بهترین فروشگاه های لوازم تحریر در ایران

بهترین  فروشگاه های  لوازم تحریر در ایران

همه ما با شنیدن اسم لوازم تحریر یاد مدرسه و همچنین اول مهر ماه میفتیم ،و کمتر کسی است که با شنیدن این اسم حس خوبی نداشته باشد و اکثر آدم ها با ورود به فروشگاه لوازم تحریر حالشان خوب میشود و این فروشگاه ها دارای دنیایی رنگارنگ هستند و  پر از  طرح ها  و رنگ های  شاد و  سرزنده هستند  برای جست وجو بهترین کتاب فروشی های ایران کلیک کنید

که بیشتر افراد چنینی محیطی را دوست دارند مثلا ماژیک های رنگارنگ ،مدادرنگی های رنگی رنگی،کتاب ودفتر های قشنگ و…. همه به انسان حس زندگی میدهند.

همیشه وقتی اول مهر می‌شود بیشتر انگیزه بچه ها ودانش آموزان رفتن به فروشگاه لوازم تحریری است تا خرید کنند و در این ماه واین فصل اکثر دانش آموزان شور وشوق زیادی دارند تا لوازم تحریر خود را خریداری کنند و با انگیزه به درس خواندن بپردازند و بخشی از این اشتیاق مربوط به خرید لوازم تحریر میباشد البته که درس خواندن وحضور در کلاس درس  در کنار معلمان زیبایی های خود را دارد و باعث شور وشوق بچه ها  میشود  و دوران درس خواندن  جزء بهترین دوران  زندگی هر فرد میباشد  چرا که بچه ها مشغله زندگی ندارند و همه دغدغه شان درس و بازی است.

دوران تحصیل دوران طلایی زندگی است و دانش آموزان با توجه به نبود مشغله های زیاد فرصت خوبی  برای دانش اندوزی وپیشرفت های چشمگیر میباشد، فقط نکته مهم این است که دانش آموزان در این سم وسال دوستان خوبی برای خود انتخاب کنند تا این دوستان موجب پیشرفت و بهتر شدن آنها شوند ونه اینکه موجب سرافکندگی و پس رفت آنها  و بر این اساس خانواده ها حتما باید بر دوستی فرزندان خود نظارت داشته باشند و حواسشان به ارتباطات فرزندشان باشد و اورا به طور غیر مستقیم کنترل کنند تا به ترین دوران زندگی خود را هدر ندهند،انتخاب دوست یک مقوله واقعا مهمی میباشد ،شما باید با کسانی دوست باشید که هم فکر شما باشند و دوستانی که از لحاظ اخلاقی بسیار خوب باشند و موجب بهتر شدم اخلاق وشکل گیری صفات عالی در ما شوند اما دوستی که خود مشکل اخلاقی دارد هیچ گاه باعث پیشرفت ما نمی‌شود وتنها باعث بدتر شدن اوضاع اخلاقیمان می‌شود و روی ما تاثیر منفی می‌گذارد. 

درنتیجه در محیط مدرسه که  دانش آموزان ساعات طولانی در کنار یکدیگر هستند باید در انتخاب دوست هایشان حواسشان را جمع کنند وهمینطور مسئولین مدرسه نیز باید حواسشان تا جای ممکن بر عملکرد دانش آموزان باشد و رفتار آنهارا مدیریت کنند واگر موردی از دانش آموزی مشاهده کردن سریعا به خانواده او گزارش دهند ودانش آموز را به یک روان شناس مطمئن ارجاع دهند تا مشکلش حل شود وهمچنین نتواند بر روی دیگر دانش آموزان تاثیر منفی بگذارد.

ما چه بخواهیم چه نخواهیم دوستانمان بر ما تاثیر می‌گذارند و اخلتقیاتمان ممکن است کمی شبیه یکدیگر شود وحتی این مسئله ممکن است ناخود آگاه باشد و یکدفعه به خود بیایم وببینیم که صفاتی را گرفته ایم که قبلا آن صفات را نداشته ایم واینها می‌تواند علتش دوستان ما باشد ،دوستی را باید انتخاب کنیم که پیش آنها احساس آرامش داشته باشیم ونه اینکه کارها وحرف های آنها در ما ایجاد استرس ونگرانی کنند، بهترین راه حل این است که در رابطه با انتخاب دوستانمان با خانواده مشورت کنیم وسرخود کاری را انجام ندهید که بعدا پشیمان شویم.

مسئولین مدرسه واقعا باید تاجایی ممکن بر همه چیز نظارت داشته باشند و عملکرد دانش آموزان را زیر نظر بگیرند ،همچنین معلمان نیز باید بر دانش آموزان کلاس خود نظارت داشته باشند وهمینطور سعی بر شناخت آنها داشته باشند و مانند مادر وپدر دلسوز هوای دانش آموزان خود را داشته باشند و در صورت بروز مشکل با آنها صحبت کنند و آنها را راهنمایی کنند وسعی بر ایجاد صفات اخلاقی مثبت در آنها داشته باشند،کسانی که به‌ حرف مادر و پدر خود گوش نمی‌دهند ویا حرف های معلم خود را جدی نمیگیرند وباز راه سابق خود را در پیش میگیرند در نهایت ضرر میکنند.

والدینی هم که بر دانش آموز  خود نظارت ندارند وبر تربیت فرزند خود کوشش نمیکنند و حتی دوستان اورا زیر نظر ندارند و پیگیر رفتارها وحرکات فرزند خود نیستند در نهایت همه این اهمال کاری ها منجر به تاسف میشود که حتی گاهی اثرات جبران ناپذیری دارد.

خوب صحبت از مدرسه شد گفتیم یک نکته بسیار مهم را گوشزد کنیم.

خرید لوازم وتحریک همیشه خیلی جذاب بوده است و یکی از دغدغه های دانش آموزان در ماه مهر میباشد و همه دوست داند بهترین لوازم تحریر را داشته باشند واینکه با سلیقه خود وسایلشان را انتخاب می‌کنند برایشان لذت بخش است مثلا برخی دفترهای طرح دار دوست دارند، برخی دفترهای ساده،برخی دفتر سیمی دوست دارند ،برخی دفتر غیر سیمی ،برخی جامدادی ژله ای برایشان جالب است برخی ،جامدادی پارچه ای وبرخی دیگر جامدادی فلزی وحتی رنگبندی اینها نیز کاملا سلیقه ای میباشد برخی دانش آموزان مخصوصا البته نه همه دخترها  رنگ های صورتی  بنفش نارنجی و… دوست دارند اما اکثر پسرها ولی باز نه همه پسر ها رنگ های سورمه ای ،آبی و….. دوست دارند البته که خیلی از دختر ها هم رنگ های آبی سورمه ای دوست دارند وحتی  خیلی از پرسها هم ممکن است رنگ های صورتی ونارنجی و… دوست داشته باشند و به عنوان  زنگ وسایلشان انتخاب کنند.

یکی از چیزهایی که خیلی از دانش آموزان به آن توجه میکنند طرح روی کوله پشتی مدرسه میباشد مثلا عده ای کوبه پشتی ساده دوست دارند اما برخی کوله پشتی های گل گلی ویا مثلا دارای طرح های کارتونی مثل ،ماشین ،عروسک ،شخصیت های کارتونی وانیمیشن ها  یا حتی عکس قهرمان های ملی.

مورد دیگر ماژیک هایلایت میبشاد که حتی اکلیلی آن نیز وجود دارد وموقع خواندن کتاب درسی خیلی بدرد می‌خورد و می‌توان با آن جهان مهم را هایلایت کرد و حتی در موقع خواندن کتاب نیز کاربرد دارد.فلاسک وقمقمه آب نیز نیاز حتمی دانش آموزان است چرا که در ساعت طولانی مدرسه حتما باید آب نوشیده شود و اگز در این ساعات طولانی دانش آموز آب مصرف نکند به بدنش آسیب می‌رسد وهمچنین آب خوردن از آب خوری مدرسه آن هم با دست اصلا درست نیست وموجب انتشار آلودگی ها میشود بهترین وبهداشتی ترین کار همین پر کردن قمقمه و فلاسک آب میباشد که این قمقمه ها یا می‌توانند پلاستیکی باشند ودارای یک نی باشند یا به صورت فلاسک باشند و از در آنها بتوان به عنوان لیوان هم استفاده کرد که باز در رنگها وطرح های متفاوت موجود هستند.

مورد دیگر مداد  وخودکار میباشد که مداد ها در  انواع مداد ساده ،مداد نوکی،مداد روزنامه ای،مداد طراحی و… هستندو حتی مداد های اتود هم نیز در انواع سه دهم،هفت دهم،پنج دهم و….هستند که اگر مثلا خط ریزی دارید میتوانید از هفت دهم که درشت تر می‌نویسد استفاده کنید یا اگر خط درشتی دارید از سه دهم ویا پنج دهم همچنین حواستان باشد که برای این مداد ها باید نوک مدادی تهیه کنید ونوک  مدادی آنها نیز مطابق با اندازه ای است که روی مداد نوشته شده است مثلا نوک سه دهم مخصوص اتود سه دهم میباشد.

بهترین فروشگاه های لوازم و تحریر انواع واقسام مداد ها در اندازه ،نوع و زنگ وطرح های مختلف را دارند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریراکثرا دارای انواع کوله پشتی در انواع طرح ورنگ میباشند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر دارای مدادرنگی در انواع مختلف مثلا ۶ رنگ ،۱۲ رنگ ،۲۴ رنگ میباشند،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر دارای انواع جامدادی در سایز ها ،جنس هاو طرح ورنگ های مختلف میباشند.

بهترینوفروشگاه های لوازم تحریر دارای انواع دفتر درطرح و رنگ های مختلف مثلا سیمی ،ساده  صد برگ،شصت برگ،چهل برگ و…. یا حتی دفتر های کلاسوری.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر دارای  انواع  خودکار با مارک های گوناگون هستند همچنین انواع زنگ خودکار رانیز دارند مثلا آبی،مشکی،قرمز سبز ویا حتی  رنگ های دیگر مثل بنفش،صورتی،نارنجی،طلایی،نقره ای،سبز یشمی،آبی آسمانی و…

 وسایل فروشی بهترین فروشگاه های لوازم تحریر اعم از پاک کن،مداد،خودکار،دفتر و… از جنس درجه یک هستند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر دارای کتاب های کمک درسی برای همه پایه های تحصیلی ورشته ها همچنین همه انتشاراتی ها را نیز دارند‌.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر خدماتی مانند کپی وپرینت را نیز انجام میدهند.

بهترن فروشگاه های لوازم تحریر دارای انواع ماژیک چه از نوع هایلایت چه از نوع وایت برد و‌… را در انواع رنگ وبهترین مارک ها میفروشند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر در کنار پرینت سیاه وسفید پرینت رنگی نیز دارند وهمینطور بهترینوفروشگاه های لوازم تحریر دارای بهترین دستگاه های پرینت و کپی هستند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر حتی در کنار کمی و پرینت برگه ها وکتاب های شمارا سیمی نیز میکنند،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر حتی خودکار اکلیلی نیز میفروشند همینطور ماژیک هایلایت اکلیلی،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر با انصاف هستند و کلاهبرداری نمیکنند ،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر تلق وشیرازه در انواع رنگ وسایل نیز میفروشند،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر برگه در اندازه های A4,A3و…. نیز میفروشند همینطور بهترین فروشگاه های لوازم تحریر استیک هایی که برای نوت برداری هستند در انواع سایز ورنگ را نیز میفروشند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر حتما انواع غلط گیر نیز دارند،بهترین فروشگاه های لوازم تحریر انواع مقوا و کاغذ زنگی در سایز های مختلف و رنگبندی های مختلف را نیز دارند.

بهترین فروشگاه های لوازم تحریر دارای دفترچه ودفتر نت نیز میباشند.

در اینجا تعدادی از بهترین فروشگاه های لوازم تحریر را معرفی میکنیم هرچند  خیلی بیشتر از این تعدادی که ما معرفی کردیم  میباشند:برای جست وجو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی کلیک کنید

شهر کتاب گلدیس، لوازم تحریر قلم،نوشت افزار کیان،لوازم تحریر پاسارگاد،شهر کتاب نیاوران و….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *