دکتر قلب در ایران، در تشخیص و درمان مشکلات الکتریکی و هدایتی که ممکن است باعث آریتمی شوند، می باشد. الکتروفیزیولوژیست ها روش هایی مانند ابلیشن قلبی و کاشت ضربان ساز و دفیبریلاتور را انجام می دهند.

متخصص قلب و عروق پیشرفته نارسایی قلبی و پیوند قلب

بهترین فوق تخصص قلب در شرق تهران، با افرادی کار می کند که نارسایی قلبی دارند و به مراقبت طولانی مدت یا مداخله جراحی پیشرفته مانند دستگاه کمک بطنی (VAD) یا پیوند قلب نیاز دارند.

کارشناس ژنتیک بیماری های قلبی

فوق تخصص قلب در شرق تهران، بیماری قلبی ارثی را تشخیص داده و مدیریت می‌کند و اگر حامل ژنی هستید که ممکن است خطر ابتلا به بیماری قلبی را افزایش دهد، مراقبت‌های شما را با مشاوران ژنتیک هماهنگ می‌کند.

متخصصان پیشگیری و توانبخشی بیماری های قلبی

فوق تخصص قلب در شرق تهران، پیشگیری از بیماری قلبی و خطر ابتلا به بیماری قلبی را ارزیابی می کند و با شما برای ایجاد تغییرات پایدار و سالم در سبک زندگی برای کاهش یا حذف این خطر همکاری می کنند. برای کسانی که اخیراً یک رویداد قلبی مانند حمله قلبی را تجربه کرده‌اند یا در حال نقاهت پس از جراحی قلب هستند، تیم توانبخشی ما به شما کمک می‌کند تا سلامت و تندرستی خود را از طریق برنامه‌های ورزشی و مدیریت سبک زندگی تحت نظارت پزشکی بازسازی کنید.

بیشتر بخوانید:

بهترین جراح لابیوپلاستی ایران

لیست بهترین پزشکان متخصص زنان

چه زمانی باید به متخصص قلب مراجعه کرد؟

در صورت ابتلا به هر نوع بیماری قلبی عروقی باید به بهترین متخصص قلب و عروق در تهران مراجعه کنید.

اگر معاینات سالانه منظم سلامتی خود را انجام می‌دهید و ارزش‌های ناهنجار مربوط به قلب خود را نشان می‌دهید، ارجاع به متخصص قلب قدم بعدی است.

اگر سابقه خانوادگی بیماری قلبی دارید، عاقلانه است که به طور فعال به متخصص قلب مراجعه کنید. ژنتیک تأثیر زیادی در ایجاد اختلالات قلبی دارد. بیماری های قلبی ارثی شامل بیماری های مادرزادی قلبی، مشکلات کلسترول و قند، ریتم غیر طبیعی قلب، کاردیومیوپاتی و بسیاری موارد دیگر است.

اگر علائم قلبی مداوم دارید و با اقدامات محافظه کارانه و داروها بهبود نمی یابند، متخصص قلب شما ممکن است بخواهد با انجام تست های تشخیصی یا اسکن اضافی، آنها را بررسی کند.

کاری که فوق تخصص قلب در شرق تهران،می تواند انجام دهد!

فوق تخصص قلب در شرق تهران، پزشکان آموزش دیده با دانش گسترده در مدیریت طیفی از مشکلات قلبی هستند.

پزشکان قلب تحصیلات گسترده ای دارند، حداقل نه سال! با این حال، بسته به جایی که آنها آن را انجام می دهند، مدت زمان آموزش ممکن است متفاوت باشد.

در نهایت باید گفت، فوق تخصص قلب در شرق تهران در تشخیص، درمان و مدیریت بیماری های قلب و عروق خونی تخصص دارند. اگر علائم مرتبط با قلب مانند درد قفسه سینه، سرگیجه یا تنگی نفس دارید، متخصص قلب باید اولین نقطه تماس شما برای آرامش خاطر شما باشد. همچنین ما لیستی از بهترین پزشکان قلب در تهران را آماده کرده ایم که به شما در شناخت هر چه بهتر پزشکان قلب و عروق کمک کند. در صورتی که تجربه درمان و یا ویزیت نزد هر کدام از این پزشکان دارید در نظر سنجی شرکت کنید و سایر دوستان را از نظرات خود مطلع سازید.

بهترین پزشکان قلب در ایران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *