بهترین مراکز خرید موبایل در ایران

بهترین مراکز خرید موبایل در ایران

در دنیای مدرن امروز اکثر برنامه ها وکارهای  اکثر انسانها به وسیله موبایل هندل می‌شود و عملا  این نسل از انسانها بدون وجود موبایل خیلی از کارهایشان پیش نمی‌رود حتی این وابستگی به تکنولوژی در آینده نیز بیشتر خواهد شد.

حتی کودکان نیز به این ابزار وتکنولوژی وابستگی دارند ودیده می‌شود که بچه های کوچک وقتی موبایل را از آنها میگیرند صدایشان در می آید ،قدیم تر ها یاحتی چندسال قبل  کودکان بیشتر بازی هایی را انجام می‌دادند که در آن جنب وجوش و فعالیت های  دستی وبدنی  بیشتری وجود داشت.برای جست وجو بهترین گل فروشی های ایران کلیک کنید

اما الان این تکنولوژی وگوشی های موبایل باعث تنبل شدن کودکان وبی تحرکی آنها شده است.

حتی بزرگترها هم به دلیل انجام اکثر کارهایشان به وسیله موبایل نیز نسبت به گذشته تنبل تر وبی حوصله تر شده اند وانگاری  عادت کرده اند که همه کارهایشان به سرعت انجام شود.

تحقیقات ثابت کرده است که استفاده بیش از حد از گوشی موبایل باعث اختلال در خواب شب،بی تمرکزی و… می‌شود که آثار بدی بر مغز انسان میگذارد به همین دلیل توصیه می‌شود در هنگام خواب حتما موبایل خود را خاموش کنید وبه هیچ عنوان آن را روشن نگذارید همچنین در تاریکی نباید با موبایل خود کار کنید چرا که همه این ها بر  چشم ومغز انسان تاثیرات منفی می‌گذارند که حتی این اثرات می‌توانند جبران ناپذیر نیز باشند.

بهتر است از گوشی موبایل برای انجام کارهای ضروری خود استفاده کنید و به عنوان سرگرمی زیاد از آن استفاده نکنید وبه جای آن برای سرگرمی کتاب بخوانید ،فیلم خوب ببینید،با خانواده ودوستانتان معاشرت کنید،مطالعه داشته باشید،آشپزی کنید،به موزیک خوب گوش بدهید به پارک و کوه بروید،دوچرخه سواری کنید،پیاده روی کنید،ورزش کنیدو…

خیلی وقت ها  با گوشی خود سرگرم می‌شویم و وقتی به ساعت نگاه می‌کنیم یکهو می‌بینیم دوساعت گذشته ولی ما اصلا متوجه آن نشده ایم وفکر میکنیم که تاز مثلا نیم ساعت گذشته است.

 تا اینجا از معایب گوشی هاي هوشمند صحبت کردیم اما خوب هروسیله ای مزایای خود را نیز دارد، از مزیت های استفاده از گوشی های هوشمند مسیریابی است وهمین مسیر یابی با عث ایجاد شغل شده است چرا که رانندگان تاکسی های اینترنتی با استفاده از جی پی اس خیلی زود مسیر مقصد را پیدا می‌کنند وحتی از مسیرهایی میروند که کمتر ترافیک  داشته باشد و زود تر به مقصد برسند ویا حتی افراد دیگر هم وقتی به جایی میخواهند بروند که تا به حال نرفته اند به وسیله مسیریاب ها می‌توانند به سرعت مسیر خودرا پیدا کنند در صورتی که قبلا با مشکل مواجه بودند وباید یا روی نقشه نگاه می‌کردند ویا از ده نفر سوال میپرسیدند تا به‌مقصد برسند.

از دیگر مزیت ها ی استفاده از گوشی هوشمند تماس های تصویری است که به همین وسیله خیلی از کلاسها در دوران کرونا وشرایط نبود کلاس حضوری آنلاین برگذار شد وجدای از بحث  آموزشی  همین تماس های تصویری با عث شده تا به لیل دوری مسافت  بتوانیم با هم در ارتباط باشیم ،درست است که از طریق کامپیوتر ولی تاب هم این امکان وجود دارد اما خب خوبی موبایل این است که در دسترس میباشد وهمچنین حمل آن نیز آسان است وبیشتر در دسترس میباشد.

از دیگر مزایای  گوشی هوشمند می‌توان  به این مسئله اشاره کرد که این ابزار می‌تواند امکان دسترسی آسان به اینترنت وفضاهای مجازی  را فراهم کند وبر این اساس می‌توانیم  خیلی آسان تر از گذشته مقاله دانلود کنیم،مطالب علمی بخوانیم،فیلم دانلود کنیم، در فضای مجازی کسب وکار راه بندازیم واز آن کسب درآمد کنیم‌ ،کتاب صوتی دانلود کنیم وگوش کنیم و…

همینطور تبادل اطلاعات از مزایای بزرگ  این ابزار میباشد چرا که الان عصر تبادل اطلاعات میباشد.

همچنین داشتن دیکشنری ،فرهنگ لغت، پی دی اف کتاب ها،مسیریاب ها،ن م افزار های ادیت و… نیز بسیار کاربردی است.

مزیت دیگری که  در گوشی هاي هوشمند بسیار کاربردی است داشتن فروشگاه های آنلاین است که به وسیله آن می‌توان هر اپلیکیشنی که نیاز است را دانلود کرد، برای مثال قبلا اگر فایل صوتی وتصویری و یا حتی پی دی اف دارای حجم زیادی بود مجبور بودیم برای کم کردن حجم آنها از کامپیوتر استفاده کنیم اما الان خیلی راحت به وسیله  اپلیکیشن هایی می‌توان این کار را در کمترین زمان  خیلی راحت انجام داد.

عکاسی  وثبت خاطرات همیشه برای اکثر انسانها اهمیت دارد و به آن علاقه مند هستند در گذشته که دوربین های هوشمند وارد بازار نشده بود ،خیلی از افراد دوربین عکاسی ویا فیلم برداری نداشتند ویا اگر داشتند حجم زیادی را اشغال می‌کرد مخصوصا در مسافرت ها وهمینطور برای دیدن عکسها یا باید فیلم دوربین های آنالوگ را می‌بردیم عکاسی تا چاپ شود  ویا رم SDدوربین را به لپ تاب یا کامپیوتروصل میکردیم  تا بتوانیم عکسهارو مشاهده وسیو  کنیم اما الان به لطف گوشی های هوشمند خیلی راحت وبا کیفیت می‌توان هر لحظه ای را که می‌خواهیم ثبت کنیم واز هر سوژه جالبی که خواستیم به سرعت عکس بگیریم.

در چندسال قبل برای انجام  همه این کارها باید زمان زیادی را صرف میکردیم  ولی الان انجام این کارها زمان زیادی از ما نمیگیرند.

برا ی خرید یک گوشی هوشمند خوب باید به یکسری از نکات توجه کنید وآن را حتما از بهترین مراکز خرید موبایل تهیه کنید تا سرتان کلاه نرود ،در هنگام خرید موبایل حتما توجه کنید که گارانتی داشته باشد وحتما فاکتور خرید را از فروشنده دریافت کنید بر همین اساس بهترین مراکز خرید موبایل حتما برای فروش گوشی های هوشمند خود به شما گارانتی میدهند،

همینطور بهترین مراکز خرید موبایل دارای مجوز هستند وحتما وقتی وارد یک موبایل فروشی میشوید مجوز آن را چک کنید ،مورد دیگر این است که قبل از خرید موبایل حتما در باره آن اطلاعات کسب کنید واز تجربه کسانی که  گوشی مورد نظر شمارادارند استفاده کنید ودر این باره حتما پرس وجو کنید همینطور اطلاعات گوشی مورد نظر را در اینترنت برسی کرده تا بتوانید موبایل تهیه کنید که مطابق با خواسته های شما باشد وبتواند به نیازها وخواسته های شما پاسخگو باشد.

بهترین مراکز خرید موبایل به مشتریان در باره خرید موبایل مشاوره درست میدهند و آن هارا در خرید راهنمایی میکنند،همینطور مشخصه های گوشی هوشمند مدنظر مشتری را به او می‌گویند وبه طور کامل نکات مربوط به آن گوشی را شرح میدهند،بهترین مراکز خرید موبایل کار تعمیر موبایل را نیز انجام میدهند،بهترین مراکز خرید موبایل هنگام خرید گوشی یکسری از برنامه های مهم را به صورت  source  بر روی گوشی نصب میکنند.

بهترین مراکز خرید موبایل محیط خسته کننده ای ندارند واگر به صورت پاساژ باشند ،مغازه ویا کافه هایی برای  استراحت مشتریانی که چند ساعت برای خرید در پاساژ گشته اند والان خسته شده اند ، دارند.

نکته مهم دیگر در خریدن گوشی هوشمند برسی دوربین آن است دقت کنید که دوربین گوشی مورد نظر کیفیت خوبی داشته باشد وحتما کیفیت دوربین  سلفی ودوربین پشت آن را برسی چک کنید،مورد بعدی در انتخاب گوشی هوشمند که خیلی هم مهم است، حافظه گوشی هوشمند میباشد حتما برسی کنید که گوشی مورد نظر چند گیگ حافظه داخلی دارد که بنا بر نظر نیاز خود میتوانید ازحافظه جانبی کارت هایSDنیز استفاده کنید. این موضو برای کسانی که تبادل اطلاعات بالایی دارند بسیار حائز اهمیت است.

مورد بعدی سرعت گوشی هوشمند میباشد حتما آن را برسی کنید ببینید سرعت گوشی یا رم گوشی چند گیگ میباشد همچنین حتما برسی کنید که  پردازنده اصلی ویاcpuگوشی مورد نظر چند هسته ای میباشد.

مورد بعدی که باید برس بکنید ضد آب بودن گوشی هوشمند میباشد که خیلی کاربرد دارد چرا که اگر گوشی مورد نظر شما ضد آب باشد خیالتان راحت تر است.

بهترین مراکز خرید موبایل کلاه برداری نمیکنند،بهترین مراکز خرید موبایل گران‌فروشی نمیکنند،بهترین مراکز خرید موبایل گوشی دست دوم را  به جای گوشی نو نمی‌فروشند ودر واقع سر مردم کلاه نمیگذارند‌.

بهترین مراکز خرید موبایل فروشندگانی با ادب ومحرم دارند ،فروشندگان بهترین مراکز خرید موبایل اطلاعاتشان در زمینه موبایل و تعمیرات آن بالا میباشد همچنین  فروشندگان بهترین مراکز خرید موبایل اطلاعاتشان در رابطه با موبایل و تجهیزات هوشمند آپدیت میباشد.بهترین مراکز خرید موبایل دارای تجهیزات جانبی گوشی مثل قاب،گلس ،کارت های اس دی،فلش مموری،شارژرو… میباشندهمینطور بهترین مراکز خرید موبایل لوازم جانبی گوشی که می‌فروشند از بهترین مارک ها و جنس ها هستند،به علاوه بهترین مراکز خرید موبایل گوشی های هوشمندی که می‌فروشند از معتبر ترین وبرند ترین گوشی های بازار هستند.

وقتی به خرید موبایل می‌روید بهتر است فردی را که اطلاعاتش در زمینه گوشی های هوشمند بالا است با خود ببرید تا هم سرتان کلاه نرود وهم بتوانید گوشی هوشمند مورد نظر خود را بهتر پیدا کنید.

یک نکته که برای حفظ عمر باتری گوشی های  هوشمند باید به آن توجه کنید این است که نباید گوشی هوشمند خود را بگذارید صبح تاشب درشارژ بماند واین باعث کوتاه شدن عمر باتری می‌شود چرا که گوشی هوشمند درمدت زمان طولانی نباید در شارژ بماند،اگر میخواهید گوشی هوشمندتان سریع تر شارژ شود میتوانید از فست شارژر ها استفاده کنید. 

برای جست وجو بهترین کتاب فروشی ها کلیک کنید

اما در کل سعی کنید معتاد به گوشی های هوشمند نشوید و سعی کنید برای سرگرم کردن خود راه هاي ديگري را انتخاب کنید ودر کلا وقتتان را زیاد در فضای مجازی هدر ندهید مگر برای موارد مورد نیاز ومهم

تعدادی از بهترین مراکز خرید موبایل در لیست زیر آورده شده اند:

پاساژ علاءالدین، پاساژ موبایل شرق، بازار موبایل ۱،بازار موبایل ۲،پاساژ چارسو،پاساژ پایتخت و….

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] مرکز خرید گوشی در تهران کدامند؟ آیا به دنبال بهترین مراکز خرید موبایل در ایران هستید؟ معمولا افراد در زمان خرید گوشی موبایل خود به […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *