بهترین مزون های ایران

بهترین  مزون های  ایران

لباس وپوشش از قدیم برای عده زیادی از مردم از اهمیت بالایی برخوردار بوده واکثر افرادی که به شکل وظاهر خود اهمیت میدهند، اینکه لباس تن‌شان گشاد ویا زیادی تنگ نباشدبرایشان مهم است ودوست دارند لباس فیت تن‌شان باشد وخیلی هم روی این مسئله حساس هستند.

حتی  برخی دیگر به رنگبندی لباسشان و نوع وجنس پارچه لباسشان حتی کیف وکفش نیز اهمیت میدهند از این افراد حساس تر عده ای به مارک لباس نیز توجه دارند وبه برند بودن لباس خیلییی اهمیت میدهند وبرخی مثلا  مانتو فقط از یه مارک خاص می‌خرند، کیف وکفش چرم فقط از یک مارک وبرند مشخص می‌خرند و برایشان مهم است که کیف وکفششان فقط از چرم باشد،حتی به نوع چرم هم اهمیت میدهند. برای جست وجو بهترین مراکز خرید لباس کلیک کنید

شال و وسری را فقط از یه تولیدی خاص در فلان پاساژ می‌خرند ویا از فلان سایت یا پیج سفارش میدهند.

افراد با حساسیت های اینچنینی بهتر است که یک خیاط ماهر داشته باشند تا مطابق با سبک وسلیقه آنها همچنین سایز آنها برایشان لباس بدوزد که دقیق فیت تن‌شان باشد، همچنین اینطوری می‌توانند خودشان مطابق سلیقه  وایده ونظر خود نوع پارچه وحتی رنگی که برای لباس در نظر دارند را بخرند،حتی می‌توانند برای ست شدن بهتر به خیاط سفارش دهند تا کیف وکفش را با مانتو ویاحتی با روسری وشال ست کند ،در کل داشتن خیاط وسفارش لباس به آن  برای داشتن یک لباس وپوشش مناسب دست مارا باز می‌گذارد واینطوری گزینه ها وانتخاب های بیشتری داریم وخیلی به آنچه در ذهنمان داریم و ساخته ایم نزدیک تر می‌شویم.

چرا که وقتی  برای خرید لباس  به پاساژ یا مراکز خرید لباس می‌رویم  در آخر لباسی که می‌خریم  خیلی از اوقات با آنچه در ذهنمان است تفاوت دارد وهیچ وقت عینا مثل آنچه در ذهن خود ساخته ایم را نمی‌توانیم پیدا کنیم.اینطوری حداقل  وقتی پول خرج میکنیم خیالمان راحت است  همان چیزی را خیاط می‌دوزد که خودمان می‌خواهیم مثلا ممکنه شما یک لباس مجلسی بخری شاید مطابق سلیقه تان باشد اما ممکن است مثلا با خود فکر کنی که ای کاش آستینش فلان طور بود یا مثلا دامنش چین دارتر بودو.. این نشان می‌دهد که صد در صد آن چیزی که شما می‌خواهید نیست اما اگر همان طرح لباس را به یک طراح لباس وخیار می‌دادید میتوانستید در آن تغییرات دلخواه را ایجاد کنید واینطوری قطعا همه به شما می‌گویند که اینگار این لباس برای خود شما دوخته شده است.

اگر لباسی قشنگ است حتما به این معنا نسیت که برای شما مناسب است گاهی ممکن است از لباسی خوشتان بیاید اما اطرافیان به شما بگویند که  آن لباس اصلا به شما نمی آید چرا که زیبایی یک لباس حتما به معنای این نیست که در تن شما هم زیباست مثلا ممکنه لباسی که شما دوستش دارید  مناسب فردی باشد که از شما کمی چاق تر باشد ویاحتی از شما لاغر تر باشد یا فردی که قد کوتاه تری دارد این لباس به او بیشتر می آید ویا این لباس مختص افرادی است که قدشان از شما بلند تر است ،پس هیکل، قد ،جثه حتی رنگ پوست در انتخاب لباس اهمیت دارد از دیگر مزیت های داشتن طراح لباس وخیاط این است که شما را برای داشتن لباس مختص خودتان راهنمایی میکنند ودر آخر اگر شما هم همکاری کنید وحرف حرف خودتان نباشد لباسی را تحویل می‌گیرید که مختص خودتان است ومطابق با هیکل،قد ،جثه حتی رنگ چشمها وپوست شما است،پس به نظر خیاط وطرح لباس نیز اهمیت دهید.

این مسئله در رابطه با لباس عروس  خیلی حائز اهمیت است چرا که این لباس فقط مختص یه شب است و این شب دیگر تکرار نمی‌شود وقاعدتا شما باید از همه بهتر باشید برای لباس عروس سعی کنید که اگر برایتان مقدور است به یک طراح لباس حرفه ای که خود مزون دارد وخیار های حرفه ای که کارشان سالهاست دوختن لباس عروس است مراجعه کنید تا لباس عروس شما به بهترین نحو آماده شود وفقط مختص خودتان باشد مطابق با استایل وسلیقه شما.

سعی کنید برای  خرید لباس های مهم مثلا زمانی که یک مراسم مهمی دارید مثل همین عروسی ویا برای یک قرار کاری مهم با طرف خارجی می‌خواهید لباسی فوق العاده بپوشید به مزون ها مراجعه کنید قطعا اینطوری لباس بهتری پیدا خواهید کرد.

مزون ها انواع مختلفی دارند یا میتوانندمزون عفاف وحجاب باشند ویا مزون لباس  عروس ولباس مجلسی ویا مزون مانتو و…

البته توجه کنید که هر مزون ویا هر خیاط و طراح لباسی قابل اطمینان نیست برای مثال برخی خیاط ها فقط پارچه شما را هدر میدهند وانگار پولتان را در جوب ریخته اید حتما قبل از سفارش لباس  نمونه کارهای خیاط مورد نظر را ببینید ،همچنین  قبل از سفارش لباس به طراح ویا یک مزون حتما نمونه  کار های آنها را هم برسی کنید و حواستان باشد که مزون ،طراح وخیاط همگی با سابقه باشند و ببینید معمولا مشتری آنها چه کسانی هستند چرا که قطعا مشتریان مزون های خوب ویا بهترین مزون ها افرادی شیک پوش،پولدار وبا سلیقه هستند که به لباس وظاهر خود اهمیت میدهند.

خیلی از افراد به عشق اینکه روزی مزون بزنند طراحی دوخت می‌خوانند و به صورت حرفه ای پای کلاس های خیاطی وطراحی خیاط ها وطرح های بزرگ وحرفه ای می‌نشینند.

مزون داری خیلی کار جذابی هست ونیاز  به افردی دارد که به این کار علاقه ای وافر دارند.همینطور دارای استعدادی فوق العاده در زمینه خیاطی وطراحی دارند.همچنین ممارست وپشت کار در هر زمینه ای یک اصل مهم و اساسی است فردی که می‌خواهد روزی مزون بزند باید هدفش داشتن بهترین مزون ها در زمینه های مختلف باشد و برای آن تلاش کند، سختی بکشد کلاس های مختلف برود ،استاد ببینید حتی برای دیدن دوره های مختص این رشته به خارج از کشور برود همینطور اصول حساب وکتاب ،تجارت، فروش، واردات ومادران و مدیریت را هم یاد بگیرد. 

یکی دیگر از موارد لازم برای کسی که می‌خواهد مزون بزند این است که باید اطلاعاتش در زمینه مد بالا باشدو در این زمینه مد همیشه اطلاعاتش به روز وآپدیت باشد وبهدصنعت مد کاملا آشنایی داشته باشد نا بتواند روزی بهترین مزون ها را داشته باشد.

بهترین مزون ها لباس های مجلسی ولباس های عروس در تنوع مدل وسایزهای مختلف زیادی دارند‌،همچنین برای  تهیه لباس مجلسی ولباس عروس میتوانید از یک خیاط وطراح ماهر نیز کمک بگیرید.

بهترین مزون ها بهترین خیاط ها وبهترین طراح های لباس را دارند،بهترین مزون ها مشتریانی ثابت وخوش پوش وباسلیقه دارند.

بهترین مزون ها در بین افرادی که اهل مد هستند ودر این صنعت فعالیت دارند شناخته شده هستند ودر واقع اسمشان همیشه سر زبان ها است.

بهترین مزون ها  مدیریتی آشنا به اصول مدیریتی وصنعت مد دارد که با مدیریت های به جا ودرست خود می‌تواند باعث شود مزون در بین بهترین مزون های ایران قرار بگیرد.

بهترین مزون ها مشتریان را به بهترین شکل راهنمایی میکنند.

بهترین مزون ها دارای زیبا ترین وشیک ترین لباس ها هستند.

بهترین مزون ها بیشترین رضایت را از جانب مشتری دارند همینطور بهترین مزون ها معمولادارای تبلیغاتی درست هستند و بر این اساس بهترین مزون هامعمولا دارای پیج در اینستاگرام هستند تا هم تبلیغ کار خود را بکنند وهم جذب مشتری داشته باشند وکار خود را تیز به مشتریان معرفی کنند.

لباس هایی که از بهترین مزون ها خریداری می‌کنید دارای دوختی تمیز و زیبا میباشند.

دوخت تمیز یک لباس به اندازه زیبایی ورنگ پارچه اهمیت دارد شنیده اید که می‌گویند یک لباس مثلا خوش دوخت است به همین علت میباشد ،لباسی که دوخت تمیز نداشته باشد در تن شما قطعا  خیلی خوب وآنطور که باید جلوه نمی‌دهد و از جذابیت لباس میکاهد.

در مقابل افرادی که گفتیم به لباس وحتی رنگ وجنس پارچه وبرند و…. اهمیت میدهند برخی اصلا به  این مسائل توجه نکرده وفقط هر آنچه که به چشمشان زیبا بیاید می‌خرند وخیلی هم اهل برند پوشی و… نیستند اما خب برخی نیز کلا به لباسشان اهمیت نمی‌دهند واصلا به این فکر نمی‌کنند که مثلا اگر لاغر هستند فلان لباس قطعا مناسبشان  نیست  حالا هرچه بگو که لباس در تنت دارد زار می‌زند ویا فردی که چاق است لباس های چنان تنگی می‌پوشد که اصلا مناسب او نیست درست است که انسان باید برای خود زندگی کند ونظر خود آدم در اولویت است اما برای داشتن ظاهر بهتر خوب است که به یکسری از نکات توجه کرد.

برخی دیگر کلا برایشان تفاوتی ندارد که چه چیزی میپوشند حالا مبخواهد گشاد باشد ،تنگ باشد، تیره روشن و….

در مقابل افرادی هم از آن ور بوم می افتند واینقدر وسواس به خرج میدهند که برای خرید یک لباس چند ساعت که هیچ چند روز وقت می‌گذارند واطرافیان را از این بابت خسته میکنند واینقدر حساسیت نشان می‌دهند که بابت لباسی که خریداری می‌کنند هیچ حس رضایتی ندارند ،ایم افراد حتی اگر طراح لباس ملکه انگلیس برایشان لباس طراحی کند ایراد میگیرند ووقتی یک لباس می‌خرند بعد از چند روز سریع پشیمان می‌شوند چرا که افراد حساسی هستند.

در هر مسئله ای انسان نباید حساسیت به خرج دهد هرچیزی را که روی آن حساس باشید هیچ گاه از آن لذت نمی‌برید پس سعی کنید در هر کاری اعتدال را نگاه دارید.

هر لباسی مناسب یک مکان خاص است مثلا در محیط های اداری  اگر کارمند آن باشید هیچ گاه لباس های رنگ جیغ  ویا لباس هایی که در مهمانی می‌پوشید مناسب نیستند معمولا این افراد که کارمند هستند ودر محیط های اداری کار می‌کنند از لباس های فرم یا کت وشلوار استفاده میکنند ویا لباسی که می‌خواهید در تولد وعروسی  باید متناسب این مجالس باشد وقطعا مانتویی که در این مجالس می‌پوشید ویا حتی کفشی که می‌پوشید متفاوت با کیف وکفش ومانتویی است که در محل کار ویا کار های روزمره که بیرون دارید می‌پوشید است.

بهترین مزون ها دارای به هیچ عنوان فضایی دپرس کننده  ندارند بلکه بهترین مزون ها محیطی را برای مشتری درست می‌کنند که او در آن ساعاتی احساس شاد بودن وخوشحال بدن داشته باشد.

در این جا چندی از بهترین مزون ها بنابر سلیقه و نظرات مشتریان را معرفی میکنیم که هرچند بهترین مزون ها بیش تر از آنچه ما در این جا آورده ایم هستند 

مزون لباس عروس پیفون، مزون مدل مانتو ایران زمین،مزون نیلی در قزوین،مزون اس پی دی در شیراز و….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *