نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

بهترین مشاوران کنکور ایران

به نقل از خبرنگاران حوزه آموزش در وبسایت بهترین های ایران  برترین مشاوران تحصیلی ایران به ترتیب عبارتند از:

 • مهدی باباخانی ۲- امیر دییازر ۳-مهدی برقعی ۴-مهدی نکوئی  ۵-امین سرورپور ۶- ندا برهانی نسب

اگر تمایل به شرکت در نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور ایران دارید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

رزومه و نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

از نظر شما بهترین مشاوران کنکور ایران چه کسانی هستند؟

بهترین مشاوران کنکور ایران  از طریق مشاوره، ارزیابی و تحقیقات عمیق، نحوه تفکر و رفتار افراد را مطالعه و تجزیه و تحلیل می کند. پس از کسب صلاحیت ها، گواهینامه ها و مجوزهای مربوطه برای کار در این موقعیت، می توانید برای مشاغل در این زمینه اقدام کنید. پس از اطمینان از مصاحبه، ممکن است از آماده کردن پاسخ به سوالات مصاحبه محبوب بهره مند شوید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید. در این مقاله، برخی از سوالات متداول مصاحبه برای رشته بهترین مشاوران کنکور ایران ی را بیان می کنیم، توضیح می دهیم که چرا مصاحبه ها آنها را می پرسند و نمونه پاسخ ها را ارائه می دهیم.

مطالب مرتبط: نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور ایران

سوالات مصاحبه برای رشته بهترین مشاوران کنکور ایران :

در اینجا برخی از سوالات متداول مصاحبه برای رشته شغلی بهترین مشاوران کنکور ایران ی با نمونه پاسخ ها آمده است تا به شما در آماده سازی پاسخ های خود کمک کند.

 1. رشته مورد علاقه شما چه بود و چرا و چگونه بهترین مشاوران کنکور ایران شدید؟

این سوال به شما امکان می دهد نظرات خود را در مورد این رشته به طور کلی بیان کنید. بهترین مشاوران کنکور ایران ی معمولاً یکی از موضوعاتی است که افراد علاقه مند به آن را جذب می کند. اگر بتوانید حوزه تاکید خود را در وهله اول به آنچه که باعث شد بخواهید بهترین مشاوران کنکور ایران ی بخوانید ردیابی کنید، ممکن است چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما فاش کند.

«من شروع به مطالعه بهترین مشاوران کنکور ایران ی کردم زیرا مجذوب مفهوم حافظه هستم و اینکه چرا برخی از خاطرات واضح تر از بقیه هستند. تحلیل را هم نقطه قوت خود می دانم. بنابراین، من مطالعاتی را در زمینه بهترین مشاوران کنکور ایران ی شناختی دنبال کردم تا از استعدادهایم استفاده کنم و زمان خود را در زمینه ای خاص سرمایه گذاری کنم.

مطالب مرتبط: انواع مهارت های رشته بهترین مشاوران کنکور ایران ی و نحوه بهبود آنها

 1. از بهترین مشاوران کنکور ایران انتظار می رود چه ویژگی هایی برای تأثیرگذاری داشته باشد؟

مصاحبه‌کنندگان ممکن است این سؤال را بپرسند تا ببینند آیا ایده‌آل‌های شما به‌عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران  با هدف کلی سازمانشان مطابقت دارد یا خیر. پاسخ شما می‌تواند شامل شمارش این ویژگی‌ها و توضیح دلیل اهمیت آنها باشد. سعی کنید در مورد ویژگی هایی که قبلاً دارید بحث کنید.

مثال: یک بهترین مشاوران کنکور ایران  بالینی ممکن است چندین ویژگی داشته باشد. با این حال، من معتقدم گوش دادن خوب، ارتباط و شفقت ضروری هستند. شنونده فعال بودن بیماران را قادر می سازد تا در مکالمه شرکت کنند و احساس کنند درک شده اند. به نظر من این امر مشتریان را تشویق می کند تا احساسات خود را آشکارتر و صادقانه بیان کنند. نشان دادن دلسوزی ویژگی دیگری است که من برای کمک به بازگرداندن اعتماد به نفس و احساس آرامش در طول جلسات مشاوره یا ارزیابی از آن استفاده می کنم. همچنین ممکن است از ارتباطات برای ترسیم یک ارزیابی یا بحث در مورد یک تشخیص با استفاده از اصطلاحات قابل درک استفاده کنم.

مطالب مرتبط: مهارت های رزومه بهترین مشاوران کنکور ایران : تعریف و مثال

 1. به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران ، برنامه روزانه خود را مشخص کنید

ممکن است یک مصاحبه گر مشتاق بداند که شما وظایف روزانه یک بهترین مشاوران کنکور ایران  را چگونه تصور می کنید. شما می توانید هر مسئولیت کلیدی که در نقش های قبلی انجام شده است را استخراج کنید. استفاده از اصطلاحات مربوط به حوزه تخصص شما را در نظر بگیرید تا دانش خود را از موقعیت نشان دهید. این همچنین می تواند یک تاکتیک ارزشمند برای نامزدهایی با حداقل تجربه باشد.

مثال: «به عنوان بهترین مشاوران کنکور ایران ، یک روز عادی برای من شامل مشاوره با مشتریان و پرداختن به موضوعاتی از جمله انتخاب سبک زندگی، سلامت روان و مسائل خانوادگی است. من به آنها کمک کردم تا عادات خود را تغییر دهند یا موقعیت های بین فردی، شخصی یا حرفه ای خود را با استفاده از درمان های مناسب مانند درمان شناختی رفتاری بهبود بخشند. ممکن است بخش‌های دیگری از روزم را به به‌روزرسانی و سازماندهی گزارش‌ها در مورد هر مشتری اختصاص دهم.

 1. تجربه خود را به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران به اشتراک بگذارید

یک مدیر استخدام ممکن است این سوال را بپرسد تا تجربه شما را ارزیابی کند و ارزیابی کند که آیا برای یک نقش واجد شرایط هستید یا خیر. به اشتراک گذاری اقداماتی که برای غلبه بر تجربه خاصی انجام دادید که به شما کمک کرد به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران  رشد کنید را در نظر بگیرید.

مثال: «در طول دوره کارآموزی، به مشتری کمک کردم که در پذیرش ویژگی‌های خود مشکل داشت. آنها توانستند ویژگی هایی را در مورد خودشان که پس از انجام تمرینات کادربندی مجدد قدردانی می کردند، شناسایی کنند. زمان من به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران  بالینی لذت بخش بود، زیرا به من اجازه داد تا با شیوه های زندگی مختلفی که مشتریانم هدایت می کردند ارتباط برقرار کنم. من از این شخصیت لذت می برم و قصد دارم برای مدت طولانی به بازی کردنش ادامه دهم.’

مطالب مرتبط: 14 شغل در رشته بهترین مشاوران کنکور ایران ی که باید در نظر گرفته شود (با حقوق)

 1. چه رویکردها و نگرش هایی برای بهترین مشاوران کنکور ایران لازم است؟ از مثال هایی برای نشان دادن نظر خود استفاده کنید

در این مورد، مصاحبه کننده ممکن است بخواهد بداند که چگونه با بیماران خود ارتباط برقرار می کنید. برخی از تاکتیک هایی که در کار خود به عنوان بهترین مشاوران کنکور ایران  استفاده کرده اید را شرح دهید.

مثال: ” من به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران ، با بسیاری از مشتریان با شرایط سلامت روان کار می کنم. من به عنوان یک مشاور یا ارائه دهنده مراقبت های بالینی کار می کنم و مشکلات ذهنی، رفتاری و عاطفی را ارزیابی و درمان می کنم. من از بهترین مشاوران کنکور ایران ی به عنوان ابزاری برای ایجاد جلسات درمانی ساختاریافته استفاده می کنم که برای هر مشتری منحصر به فرد است. من به بیمارانم در توسعه انعطاف پذیری و شناسایی قابلیت های آنها کمک می کنم.

 1. برخی از مدل های روانشناختی که با آن ها آشنا هستید چیست؟

یک مدیر استخدام ممکن است از این سوال برای ارزیابی اینکه آیا شما آموزش های لازم برای این موقعیت را دارید یا خیر استفاده کند. شما می توانید با مثال های خاصی از تجربه قبلی خود به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران  به این سوال پاسخ دهید.

مثال: «من عادت دارم در تمرینم از یک مدل پیروی کنم. رویکردهای رفتاری، روان پویشی، شناختی و بیولوژیکی همه چیزهایی هستند که من با آنها آشنا هستم. بسیاری از مشتریان ممکن است از این تکنیک ها بهره مند شوند.

مطالب مرتبط: بهترین مشاوران کنکور ایران  در مقابل روانپزشک: شباهت ها و تفاوت ها

 1. رایج ترین شرایطی که با آن دست و پنجه نرم کرده اید چیست و به چه نتایجی دست یافته اید؟

مصاحبه کننده ممکن است این سوال را بپرسد تا تخصص شما را در اهداف سازمان ارزیابی کند. در این مورد، رایج‌ترین شرایطی را که می‌دانید با آن‌ها مواجه می‌شوند، شرح دهید.

مثال: ” من به عنوان  بهترین مشاوران کنکور ایران  حرفه ای با طیف وسیعی از مشکلات دست و پنجه نرم کرده ام. سلامت روان زمینه ای است که من بیشتر روی آن کار کرده ام. اکثر مشتریان من بین 20 تا 30 سال سن داشتند.

 1. هنگام کار با بیماران خود، با چه نوع جلسات مشاوره ای بیشتر احساس راحتی می کنید؟

مصاحبه کننده ممکن است از این سوال برای تعیین نحوه عملکرد شما در موقعیت فعلی خود استفاده کند. بر انواع جلساتی که در آنها مهارت بیشتری دارید تا به شما در پاسخ به این سوال کمک کند.

 

مثال: « من با اکثر اشکال جلسات مشاوره کاملاً راحت بودم و نسبت به آن بی تفاوت بودم. من اصولاً در جلسات درمانی فردی به کودکان و بزرگسالان توصیه کرده ام. من همچنین با بزرگسالان بالای 20 سال، عمدتاً در جلسات انفرادی، سروکار داشته ام. این جاهایی هستند که من بیشتر در آن احساس راحتی می کنم.’

 

مطالب مرتبط: چگونه یک مشاور شویم؟

 1. در طول جلسه مشاوره، به دنبال چه نشانه های غیرکلامی هستید؟

مصاحبه کننده ممکن است از این سوال برای ارزیابی دانش فنی شما استفاده کند. تهیه فهرستی از نشانه های مختلفی که به دنبال آن هستید ممکن است به شما در پاسخ به این سوال کمک کند. استفاده از تجربیات قبلی را در نظر بگیرید.

مثال: «به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران ، ممکن است همیشه از شاخص های جزئی که بیمار در طول یک جلسه از خود نشان می دهد آگاه باشم. من به دنبال نشانه های غیرکلامی قابل مشاهده و شنیداری در مشتریانم هستم. برای نشانه‌های غیرکلامی قابل مشاهده، حالات صورت، تکان دادن سر، وضعیت بدن، حرکات بدن و دست مشتری را زیر نظر می‌گیرم. در مورد نشانه‌های غیرکلامی شنیداری، صداهای صوتی غیرزبانی مجزای مشتری و جنبه‌های آوازی مانند تغییر زیر و بم نیز برخی از ملاحظات هر جلسه است. سرنخ های غیرکلامی برای کمک به درک وضعیت روانی بیمارم حیاتی هستند. من به این نشانه ها توجه می کنم و در صورت لزوم به آنها عمل می کنم.

مطالب مرتبط: مهارت های ارتباطی غیرکلامی خود را بهبود بخشید

 1. نقش بهترین مشاوران کنکور ایران را چگونه تعریف می کنید؟

مصاحبه کننده ممکن است این سوال را بپرسد تا مشخص کند آیا شما اطلاعات زیادی در مورد این حرفه دارید یا خیر. شما می توانید نقش هایی را که در آنها به عنوان یک بهترین مشاوران کنکور ایران  برتر هستید را فهرست کنید.

 

مثال: یک بهترین مشاوران کنکور ایران  دارای مسئولیت های گسترده ای است. آنها شرایط عاطفی، روانی و رفتاری و علل آنها را شناسایی می کنند. سپس رویکرد درمانی با ایجاد و اجرای مداخلات درمانی پیش می‌رود. آنها همچنین به حساب بیمار و پیشرفت آنها می پردازند.

 

مطالب مرتبط: بهترین مشاوران کنکور ایران  سازمانی چه می کند؟ راهنمای تفصیلی

 1. آیا می توانید در مورد لحظه ای به من اطلاع دهید که به مشتری کمک کردید تا بازتر شود؟ چگونه توانستید آن را انجام دهید؟

یک مدیر استخدام ممکن است این سوال را بپرسد تا بیشتر در مورد تکنیک های درمانی شما و اینکه چگونه می توانید از آنها برای کمک به تسهیلات خود استفاده کنید، بپرسد. در مورد روشی که برای کمک به مشتری خود استفاده کرده اید و نتایج رویکرد خود در پاسخگویی خود بحث کنید.

 

مثال: «من یک مشتری 10 ساله داشتم که شرکت در موقعیت‌های اجتماعی برایش سخت بود. به جای اینکه او را وادار به صحبت کنم، روی صحبت با مادرشان تمرکز کردم. من معتقدم که این کمی از اضطراب آنها کاسته شد. به آنها اجازه دادم تصاویری بکشند و سپس از آنها خواستم که چند کلمه برای توصیف احساسشان بگذارند.’

مطالب مرتبط: سوال مصاحبه: چگونه تحت فشار کار می کنید؟

 1. CBT چیست؟

مصاحبه کننده علاقه مند است در مورد شرایط شما برای این موقعیت بیشتر بداند. نشان دهید که به توانایی خود در پاسخ به این سوال اطمینان دارید.

مثال: CBT مخفف رفتار درمانی شناختی است که نوعی درمان روانشناختی است. نشان داده شده است که به انواع شرایط سلامت روان کمک می کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران شبکه های اجتماعی:

مشاور مهدی باباخانی نی نی سایت

هزینه مشاوره مهدی باباخانی نی نی سایت

مطالب مرتبط: توانایی شناختی چیست و چرا مهم است؟

 1. توضیح می دهید DSM چیست و چگونه توسط بهترین مشاوران کنکور ایران ان در عمل استفاده می شود؟

یک کارفرمای بالقوه ممکن است سعی کند آشنایی شما را با اصطلاحات مرتبط با صنعت بسنجد. سعی کنید این اصطلاح و اهمیت آن را در پاسخ خود تعریف کنید.

مثال: «DSM مخفف راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی است. این راهنمایی است که توسط بهترین مشاوران کنکور ایران ان و سایر پزشکان سلامت روان برای کمک به تشخیص بیماران مبتلا به شرایط روانی استفاده می شود. این گام اولیه برای کمک به بیماران در دریافت مراقبت های لاز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *