شیمی دکتر پلویی

شیمی دکتر حسن پلویی نظرات

دکترحسن پلویی از مدرسان خوب شیمی ایران میباشند که در ادامه به بررسی سوابق علمی و کاری و امتیاز کاری و رنکینگ ایشان خواهیم پرداخت

سوابق علمی و پژوهی استاد پلویی:

دکتر حسن پلویی دارای مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران (رتبه 8 کنکور پزشکی) می باشند. دکتر پلویی مولف کتاب تست شیمی نک رقمی ها  و از مترجمین برتر کتاب‌  شیمی مورتیمر(رفرنس اصلی تدریس شیمی در داتنشگاه های ایران و جهان)و بوده و سال ها در کسوت طراح آزمون های معتبر کشوری قلم‌چی  و سنجش و … حضور داشته اند.

شیمی دکتر پلویی

شیمی دکتر پلویی نظرات

نظر شما در رابطه با تدریس، شیمی دکتر حسن پلویی چیست؟

 

برترین دبیران شیمی ایران به عنوان یک مربی، در شکل دادن به آینده جامعه مسئولیت بسیار زیادی دارند.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات، برای ایجاد تفاوت واقعی، تبدیل شدن به یک معلم شجاع و نترس   معلمی که از فشار دادن مرزها و ریسک کردن نمی ترسد – ممکن است یک راه رو به جلو باشد. در « چگونه یک معلم خوب عالی می‌شود »، ما در مورد برخی از ویژگی‌هایی که یک معلم بزرگ می‌سازد، آشنا شدیم.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات با این حال، “عالی” بودن ممکن است در کلاس درس مدرن کافی نباشد. در زمینه تدریس، یک معلم عالی ممکن است مهارت های استثنایی در زمینه هایی مانند برنامه ریزی درسی، مدیریت کلاس و مشارکت دانش آموز داشته باشد. بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات با این حال، یک معلم نترس با تمایل به امتحان روش‌های تدریس جدید، پذیرش دانش‌آموزان چالش‌برانگیز، و سازگاری با محیط‌های آموزشی در حال تغییر برای دستیابی به نوعی تدریس مؤثر و پایدار، این مهارت‌ها را یک قدم جلوتر می‌برد.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات همچنین ببینید معلمان بزرگ همیشه آنچه را که به آنها گفته می شود انجام نمی دهند

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات ما به مربیانی نیاز داریم که از به چالش کشیدن وضعیت موجود نترسند، کسانی که مایل به آزمایش چیزهای جدید هستند و مشتاق ارائه بهترین آموزش ممکن هستند. در این مقاله، ده ویژگی ضروری معلم برای تغییر را مورد بحث قرار می‌دهیم و توضیح می‌دهیم که چرا این ویژگی‌ها برای موفقیت در کلاس درس حیاتی هستند.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات با توجه به فشار فزاینده و به ظاهر کاهش زمان و منابع، بی باک بودن و آموزش برای تغییر ممکن است به عنوان یک چالش بزرگ به نظر برسد، اما ممکن است یک استراتژی کلیدی در پیشرفت در زمینه آموزش مدرن بعد از متوسطه باشد.

  1. پذیرش تغییر

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر درک می کند که تغییر اجتناب ناپذیر و ضروری است. آنها تشخیص می دهند که نیازهای دانش آموزانشان دائماً در حال تغییر است و مایلند روش های آموزشی خود را برای برآورده ساختن این نیازها تطبیق دهند. آنها از به چالش کشیدن رویکردهای سنتی نمی ترسند و همیشه به دنبال راه های جدید و نوآورانه برای جذب دانش آموزان خود هستند.

  1. سازگاری

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر مایل است خود را با شیوه های آموزشی، فناوری ها و آموزش های جدید وفق دهد. آن‌ها می‌دانند که آنچه در گذشته کار می‌کرد ممکن است امروز مؤثر نباشد و همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای بهبود آموزش خود هستند.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات مهمتر از آن، آنها می‌دانند که آموزش خوب باید پایدار باشد – شادی‌بخش و خلاقانه، یا اگر هیچ چیز دیگری، کاری باشد که از انجام روزانه لذت می‌برند.

همچنین ببینید چگونه تدریس را پایدارتر کنیم

  1. مدبر بودن

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر روی منابعی که ندارد تمرکز نمی کند، بلکه روی چیزهایی که دارند تمرکز می کند. آنها در یافتن راه حل برای مشکلات خلاق هستند و مایلند از منابعی که در اختیار دارند حداکثر استفاده را ببرند.

  1. مشارکت با والدین

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر، اهمیت مشارکت با والدین را از هر زمینه‌ای درک می‌کند. آنها تشخیص می دهند که والدین اولین معلمان کودک هستند و آنها را تا حد امکان درگیر آموزش فرزندشان می کنند. آنها برای ایجاد روابط مثبت با والدین و مشارکت دادن آنها در فرآیند آموزشی تلاش می کنند.

همچنین به راهکارهایی برای برخورد با والدین دشوار مراجعه کنید

  1. آموزش کل دانش آموز

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر به دنبال آموزش کل  دانش آموز است نه اینکه فقط آنها را برای امتحان آماده کند. آنها درک می کنند که آموزش فقط مربوط به دانشگاهیان نیست، بلکه در مورد رشد اجتماعی-عاطفی، سلامت جسمی و خلاقیت است. آنها تلاش می کنند تا افرادی را پرورش دهند که برای موفقیت در همه زمینه های زندگی آماده هستند.

  1. آموزش نوآورانه

همچنین به آموزش مخرب مراجعه کنید

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر به دنبال راه‌های ابتکاری برای واقعی و مرتبط کردن محتوا است. آن‌ها می‌دانند که دانش‌آموزان زمانی که درگیر و سرمایه‌گذاری بر روی مطالب باشند، بهتر یاد می‌گیرند. آنها فناوری، فعالیت‌های عملی و تجربیات دنیای واقعی را برای زنده کردن مطالب ترکیب می‌کنند.

  1. حمایت از برابری

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر مایل است سوالات سختی از رهبران آموزشی بپرسد تا از عدالت برای دانش آموزان و معلمان اطمینان حاصل کند. آنها تشخیص می دهند که نابرابری ها در سیستم آموزشی ما وجود دارد و متعهد هستند که برای از بین بردن آنها تلاش کنند. آنها از دسترسی همه دانش آموزان به آموزش با کیفیت بالا و معلمان حمایت و منابع مورد نیاز برای موفقیت حمایت می کنند.

  1. به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر دوست دارد بهترین شیوه ها را به اشتراک بگذارد و موفقیت دانش آموزان را با همسالان خود به اشتراک می گذارد تا همه رشد کنند. آنها تشخیص می دهند که تدریس یک فرآیند مشارکتی است و همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود مهارت خود هستند. آنها موفقیت‌ها و چالش‌های خود را با همکاران به اشتراک می‌گذارند، در فرصت‌های توسعه حرفه‌ای شرکت می‌کنند و در برنامه‌های راهنمایی برای حمایت از رشد همسالان خود شرکت می‌کنند.

  1. کار هدفمند

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر می داند که چرا آنها تدریس می کنند و در کاری که هر روز انجام می دهند هدف دارند. آنها علاقه زیادی به حرفه خود دارند و معتقدند که می توانند در زندگی دانش آموزان خود تغییر ایجاد کنند. آنها به رشد شخصی و حرفه ای خود متعهد هستند و همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد خود هستند.

همچنین به تعریف کار خوب مراجعه کنید

  1. تمایل به شکست

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات یک معلم برای تغییر حاضر است اشتباه کند و در حالی که رویکردهای جدید را امتحان می کند شکست بخورد. آنها درک می کنند که شکست بخشی طبیعی از فرآیند یادگیری است و ترسی از ریسک کردن در تدریس خود ندارند. آنها از شکست های خود درس می گیرند و از آن تجربیات برای بهبود عملکرد خود استفاده می کنند.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات معلمی برای تغییر بودن، شجاعت، اشتیاق و تعهد به برتری می خواهد. با پذیرش تغییر، جستجوی فرصت های جدید و تمایل به ریسک کردن، می توانید تأثیر عمیقی بر زندگی دانش آموزان خود بگذارید. بنابراین در رویکرد خود نسبت به آموزش نترس باشید و به نسل بعدی یادگیرندگان نیز الهام بخشید که نترس باشند.

بر طبق نظرات دکتر حسن پلویی نظرات برترین مدرسان ایران با تجربه گسترده خود به عنوان معلم عنوان ، معلم ریاضی، معلم علوم، مربی ریاضی و مربی آموزشی، به معلمان کمک می کند تا دروس شگفت انگیز ایجاد کنند و دانش آموزان را برای دستیابی به پتانسیل کامل خود توانمند کنند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *