بهترین اساتید کنکور 1403

بهترین اساتید کنکور 1403

در نظر سنجی بهترین اساتید کنکور 1403 شرکت نمایید و در بخش نظرات از تجربیات خود با دیگران بگویید

بهترین اساتید کنکور 1403

معرفی بهترین اساتید کنکور 1403

نظر سنجی بهترین اساتید فیزیک کنکور 1403

بهترین دبیر فیزیک کنکور ایران از نظر شما چه کسی است؟

 

نظر سنجی بهترین اساتید زیست کنکور 1403

نظرسنجی بهترین دبیران زیست کنکور ایران

 

نظر سنجی بهترین اساتید شیمی کنکور 1403

نظرسنجی بهترین دبیران شیمی کنکور ایران

 

نظر سنجی بهترین اساتید ریاضی کنکور 1403

نظرسنجی بهترین دبیران ریاضی کنکور ایران

 

نظرسنجی بهترین اساتید هندسه و گسسته کنکور 1403

به نظر شما بهترین دبیر هندسه و گسسته کنکور ایران چه کسی است؟

 

ویژگی های بهترین دبیران کنکور ایران:

آیا یک دبیر خوب فردی مهربان است یا فردی سخت گیر؟

نظرسنجی بهترین اساتید کنکور 1403  نشان میدهد که  دانش آموزان نیز هرگز کاملاً مطمئن نیستند که آیا سخت گیری خوب است یا مهربان بودن؟

که وقتی این را می شنویم چگونه پاسخ دهم. این کلمه دارای چنین بار منفی است. سخت گیری باعث می شود به اخم هایی فکر کنم که بچه ها را می ترساند. من یک محیط کلاس درس را به تصویر می کشم که دانش آموزان از اشتباه کردن می ترسند.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403  اما اگر وارد کلاس من شوید، فضایی راحت را حس خواهید کرد که در آن بچه‌ها در حال خندیدن و درگیر درس‌ها هستند. هم شادی هست و هم نظم.

به عقبده بهترین اساتید کنکور1403 ما تصور اشتباهی داریم که معلمان مهربان، افراد نابخردان و معلمان سخت گیر هستند. اما می توان ارتباط مثبتی با دانش آموزان ایجاد کرد و همچنان استانداردهای بالایی برای آنها داشت.

در اینجا دو راه وجود دارد که سعی می کنم در عین ثابت ماندن، تعادل ایجاد رابطه با دانشجویان را برقرار کنم.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 به عنوان معلم، ما توانایی باورنکردنی برای تأثیرگذاری داریم. نمرات به تنهایی دانش آموزان را برای به چالش کشیدن خود ترغیب نمی کند. آنها باید بدانند که کسی آنها را می بیند و معتقد است که توانایی دارند.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 ما این را با چیزی فراتر از کلمات بیان می کنیم. حتی زمانی که به دلیل تعجیل در زمان یا حواس‌پرتی با مسائل شخصی دچار آشفتگی می‌شویم، باز هم باید تلاش کنیم تا به چشم‌های هر کودک نگاه کنیم و در حین تعامل با آنها لبخند بزنیم. آنها به لحن و رفتار ما توجه می کنند و زمانی که ما به آنها علاقه واقعی نشان می دهیم متوجه می شوند. به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403  من یک نقل قول در کلاس درس آویزان دارم که به من یادآوری می کند چگونه هر روز وقت و انرژی خود را سرمایه گذاری کنم. “ما به دانش آموزان آموزش می دهیم، نه موضوعات.”

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 قوی ترین کلماتی که یک دانش آموز می تواند بشنود این است که شما به آنها افتخار می کنید. هنگام ستایش، بر روند یادگیری تأکید می کنم، نه فقط بر نتایج نهایی. من همیشه به دنبال راه های خاصی برای شناخت شخصیت دانش آموزانم و تمجید از تلاش آنها هستم.

به عقبده  و نظر بهترین اساتید کنکور 1403 ، این شجاعت بود که با به اشتراک گذاشتن افکار خود در بحث ادبیات، ریسک کرد. من قدردان شجاعت شما هستم.

دانش آموز اول :متوجه شدم که شما در انجام آن تکلیف نوشتن حتی زمانی که چالش برانگیز بود، پشتکار دارید.

دانش آموز دوم: چه روش خلاقانه ای برای انجام آن پروژه علمی! شما از یک زاویه منحصر به فرد به آن رسیدید. باهوش!

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 و برترین دبیران کنکور ایران  دانش آموزان کلاس سوم من به طور منظم تکالیف نوشتاری خود را با کلاس به اشتراک می گذارند. پس از صحبت های هر دانش آموز، اعضای حضار تعارف خاصی می کنند. وقتی به زبان تصویری زنده یا صخره‌آهنگ خلاقانه کسی اشاره می‌کنم، از غرور می‌درخشد. هر کودک دیگری در کلاس احتمالاً این تکنیک را در تکلیف بعدی خود امتحان می کند زیرا آنها از من شنیده اند که آن را تأیید می کنم. کلمات تشویق کننده به دانش آموزان کمک می کند تا پتانسیل خود را افزایش دهند. تشخیص پیشرفت و جشن گرفتن موفقیت انگیزه دهنده است.

مدیریت موثر کلاس درس از نظر  بهترین اساتید کنکور 1403 :

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 هموار نگه داشتن کلاس من می تواند با اقتدار و گرما انجام شود. در کلاس خواندن صبحگاهی، 3 دست دیگر  در هوا می بینم، اما زمان رفتن به آینده است. من ناامید واقعی را نشان می دهم و می گویم: «کاش وقت داشتم تا همه افکار شما را بشنوم، اما باید ادامه دهیم. لطفاً در زمان میان وعده بیا داستانت را با من به اشتراک بگذار.» ایده های آنها ارزش دارد در حالی که من هنوز سرعت درس را حفظ می کنم.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 ما حاضریم برای آزمایش علمی خود دستوراتی بدهم، اما برخی از دانش آموزان حواسشان پرت است. به جای سرزنش آنها با گفتن “بدیهی است که چیزی مهمتر از آنچه من باید بگویم وجود دارد”، من به سادگی کسانی را که انتظارات را برآورده می کنند تصدیق می کنم. من می بینم که جسیکا تمام موادش را آماده کرده است. و جیسون هم همینطور. اوه خوبه. به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403  به نظر می رسد همه ما اکنون آماده رفتن هستیم.» من توقع خود را از توجه کامل نادیده نمی‌گیرم، اما می‌توانم آن را در یک هدف‌محور با ارائه گام بعدی خاص به سمت اطاعت، به اشتراک بگذارم. “من هنوز منتظر 3 دانش آموز هستم تا قبل از شروع کار روبه رو شوند. متشکرم.” ما می توانیم استانداردها را بالا نگه داریم و در عین حال رفتار مثبتی از خود نشان دهیم.

 

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 مدرسه نباید یک بازی حدس زدن باشد. ارائه انتظارات واضح و ساده با پیامدهای ثابت ساختار قابل پیش بینی را برای دانش آموزان فراهم می کند که به آنها در یادگیری کمک می کند. من به طور مرتب به دانش آموزان یادآوری می کنم که به دنبال چه چیزی هستم و همیشه بر ویژگی های شخصیتی و دلایل هر قانون تأکید می کنم. “لطفا با بالا بردن صبورانه دست خود را به همکلاسی ها احترام بگذارید.”

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403  اگر قرار نیست آن را دنبال کنم، پس کلمات من وزن کمی دارند. داشتن برنامه ای برای نظم و انضباط، احساسات را از بین می برد. به‌جای از دست دادن عصبانیت، می‌توانم به سادگی روی پیامدهای موجود تمرکز کنم، در حالی که همچنان با دانش‌آموزان ارتباط برقرار می‌کنم که معتقدم آنها قادر به بهبود هستند. به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403  با لحنی ملایم می توانم بگویم: «متأسفم که اطاعت نکردی. شما امتیاز همکاری با یک شریک در این پروژه را از دست داده اید. من مطمئن هستم که امروز بعدازظهر با نشان دادن مسئولیت آن را به دست خواهید آورد.» رعایت نظم در کلاس را می توان بدون عصبانیت یا کنایه انجام داد.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 گاهی اوقات، یک موقعیت به چیزی بیش از یک یادآوری یا یک پیامد ساده نیاز دارد. وقتی اخیراً دیدم دانش آموزی نسبت به همکلاسی خود با عصبانیت واکنش نشان می دهد، نیاز داشتم که اوضاع را پراکنده کنم و از حیثیت کودک محافظت کنم، بنابراین به طور خصوصی در سالن با او صحبت کردم. همه ما سزاوار بهره مندی از شک هستیم و باید به ما فرصت توضیح داد.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 حتما خیلی دردناک بوده. من هم ناراحت می شدم من کاملا احساسات شما را درک می کنم. چه راه بهتری وجود دارد که بتوانید آن را مدیریت کنید؟

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 هنگامی که کودک احساس می کند شنیده می شود و احساسات او تأیید می شود، احتمال بیشتری وجود دارد که برای حل یک مشکل منطقی باشد. اجازه دادن به کودک برای عیب یابی به آنها فرصتی می دهد تا اشتباه خود را تصحیح کنند در حالی که همچنان با پیامد عمل خود روبرو هستند. وقتی دانش‌آموزان بدانند که شما در کنار آنها هستید و باور دارند که می‌توانند پیشرفت کنند، شروع به برداشتن این گام‌ها و انتخاب‌های عاقلانه‌تر می‌کنند.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 یک معلم صمیمی ارزش و پتانسیل هر دانش آموز را تصدیق می کند. یک معلم سخت گیر از دانش آموزان انتظار دارد که مسئولیت بخشی از فرآیند یادگیری را بر عهده بگیرند و آنها را هم از نظر تحصیلی و هم از نظر رفتاری به چالش می کشد. به عنوان معلم، ممکن است برای کمک به موفقیت هر دانش آموز، هم گرم و هم سخت گیر باشید.

او در شمال ایالت نیویورک بزرگ شد و چند سال کلاس اول و چهارم را تدریس کرد تا اینکه برای ماجراجویی احساس خارش کرد. او به دره ای زیبا در جنوب شرقی اوکلاهاما نقل مکان کرد و برای چند سال از مهارت تدریس خود به عنوان معلم خصوصی تمام وقت استفاده کرد.

وقتی بالاخره اعتراف کرد که در قلبش یک دختر روستایی نیست، وسایلش را جمع کرد و به شهر سن آنتونیو، تگزاس نقل مکان کرد، جایی که 10 سال را به فحش دادن به گرما و رطوبت گذراند. او کلاس های سوم و چهارم را تدریس کرد و رئیس دانشگاه شد. لورن در کنفرانس ها صحبت کرده و راهنماهای مطالعه نوشته است که توسط معلمان در سراسر جهان استفاده می شود.

به عقبده بهترین اساتید کنکور 1403 دبیران خوب از تجربه دوباره چهار فصل هیجان زده است. او در آموزش عالی کار می کند و عاشق حمایت از معلمان در یکی از سخت ترین و مهم ترین مشاغل است. او همچنین تورهای غذایی را هدایت می کند و می تواند تاریخ و غذاهای این شهر شگفت انگیز را به نمایش بگذارد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *