بهترین آموزشگاه های کنکور شمال تهران

کارنامه خرد یا کلاسینو نی نی سایت

بررسی ویژگی های بهترین موسسه کنکور تجربی در ایران 

بهترین های علمی و آموزشی و آموزشگاه های برتر در ایران معرفی گردیدند.به نقل از شبکه اجتماعی نی نی سایت آموزشگاه های کنکور کارنامه خرد و کلاسی نو و تاملند،به عنوان برترین آموزشگاه های کنکور تجربی و ریاضی در ایران اعلام گردیده اند.

در نظرسنجی بهترین موسسه کنکور تجربی در ایران شرکت نمایید و در بخش نظرات از تجربیات خود با دیگران سخن بگویید

به نظر شما بهترین کلاس های آنلاین کنکور و تقویتی در ایران کدامست؟

الف: بررسی کارنامه خرد

کارنامه خرد توسط استاد مهدی باباخانی از دبیران برند ایران‌ پایه گذاری گردیده و استفاده از دبیران شهیر و برند ایران ونیز پشتیبانی قوی و سبستم های رفع اشکال قوی و ۲۴ساعته از نقاط قوت کارنامه خرد است.همچنین برگزاری کلاسهای آنلاین در استودیوی مجهز و بزرگ بودن تصویر اساتید در هنگام تدریس و استفاده از تکنولوژی باعث جذابیت کلاسهای این موسسه گردیده.

داش آموزان کارنامه خرد پس از ثبت نام دارای یک پنل کاربری اختصاصی میشوند که پس از برگزاری کلاسهای آنلاین میتوانند تکرار کلاسها را نیز در پنل خود مشاهده نمایند.

همچنین پس از ثبت نام دانش آموزان موسسه کارنامه خرد در گروهای رفع اشکال عضو میشوند و میتوانند همانند کلاسهای واقعی سوالات و تستهایی که در منزل مشکل دارند را در این گروه ها رفع اشکال نمایند

اما بزرگترین ایراد کارنامه خرد گران بودن هزینه کلاسهای این موسسه نسبت به سایر موسسات کنکوری آنلاین است که با توجه به خدمات اکسترایی که ارائه میشود بدیهی به نظر میرسد

بهترین موسسه کنکور تجربی

بررسی موسسه کلاسینو

کلاسینو را آقای عربشاهی با استفاده تجربه خود و نیز با کمک ایده های خوب فرزندشان سروش بنا نموده اند.ایشان با توجه به سابقه و قدمتی که در عرصه آموزش حضوری داشتند توانستند ورودی قدرتمند را به آموزش آنلاین داشته باشند.

وجود دبیران متنوع در دروس از نقاط قوت مجموعه کلاسینو است.مثلا در درس شیمی هم استاد مصلایی حضور دارند و هم استاد فراهانی که  مخاطبین میتوانند یکی از اساتید را برای آموزش خود برگزینند.از دیگر ویژگی های کلاسینو انتشار کتاب در هر درس است که پس از ثبت نام میتوانید کتاب های موسسه را نیز جداگانه خریداری و استفاده نمایید.همچنین امکان مشاهده آفلاین کلاسها نیز از نقاط خوب کلاسهای کلاسینوست.

هم اکنون دیگر از تخته های سیاه و سفید و گچ و ماژیک خبری نیست و معلمان مشهور و بزرگ در پشت کامپیوتر و موبایل های دانش آموزان جایگزین دبیران سنتی در کلاسهای مدرسه و آموزشگاه گردیده اند. به شما توصیه میشود با دیدن نمونه تدریس از معلمان خوب، بهترین کلاس های آنلاین را برای خود انتخاب نمایید.

کلاسینو

دبیران کلاسینو

بررسی موسسه تاملند

تاملند را آقای بابایی پایه گذاری و تاسیس نموده است.در تاملند در تمامی دروس و رشته ها میتوانید کلاس های خود را انتخاب کنید.از انسانی هنر تا ریاضی و تجربی سبد بزرگی از انتخابها پیش روی شماست.شاخص ترین استاد مجموعه کلاس کنکور آنلاین تاملند خود استاد بابایی است که از دبیران باتجربه و نامی ایران زمین است.کلاسهای تاملند نیز در استدیوی خوبی برگزار میگردد و نمره کیفیت استدیو قابل قبول است

دانش آموزان تاملند نیز کلاسهایشان را به صورت آفلاین و ضبط شده نیز میتوانند مشاهده نماینددبیران این موسسه نیز از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار هستند

پاسخ به چند پرسش متداول  FAQ

1-از لحاظ امکان مشاهده مجدد فیلمهای آنلاین، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

پاسخ: در هر سه موسسه، پس از مشاهده کلاسها به صورت آنلاین شما میتوانید تکرار آفلاین کلاسها را نیز ببینید

2- از لحاظ بزرگ بودن تصاویر در هنگام مشاهده فیلمها کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در موسسه کارنامه خرد و در موسسه تاملند، تصاویر بزرگ و سینمایی است اما در کلاسینو تصویر استاد در حین تدریس کوچک است

3-از  لحاظ رفع اشکال توسط اساتید،  کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در زمینه رفع اشکال کارنامه خرد بهترین موسسه آنلاین در ایران است و در گروه های رفع اشکال هم اساتید و هم دستیاران رفع اشکال را انجام میدهند و بهترین پشتیبانی را این موسسه دارد

4- از  لحاظ شهرت اساتید، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

هر سه موسسه از دبیران خوب ایران استفاده میکنند اما دبیران کارنامه خرد در تمام دروس از دبیران برند ایران هستند البته برای پاسخ بهتر به پرسش بالا بهتر است نمونه تدریس اساتید هر سه موسسه را خودتان مشاهده و مقایسه نمایید

5-از  لحاظ ارائه جزوات کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

کارنامه خرد و تاملند،جزوات را برای دانش آموزان ارسال میکنند اما در کلاسینو لازم است کتابهای خود موسسه را جداگانه خریداری نمایید.از لحاظ کیفیت نیز هر سه موسسه در سطح مطلوبی میباشند.

6- از  لحاظ آموزش صفر تاصد کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در هر سه موسسه،آموزش صفر تاصد صورت میپذیرد فقط کارنامه خرد علاوه بر آموزش صفر تاصد،کلاسهای وی آی پی با حل تست های دشوار را نیز برای افرادی که میخواهند برای رتبه های تک رقمی درس بخوانند نیز به صورت رایگان و بر روی پک کلاسهای خود ارائه میکند.

7-از  لحاظ پوشش تمام گروه های آموزشی  کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در کارنامه خرد فقط برای دانش آموزان ریاضی و تجربی و انسانی کلاس برگزار میگردد،اما تاملند و کلاسینو برای گروه های هنر و منحصرا زبان  نیز علاوه بر موارد بالا کلاس برگزار میکنند که سبد فروششان کاملتر است

8-از  لحاظ کیفیت پخش کلاسها و قطعی و وصلی کلاسها، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام بهتر میباشند ؟

در کارنامه خرد برای پخش آنلاین از سرور اختصاصی خود این موسسه که در  برج میلاد تهر ان طراحی و مستقر گردیده استفاده میشود و کیفیت تصاویر نسبت به سایر موسسات بالاتر است.

کلاسینو و تاملند  نیز از بستر ادوبی کانکت برای ارتباط استفاده میکنند و در اکثر موارد کیفیت مناسب است و هرسه موسسه کیفیت برگزاری کلاسهایشان مطلوب است

9- از  لحاظ تنوع دبیران هردرس و قدرت انتخاب بین دبیران کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام بهترند؟

تاملند و کلاسینو در هر درس از چندین استاد استفاده میکنند اما کلاسها و اساتید کارنامه خرد به صورت تکسرس میباشد.

10- از  لحاظ تعاملی بودن کلاس ها و باز بودن چت کلاس، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در هر سه موسسه امکان تعامل استاد با دانش آموزان وجود دارد.

چهار ویژگی اصلی بهترین موسسات برگزار کننده کنکور تجربی چیست؟

ویژگی های مهمی که  در انتخاب کارنامه خرد یا کلاسینو نی نی سایت یا تاملند یا رایان کلاس  باید وجود داشته باشد تا کلاسها تاثیرگذار باشد به عوامل بسیاری بستگی دارد که برخی از مهمترین ها را با شما مرور خواهیم نمود.

1-در بهترین موسسه کنکور تجربی تیم مدیران قوی و قدرت میباشند تا برند خود را ارتقا و بهبود دهند

2-در بهترین موسسه کنکور تجربی از تیم علمی-آموزشی بسیار خوب و خوشنام استفاده میگردد

3-در بهترین موسسه کنکور تجربی نظم و مقررات حرف اول و آخر را میزند

4- در بهترین موسسه کنکور تجربی روحیه پاسخگویی به موقع و به هنگام و پشتیبانی مستمر و پیگیر وجود دارد

دانش، نگرش، غیرت، اصول و روش تدریس، شیوه تدریس، رفتار کلامی یا غیرکلامی، توانایی اساتید و موسسین در بهترین موسسه کنکور تجربی  در ایجاد جو مساعد و برانگیختگی مربوط است.

مدیران و دبیران در چنین موسسه ای ، علاقه شاگردانش را با ساختارهایی که دانش را ارتقا می‌دهد برمی انگیزند.

کادر علمی و اجرایی در بهترین موسسه کنکور تجربی  دانش پژوهان را برای دستیابی به یک چشم‌انداز مشترک ترغیب می‌کند،و بهترین موسسه کنکور به پیشرفت دانش‌آموزان کمک می‌کند.

اثربخشی بهترین موسسه کنکور تجربی در ایران  به شرح زیر خلاصه می شود:

الف:

مدرسان در بهترین موسسه کنکور تجربی در ایران درس خود را به شیوه ای قابل فهم سازماندهی می کند که به اثربخشی تدریس کمک می کند و  طرح درس دبیران در بهترین موسسه کنکور تجربی با سطح دانش آموزان سازگار می گردد تا کارایی و اثربخشی بیشینه گردد.

از دیگر ویژگی های  تدریس مدرسان برتر در  بهترین موسسه کنکور تجربی  سازماندهی و وضوح، برنامه ریزی خوب و انسجام درس است. به طور خاص، از عبارات پیش پا افتاده اجتناب می شود، مدرسان در بهترین موسسه کنکور تجربی  دانش قبلی را با جدید مرتبط می کند، مثال های زیادی (از طریق تجربه زندگی روزمره دانش آموزان) با هدف کمک به آنها در درک آنچه آموزش داده می شود ارائه می دهد، خلاصه ای از آنچه گفته می شود ارائه می دهد. مطالب را در نقاط متمایزی که به یکدیگر متصل هستند جدا می کند، بارها با کمک بصری (نقشه ها، کارت ها، نمودارها و …) شفاف سازی و توضیح می دهد و مدرسان بهترین موسسه کنکور تجربی بر آن تکرارها و جمع بندی های مکرر را انجام می دهد. دبیران و معلمان در بهترین موسسه کنکور تجربی  کلاس خود را به این ترتیب مدیریت می کند، به یادگیری، جزئیات جذابیت می بخشد، بنابراین به دانش آموزان خود در سطح فردی و جمعی پاسخ می دهد. دانش‌آموزانی که در بهترین موسسه کنکور تجربی حضور دارند به کمک دبیرانی که آموزش را سازماندهی می‌کنند، به وضوح تمایل بیشتری به یادگیری نشان می‌دهند.

ب:

کارمندان و مشاوران در بهترین موسسه کنکور تجربی  از طریق ایجاد روابط بین فردی با دانش آموزان خود که با عشق و اشتیاق اداره می شود، جو یادگیری مطلوبی ایجاد می کند. این امر به مشارکت متقابل بهترین موسسه کنکور تجربی ان و دانش آموزان در فرآیند تدریس، از طریق اشتیاق بهترین موسسه کنکور تجربی  که به دانش آموزانش منتقل می شود، منجر می شود. روابط بین فردی خوب، حفظ ارتباط چشمی با دانش آموزان، تاکید بر بلندی و ریتم مناسب صدای بهترین موسسه کنکور تجربی ، فضای ارتباطی، برجسته کردن اهمیت درس و توجه به دیگران موجب روحیه هم اندیشی می شود. حس شوخ طبعی اغلب به ایجاد یک فضای مثبت کمک می کند، احساسات عاطفی را منتقل می کند.

ج:

مشاوران و مدرسان و مربیان در بهترین موسسه کنکور تجربی از دانش خود برای دستیابی به یک نتیجه یادگیری بهتر استفاده می کند و درک موضوع شناختی را افزایش می دهد و نه فقط به خاطر سپردن. بهترین موسسه کنکور تجربی ان خاص با مشکلات دانش آموزان خود راحت تر برخورد می کنند، تدریس را بهتر سازماندهی می کنند، مطالب آموزشی را راحت تر ارائه می دهند و در ترکیب با عوامل دیگری مانند – توانایی های دانش آموزان، زمان تدریس در اختیارشان، اراده. از دانش آموزان برای مشارکت و مشارکت در فرآیند یادگیری – دستیابی به نتایج یادگیری بهتر. در هر حال باید به این نکته اشاره کرد که بهترین موسسه کنکور تجربی  دانای کل نیست و دانشی که از طریق تجربه، غیرت و «بخشی» به کار به دست می‌بهترین موسسه کنکور تجربی رد، از عناصر کلیدی یک تدریس موفق است.

د:

در بهترین موسسه کنکور تجربی  اساتید در طول تدریس زمان را به طور موثر مدیریت می کند که به عملکرد بهتر دانش آموزان کمک می کند. این بستگی به 1) توانایی دانش آموزان دارد که میزان زمان مورد نیاز برای یادگیری چیزی را تعیین می کند، 2) زمان اختصاص داده شده توسط بهترین موسسه کنکور تجربی  برای تدریس یک موضوع، 3) زمانی که هر دانش آموز به طور جداگانه باید چیزی یاد بگیرد، 4) به کیفیت از آموزش، هر چه قابل درک تر باشد، زمان کمتری برای تسلط بر یادگیری مورد نیاز است. همچنین مشاهده می‌شود که در کلاس‌هایی که با فعالیت‌های غیرآموزشی مانند بحث‌های خارج از درس، اجرای نظم و انضباط مدرسه، هیاهو و حوادث غیرمنتظره مانع از زمان نمی‌شود، نتایج رضایت‌بخش است.

ه:

اساتید در برترین کلاس آنلاین کنکور تجربی ، کلاس درس خود را  به خوبی مدیریت می کند و با مشکلاتی که به وجود می آید با شیوه های مناسب برخورد می کند، مانند جلوگیری از تعارض در کلاس، شکوفایی نگه داشتن علاقه دانش آموزان به موضوع مطالعه، اطمینان از انتقال آرام از یک واحد آموزشی به واحد آموزشی دیگر، استفاده از تشویق مثبت. برای دستیابی به انطباق و انضباط دانش آموز، با متعهد ماندن و مصمم بودن برای ارائه هر گونه کمکی که به دانشجویان درخواست می شود و در عین حال از کاهش دانش آموز خودداری می کند. بهترین موسسه کنکور تجربی  مؤثر عموماً تمایل دارد تا انسجام اجتماعی و جو یادگیری مساعد را در کلاس تضمین کند.

سؤالات درستی می پرسد و در نتیجه بر اثربخشی تدریس تأثیر می گذارد. فاصله زمانی بین سوال بهترین موسسه کنکور تجربی  و پاسخ دانش آموز ارزشمند است. انتظار خوب است که با پیام های مثبت همراه شود، تشویق مثبت در نتیجه به روند یادگیری کمک می کند. سؤالات باید در رابطه با زمان مورد نیاز برای پاسخگویی به آنها (مثلاً چند سؤال در زمان کوتاه و سؤالات زیاد در مدت زمان طولانی) و بر اساس سطح دانش آموزان و زمان مورد نیاز برای یادگیری چیزی ساخته شوند. سؤالات در هر صورت باید اصیل باشند و از سؤالات مشابه بدون دلیل اجتناب شود، مگر اینکه برای تأکید سؤال شود. اصالت در این واقعیت نهفته است که سؤالات همه مطالب و همه دانش آموزان را پوشش می دهد و نه فقط تعداد کمی.

ز:

یه موسسه کنکور تجربی خوب زمانی که بتواند خود را با نیازهای دانش آموزان خود وفق دهد، زمانی که تنوع و سلایق مختلف هر دانش آموز را درک کند، زمانی که به درستی و عینی بهترین موسسه کنکور تجربی  به این درک والا برسد زمان شکوفایی دانش آموزان فرا میرسد.

زمانی که صداقت، اشتیاق و جذابیت بر تدریس بهترین دبیران و مدرسان در  بهترین موسسه کنکور تجربی حاکم است، تأثیر مثبتی بر آموزش دارد. بهترین موسسه کنکور تجربی  در درجه اول پیشرفت و نتیجه گیری دانش آموزان خود علاقه مند است، در حالی که با آنها با احترام رفتار می کند، به موفقیت  آنها پاداش می دهد و می تواند هر بار تصمیمات صحیح و عاقلانه بگیرد. بهترین موسسه کنکور تجربی  در واقع علاقه خود را  بصورت عملی به دانش آموزانش نشان می دهد، سوالات دانش آموزان را به صورت قابل درک حل می کند، اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد و با تلاش برای گوش دادن و کمک به آنها، آشنایی نشان می دهد.

ح:

بهترین معلمین فیزیک و شیمی و زیست و ریاضی در بهترین موسسه کنکور تجربی  اغلب از انواع مختلفی از سبک های تدریس پیروی می کند تا توجه و مشارکت دانش آموزان را در فرآیند یادگیری، بسته به ویژگی های دانش آموزان خود را برانگیزند. گاهی دانش‌آموزان را با پرسش‌های مناسب راهنمایی می‌کند، کارنامه خرد یا کلاسینو نی نی سایت گاهی در چارچوب کار گروهی با دانش‌آموزان ارتباط برقرار می‌کند، گاهی با اتخاذ رفتاری هدایت‌کننده بر اساس تجربیات خود به عنوان نمونه عمل می‌کند، در نهایت از طریق روحیه گفت‌وگو بهترین موسسه کنکور تجربی  فعال‌تر می‌شود و دانش‌آموزان را راهنمایی می‌کند تا خودشان راه‌حل‌هایی برای سؤالات و مشکلاتی که با آن روبرو هستند بیابند. کادر موسسین در بهترین موسسه کنکور تجربی  صداقت، آرامش، ثبات و اصالت را در مورد همه موارد فوق اعمال می کند. آسایش و غیر رسمی بودن بهترین موسسه کنکور تجربی  با شاگردانش – که از طریق احساسات دوستی تجلی می یابد – همراه با توجه و احترامی که بهترین موسسه کنکور تجربی  نیاز دارد، از عناصر یک تدریس مؤثر است. توضیحات مناسب ارائه شده، محرک های تفکر و تأمل، اطلاعات مستمر و بازخورد دانش آموزان – از طریق توصیه های اصلاحی بهترین موسسه کنکور تجربی  – مسیر موفقیت آمیز تدریس را تعیین می کند. سنگر همه اینها ایجاد رابطه گفت و گو و تعامل بین بهترین موسسه کنکور تجربی ان و دانش آموزان است که رشد افکار را تسهیل می کند، در حالی که با برنامه ریزی مناسب فعالیت دانش آموزان بر اساس برنامه مشترک هدایت می شود. توضیحات مناسب ارائه شده، محرک های تفکر و تأمل، اطلاعات مستمر و بازخورد دانش آموزان – از طریق توصیه های اصلاحی بهترین موسسه کنکور تجربی  – مسیر موفقیت آمیز تدریس را تعیین می کند. سنگر همه اینها ایجاد رابطه گفت و گو و تعامل بین بهترین موسسه کنکور تجربی ان و دانش آموزان است که رشد افکار را تسهیل می کند، در حالی که با برنامه ریزی مناسب فعالیت دانش آموزان بر اساس برنامه مشترک هدایت می شود. توضیحات مناسب ارائه شده، محرک های تفکر و تأمل، اطلاعات مستمر و بازخورد دانش آموزان – از طریق توصیه های اصلاحی بهترین موسسه کنکور تجربی  – مسیر موفقیت آمیز تدریس را تعیین می کند. سنگر همه اینها ایجاد رابطه گفت و گو و تعامل بین بهترین موسسه کنکور تجربی ان و دانش آموزان است که رشد افکار را تسهیل می کند، در حالی که با برنامه ریزی مناسب فعالیت دانش آموزان بر اساس برنامه مشترک هدایت می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *