بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران

بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران چه کسانی هستند ؟

ویژگی‌های بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران

وقتی در مورد فیزیک فیزیک کنکور صحبت می‌کنیم، همه یاد روزهایی می‌افتیم که یک خروار از کتاب تست و جزوه را دور خود جمع کرده بودیم که احتمالا قرار نبود حتی یک سوال از بین آنها را در آزمون مشاهده کنیم! اضطراب و استرس فیزیک فیزیک کنکور را هم که کنار بگذاریم، مطالعه مطالبی با حجم زیاد و البته بی‌فایده همه دانش آموزان را کلافه می‌کند. همه کتاب‌های تست دنیا را هم که خوانده باشیم، وقتی شیوه حل سوالات فیزیک فیزیک کنکور را بلد نباشیم، نمی‌توانیم نتیجه خوبی در آزمون کسب کنیم. اینجاست که اهمیت کمک گرفتن از دبیران و معلمان با تجربه مشخص می‌شود. همه دوست داریم که از تجربه و دانش بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران استفاده کنیم تا بتوانیم به نتیجه دلخواه دست پیدا کنیم. در این مقاله در مورد آنچه که یک دبیر معمولی را به بهترین دبیر فیزیک فیزیک کنکور تبدیل می‌کند، صحبت می‌کنیم. اگر به دنبال پیدا کردن بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور در کشور هستید، مطالعه این مطلب برای شما جذاب خواهد بود.

رمز موفقیت در فیزیک فیزیک کنکور؛ انتخاب اساتید برجسته

همه می‌دانیم که دبیران زحمتکش بسیاری در کشور مشغول فعالیت هستند؛ اما همه این دبیران به عنوان دبیر اختصاصی فیزیک فیزیک کنکور شناخته نمی‌شوند. پس چه چیز باعث این است که یک دبیر فیزیک فیزیک کنکوری را بتوان از سایر دبیران متمایز کرد. در اینجا بعضی از نکاتی که بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران باید داشته باشند تا بتوانیم به آنها برای موفقیت در فیزیک فیزیک کنکور اعتماد کنیم، آورده‌ایم:

 • اولین ویژگی‌ای که یک دبیر فیزیک فیزیک کنکور خوب باید داشته باشد، سواد و تحصیلات عالی در زمینه رشته مورد نظر است. البته این، همه ماجرا نیست. همه افراد با تحصیلات عالی، توانایی تبدیل شدن به یک دبیر درجه یک را ندارند. به عنوان مثال بهترین دبیران ریاضی فیزیک فیزیک کنکور ایران دارای تحصیلات عالیه در رشته ریاضی هستند، اما همه افراد با تحصیلات عالیه بهترین دبیر ریاضی نیستند!
 • یک دبیر فیزیک فیزیک کنکور خوب برای آن که بتواند همگام با فیزیک فیزیک کنکور هر سال حرکت کند، باید مدام اطلاعات خود را به روز و سبک سوالات هر سال را بررسی کند و این اطلاعات را به شما به عنوان یک دانش آموز فیزیک فیزیک کنکوری منتقل کند.
 • آشنایی با تکنیک‌های حل سوال مهم‌ترین ویژگی دبیران فیزیک فیزیک کنکور است. فرض کنید که همه سوالات و کتاب‌های فیزیک فیزیک کنکور را خواند‌ه‌اید، اما تا زمانی که تکنیک‌های تست زنی و حل سوال را بلد نباشید نمی‌توانید نتیجه خوبی کسب کنید. بهترین دبیر فیزیک فیزیک کنکور ایران کسی است که این تکنیک‌ها را به شما یاد دهد.
 • چیزی که همه ما در زمان فیزیک فیزیک کنکور بیشتر از هر چیز به آن نیاز داریم، حفظ روحیه و انگیزه است. شاید دبیر شما یکی از  بهترین دبیران زیست فیزیک فیزیک کنکور ایران مشغول فعالیت است اما وقتی نتواند از نظر روحی شما را تامین کند، نمی‌تواند نتیجه و بازخورد لازم را در شما ببیند. پس یک دبیر خوب بهترین مشاور شما در دوران فیزیک فیزیک کنکور است.
 • یک دبیر خوب باید تکنیک‌ها و روش‌های مورد نظر خود را داشته باشد. بعضبی از دبیران در دوران دبیرستان رمزهایی را برای حل سوالات فیزیک فیزیک کنکور یاد می‌دهند که بعد از سال‌ها در خاطر آدم می‌ماند! این رمزها و تکنیک‌ها نسبت به مفاهیم خشک و بی‌روح بهتر در ذهن جای می‌گیرند.
 • مشاهده برترین های ریاضی ایران(اینجا کلیک کنید)

بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران چه کسانی هستند؟

به نظر ما انتشار لیستی از بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور در هر درس به صورت کلی کار درستی نخواهد بود. با وجود این که افراد مشهور زیادی در هر درس فعالیت دارند و بعضا برای رسیدن به این درجه، کتاب‌های مختلفی چاپ کرده‌ا‌ند، اما وجود دارند دبیرانی که در شهرهای مختلف به عنوان یک دبیر درجه یک در زمینه فیزیک فیزیک کنکور فعالیت می‌کنند و البته اسمی از آنها برده نمی‌شود. انتخاب بهترین دبیر فیزیک فیزیک کنکور در ایران کار ساده‌ای نیست. با این وجود برخی از موسسات، لیست‌هایی را منتشر می‌کنند که با سنجش برخی از معیارها، بهترین دبیران کشور در هر درس را رنک بندی می‌کنند. در زیر، اسامی چند تن از اساتید برجسته در درس‌های فیزیک، ریاضی، شیمی و زیست شناسی به عنوان دروس تخصصی رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی را آورده‌ایم که احتمالا نام آنها را روی جلد کتاب‌های خود دیده‌اید.

بهترین دبیران ریاضی ایران

 1. سامان سلامیان یکی از بهترین دبیران ریاضی فیزیک فیزیک کنکور ایران است که به عنوان مدرس مخ نقره‌ای در موسسه گاج فعالیت می‌کند.
 2. محمد ارباب بهرامی مولف کتاب‌های گاج
 3. سروش مویینی از اساتید برجسته موسسه آفبا
 4. پژمان لطفی مدرس فیلم‌های آموزشی گاج
 5. فرهاد حامی

بهترین دبیران فیزیک ایران

برای آشنایی با بهترین دبیران فیزیک فیزیک فیزیک کنکور ایران در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 1. مهدی باباخانی از معروف‌ترین چهره‌های فیزیک کشور و مدرس برنامه فرصت برابر
 2. احمد مصلایی مولف و مدرس کتاب‌های مجموعه خیلی سبز
 3. رضا خالو همکاری و تالیف کتاب‌های انرژی اتمی
 4. نیما نوروزی عضو و مدرس برنامه فرصت برابر
 5. فرید شهریاری مولف کتاب‌های خیلی سبز فیزیک

بهترین دبیران شیمی ایران

 1. دکتر حسن پلویی از بهترین دبیران شیمی فیزیک فیزیک کنکور ایران و مولف کتاب‌های گاج و قلم‌چی
 2. بهمن بازرگان نویسنده نشر مبتکران که با سبک خاص خود مخاطبان زیادی جذب کرده است.
 3. کوچیان فرد عضو فعال و نویسنده موسسه حرف آخر
 4. مصلایی که به عنوان استاد برتر شیمی در سال‌های اخیر انتخاب شد
 5. پلویی مولف کتاب

بهترین دبیران زیست ایران

 1. زهرا همایونی نویسنده کتا‌ب‌های خیلی سبز
 2. عمارلو از بهترین دبیران زیست فیزیک فیزیک کنکور ایران که به عنوان مولف و مدرس فعالیت می‌کنند
 3. اشکان هاشمی مدرس فیلم‌های آموزشی زیست شناسی
 4. آقاجان پور از مولفین مجموعه گاج
 5. امین الرعایا از مدرسین فیلم‌های آموزشی معروف

اسامی منتشر شده از دبیران بر اساس آماری که گالوپ ایرانی منتشر کرد، آورده شده است. خبر خوب در مورد بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران این است که منابع بسیاری برای بهره‌گیری از تجربه و تخصص این افراد وجود دارد که دانش آموزان در سراسر کشور می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر در روستا یا شهرهای مختلف زندگی می‌کنید، می‌توانید با تهیه فیلم‌های آموزشی یا کتاب‌های این دبیران از تکنیک‌های آنها برای تست زنی استفاده کنید.

بهترین دبیران فیزیک کنکور ایران
معرفی و رزومه بهترین معلمان فیزیک

تصمیم‌گیری برای انتخاب بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران

در آخر برای انتخاب بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور ایران این شما هستید که تصمیم می‌گیرید از دانش کدام فرد استفاده کنید. قطعا دبیران مستعدی در شهر شما وجود دارند که شاید بتوانند در لیست بهترین دبیران فیزیک فیزیک کنکور قرار بگیرند. به هر حال همه تلاش‌ها برای رسیدن شما دانش آموزان عزیز به درجات بالای علم و موفقیت در کشور است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت کارنامه خرد، با انتخاب بهترین اساتید فیزیک فیزیک کنکور ایران از قبولی با رتبه‌های عالی اطمینان حاصل کنید. از نظر شما بهترین دبیر فیزیک فیزیک کنکور در ایران در هر رشته چه کسانی هستند؟!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *