کلاس کنکور آنلاین

مقایسه بهترین کلاسهای کنکور آنلاین ایران

در این مقاله به نقل از خبرنگاران سایت بهترین های ایران به تحلیل تکنیکال و آنالیز بهترین موسسات کنکور آنلاین خواهیم پرداخت.

سالهای اخیر را باید سالهای انفجار آموزش آنلاین نامگذاری نماییم. اکنون به صورتی باورنکردنی در عرض مدت زمان کوتاهی، آموزش کنکور و دبیرستان از حالت سنتی به آموزش آنلاین تغییر چهره داده است و تنوع و تکثر زیادی در کلاسهای کنکور آنلاین مشاهده میگردد و بهترین کلاسهای کنکور آنلاین با بهترین دبیران ایران در رقابتی شدید، کلاسهای سنتی را از دور رقابت خارج نموده اند.

در این گفتار ضمن معرفی بهترین کلاسهای کنکور آنلاین به مقایسه و بررسی کادر اساتید و نقاط ضعف و نقاط قوت برترین آموزشگاه های کنکور آنلاین میپردازیم.

در عرصه آموزش آنلاین موسسات کارنامه خرد و تاملند و کلاسینو و رایان کلاس از سرآمدترین و بهترین کلاس های کنکور آنلاین در ایران میباشند.‌

اگر پرسش شما اینست که کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام موسسه برای آموزشتان مناسب است،مقاله تحلیلی ما را دنبال کنید و همراه ما باشید.

کارنامه خرد به دلیل استفاده از دبیران برند ایران و همچنین رفع اشکال قدرتمند و  موسسه کلاسینو به دلیل تنوع اساتید در دروس مختلف و موسسه تاملند به دلیل پوشش تمام مقاطع تحصیلی و موسسه رایان کلاس به دلیل استفاده از دبیران قدیمی و تجربه دار مشهور گردیده اند.

کدام موسسه بهتر است؟

پاسخ به این سوال کاملا وابسته به نیازهای شماست مثلا اینکه آیا رفع اشکال و خدمات پشتیبانی برایتان اهمیت دارد یا خیر؟ یا مثلا قیمت کلاس ها برایتان مهم است یا محدودیت مالی ندارید همچنین آیا شما دبیران قدیمی و پا به سن گذاشته ها را ترجیح میدهید یا دبیران جوان را؟ یا اینکه جزوات آموزشی و آموزش صفر تا صد را میخواهید یا آموزش های تستی؟

بنابراین انتخاب بهترین کلاس کنکور آنلاین برای هر شخصی متفاوت است و بسته به خواسته های شما هریک از موسسات فوق میتواند انتخاب مناسبی برای شما باشد و شاید برای دیگری انتخاب چندان مطلوبی نباشد.

کلاس کنکور کلاسینو

کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد؟

بررسی موسسه کارنامه خرد

کارنامه خرد توسط استاد مهدی باباخانی از دبیران برند ایران‌ پایه گذاری گردیده و استفاده از دبیران شهیر و برند ایران ونیز پشتیبانی قوی و سبستم های رفع اشکال قوی و ۲۴ساعته از نقاط قوت کارنامه خرد است.همچنین برگزاری کلاسهای آنلاین در استودیوی مجهز و بزرگ بودن تصویر اساتید در هنگام تدریس و استفاده از تکنولوژی باعث جذابیت کلاسهای این موسسه گردیده.

داش آموزان کارنامه خرد پس از ثبت نام دارای یک پنل کاربری اختصاصی میشوند که پس از برگزاری کلاسهای آنلاین میتوانند تکرار کلاسها را نیز در پنل خود مشاهده نمایند.

همچنین پس از ثبت نام دانش آموزان موسسه کارنامه خرد در گروهای رفع اشکال عضو میشوند و میتوانند همانند کلاسهای واقعی سوالات و تستهایی که در منزل مشکل دارند را در این گروه ها رفع اشکال نمایند

اما بزرگترین ایراد کارنامه خرد گران بودن هزینه کلاسهای این موسسه نسبت به سایر موسسات کنکوری آنلاین است که با توجه به خدمات اکسترایی که ارائه میشود بدیهی به نظر میرسد

تاملند یا کلاسینو

تاملند یا کلاسینو یا کارنامه خرد کدام بهتر است؟

بررسی موسسه تاملند

کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد …………

تاملند را آقای بابایی پایه گذاری و تاسیس نموده است.در تاملند در تمامی دروس و رشته ها میتوانید کلاس های خود را انتخاب کنید.از انسانی هنر تا ریاضی و تجربی سبد بزرگی از انتخابها پیش روی شماست.شاخص ترین استاد مجموعه کلاس کنکور آنلاین تاملند خود استاد بابایی است که از دبیران باتجربه و نامی ایران زمین است.کلاسهای تاملند نیز در استدیوی خوبی برگزار میگردد و نمره کیفیت استدیو قابل قبول است

دانش آموزان تاملند نیز کلاسهایشان را به صورت آفلاین و ضبط شده نیز میتوانند مشاهده نمایند.دبیران این موسسه نیز از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار هستند

بررسی موسسه کلاسینو

کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد ………….

کلاسینو را آقای عربشاهی با استفاده تجربه خود و نیز با کمک ایده های خوب فرزندشان سروش بنا نموده اند.ایشان با توجه به سابقه و قدمتی که در عرصه آموزش حضوری داشتند توانستند ورودی قدرتمند را به آموزش آنلاین داشته باشند.

وجود دبیران متنوع در دروس از نقاط قوت مجموعه کلاسینو است.مثلا در درس شیمی هم استاد مصلایی حضور دارند و هم استاد فراهانی که  مخاطبین میتوانند یکی از اساتید را برای آموزش خود برگزینند.از دیگر ویژگی های کلاسینو انتشار کتاب در هر درس است که پس از ثبت نام میتوانید کتاب های موسسه را نیز جداگانه خریداری و استفاده نمایید.همچنین امکان مشاهده آفلاین کلاسها نیز از نقاط خوب کلاسهای کلاسینوست.

هم اکنون دیگر از تخته های سیاه و سفید و گچ و ماژیک خبری نیست و معلمان مشهور و بزرگ در پشت کامپیوتر و موبایل های دانش آموزان جایگزین دبیران سنتی در کلاسهای مدرسه و آموزشگاه گردیده اند. به شما توصیه میشود با دیدن نمونه تدریس از معلمان خوب، بهترین کلاس های آنلاین را برای خود انتخاب نمایید.

پاسخ به چند سوال پرتکرار شما  دانش آموزان و اولیای گرامی:

1-از لحاظ امکان مشاهده مجدد فیلمهای آنلاین، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

پاسخ: در هر سه موسسه، پس از مشاهده کلاسها به صورت آنلاین شما میتوانید تکرار آفلاین کلاسها را نیز ببینید

2- از لحاظ بزرگ بودن تصاویر در هنگام مشاهده فیلمها کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در موسسه کارنامه خرد و در موسسه تاملند، تصاویر بزرگ و سینمایی است اما در کلاسینو تصویر استاد در حین تدریس کوچک است

3-از  لحاظ رفع اشکال توسط اساتید،  کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در زمینه رفع اشکال کارنامه خرد بهترین موسسه آنلاین در ایران است و در گروه های رفع اشکال هم اساتید و هم دستیاران رفع اشکال را انجام میدهند و بهترین پشتیبانی را این موسسه دارد

4- از  لحاظ شهرت اساتید، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

هر سه موسسه از دبیران خوب ایران استفاده میکنند اما دبیران کارنامه خرد در تمام دروس از دبیران برند ایران هستند البته برای پاسخ بهتر به پرسش بالا بهتر است نمونه تدریس اساتید هر سه موسسه را خودتان مشاهده و مقایسه نمایید

5-از  لحاظ ارائه جزوات کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

کارنامه خرد و تاملند،جزوات را برای دانش آموزان ارسال میکنند اما در کلاسینو لازم است کتابهای خود موسسه را جداگانه خریداری نمایید.از لحاظ کیفیت نیز هر سه موسسه در سطح مطلوبی میباشند.

6- از  لحاظ آموزش صفر تاصد کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در هر سه موسسه،آموزش صفر تاصد صورت میپذیرد فقط کارنامه خرد علاوه بر آموزش صفر تاصد،کلاسهای وی آی پی با حل تست های دشوار را نیز برای افرادی که میخواهند برای رتبه های تک رقمی درس بخوانند نیز به صورت رایگان و بر روی پک کلاسهای خود ارائه میکند.

7-از  لحاظ پوشش تمام گروه های آموزشی  کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در کارنامه خرد فقط برای دانش آموزان ریاضی و تجربی و انسانی کلاس برگزار میگردد،اما تاملند و کلاسینو برای گروه های هنر و منحصرا زبان  نیز علاوه بر موارد بالا کلاس برگزار میکنند که سبد فروششان کاملتر است

8-از  لحاظ کیفیت پخش کلاسها و قطعی و وصلی کلاسها، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام بهتر میباشند ؟

در کارنامه خرد برای پخش آنلاین از سرور اختصاصی خود این موسسه که در  برج میلاد تهر ان طراحی و مستقر گردیده استفاده میشود و کیفیت تصاویر نسبت به سایر موسسات بالاتر است.

کلاسینو و تاملند  نیز از بستر ادوبی کانکت برای ارتباط استفاده میکنند و در اکثر موارد کیفیت مناسب است و هرسه موسسه کیفیت برگزاری کلاسهایشان مطلوب است

9- از  لحاظ تنوع دبیران هردرس و قدرت انتخاب بین دبیران کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام بهترند؟

تاملند و کلاسینو در هر درس از چندین استاد استفاده میکنند اما کلاسها و اساتید کارنامه خرد به صورت تکسرس میباشد.

10- از  لحاظ تعاملی بودن کلاس ها و باز بودن چت کلاس، کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد کدام برترند؟

در هر سه موسسه امکان تعامل استاد با دانش آموزان وجود دارد.

بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی  در کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  چگونه باعت موفقیت شما میشود؟

داشتن یک کلاس خوب و بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی در کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  می­تونه باعث بشه بهترین نتیجه رو توی کنکور بگیریم؟ خب کاملا بستگی به خودتون داره اما کلاس آنلاین می­تونه شما رو برای رسیدن به هدف آماده­تر کنه.

زمین تمرین، هوادارا و چمن خوب نمی­تونه به تنهایی یک تیم فوتبال رو قهرمان لیگ کنه اما می­تونه برای اونا راه هموار­تری بسازه تا ساده­تر به هدف برسن. کلاس کنکور هم برای شما مثل یک زمین تمرین بزرگه.

جایی که شما آموزش می­بینید، تمرین می­کنید و اشکالاتتون برطرف می‌شه. اگر که قصد دارید درباره این زمین تمرین اطلاعات بیشتری به دست بیارید، پیشنهاد ما اینه که تا آخر مقاله همراهمون بمونید.

آیا ریاضی برای کنکور رشته تجربی مهم است؟

این سوال تا حد زیادی بستگی به زیرگروه انتخابی شما داره. شما می­تونید از بین 5 زیرگروه مشخص شده رشتتون یک مورد رو انتخاب کنید.

درس ریاضی توی هر کدوم از این زیرگروه­ها ضریب متفاوتی داره و این ضریب نشان­دهنده اهمیت ریاضی در اون زیرگروه به خصوص هستش. کم اهمیت­ترین زیرگروه برای ریاضی زیرگروه اوله و بیشترین ضریب هم در زیرگروه چهارم قرار داره.

ضریب ریاضی در زیرگروه اول 1 و در زیرگروه چهارم 4 تعریف شده. بنابراین اگر زیرگروه چهارم را انتخاب کنید باید تا حد زیادی به ریاضی کنکور مسلط باشید تا بهترین نتیجه رو بگیرید. برای این کار هم بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  رو انتخاب کنید.

به مباحث مختلف تسلط پیدا خواهید کرد

شرکت در بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  تسلط شما رو به مباحث مختلف افزایش می­ده. این مسئله هم می­تونه توی امتحانات پایانی و نهایی شما تاثیرگذار باشه و کنکورتون رو به شکل دیگه­ای رقم بزنه.

کلاس کنکور تمرکزش بر روی مسائل مربوط به تست زنی هستش. یعنی شما در این کلاس­ها طریقه درست تست زدن ریاضی رو در سریع­ترین زمان ممکن یاد می­گیرید.

تمرینات مختلف باعث می‌شه که شما در زمان کنکور استرس کاذب نگیرید و در کمال آرامش تست­هایی که بارها تمرین کردید رو درست و بدون غلط پاسخ بدید.

بالارفتن درصد ریاضی

بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  به شما کمک می­کنه که درصد بیشتری توی کنکور بزنید. درصد بیشتر مساویه با رتبه بهتر.

خصوصا اگر ضریب ریاضی در زیرگروه مربوط به شما بالای 3 باشه. آرزوی هر دانش­آموزی اینه که رتبه بسیاری خوبی بیاره و بتونه توی یکی از بهترین دانشگاه­های ایران درس بخونه. برای رسیدن به این هدف شما باید به درس­های مختلف خودتون توجه کنید.

در این بین ریاضی اهمیت بالایی داره و جزو بالارده­ای درسی شماست. یعنی که یکی از اولویت­های هر دانش­آموز تجربی برای شرکت در کنکور باید تسلط به مباحث ریاضی باشه.

برنامه ­ریزی مشخص به کمک دبیران و مشاوران برتر کلاس کنکور کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد

مطالعه بدون برنامه­ریزی آفت نوجوان کنکوری است. اگر شما در کلاس­های کنکور شرکت نکنید به احتمال قوی نمی­تونید طبق یک برنامه منظم و دقیق درس خودتون رو جلو ببرید.

دلیل این اتفاق هم اینه که کلاسی که در لیست بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  قرار داشته باشه، به شما اجازه بی برنامگی رو نمیده. شما باید هم‌زمان و موازی با استاد و دیگر دانش­آموزا درس رو جلو ببرید.

این قضیه باعث می‌شه که هر هفته خودتون به برنامه عمل کنید بدون اینکه محرک خاصی نیاز داشته باشید.

تمرین مباحث پر تکرار در بهترین کلاسهای کنکور آنلاین ایران

کلاسهای بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  باشد قطعا سابقه طولانی­ هم داره. همین سابقه یعنی که می­تونیم از تجربه­های پیشین و آرشیو­ها استفاده کنیم.

وقتی در کنکور چند سال متوالی یک سوال مطرح شده ما می­تونیم در این کلاس­ها اونارو بشناسیم و به راحتی بهشون مسلط بشیم. تسلط بر روی این موضوع چیزی نیست که ما بتونیم از طریق خودخوانی یا حتی مراجعه به دفترچه­های کنکور سال­های قبل بهش برسیم.

در کلاس آنلاین کنکور ریاضی کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  تمامی این موضوعات با کمک استاد و راهنمایی او تمرین می‌شه تا یک قدم دیگه به موفقیت نزدیک­تر بشید.

ترکیب تمرین + آموزش + رفع اشکال

تمرین یکی از عواملی هستش که شما می­تونید از توی خونه هم بهش بپردازید. اما دو عامل دیگه از طریق خودخوانی محقق نمی‌شه.

برای بهترین نتیجه باید آموزش رو با تمرین ترکیب کنید و در نهایت بعد از تمرین به رفع اشکال بپردازید. رفع اشکال یکی از مواردیه که معمولا دانش­آموز­ها سعی می­کنن از روش بپرن و بهش توجه نکنن.

درحالی که بدون رفع اشکال تمرینات شما هیچ معنایی نداره. در اصل یعنی که شما هیچ کاری نکردید. رفع اشکال می­تونه آموزش شما رو تکمیل کنه و شما رو به هدف نهایی برسونه.

به بودجه­ بندی کنکور توجه ویژه ­ای کنید

30 سوال از کنکور شما مربوط به مباحث به درس ریاضی می‌شه. برای پاسخ به هر سوال تقریبا چیزی برابر 90 ثانیه وقت دارید. ریاضی کنکور تجربی را مباحث مثلثات، هندسه، احتمالات، مشتق، الگو، معادلات و نامعادلات، لگاریتم، آمار، کاربرد مشتق، مقاطع مخروطی، بخش شمارش بدون شمردن، حد و پیوستگی و تابع تشکیل می­ده. توجه به هر کدوم اینا می­تونه باعث این بشه که نتیجه بهتری رو در کنکور بگیرید.

کدام مباحث ریاضی در کنکور تجربی مهم­تر هستند؟

بخش­های مثلثات، مشتق و حد و پیوستگی بیشترین سوال رو در کنکور به خود اختصاص دادن. این نشان­دهنده اینه که شما باید بیشتر از دیگر مباحث به مواردی که نام برده شد مسلط باشید.

مجموع سوالات این سه مبحث در کنکور تجربی 12 سوال خواهد بود. در کنار این موارد مباحث ساده­تر و کم اهمیت­تری هم هستند که نباید از کنار اونها ساده رد بشید.

الگو، شمارش بدون شمردن، آمار و مقاطع مخروطی جزو این دسته از مباحث هستن و هر کدام حداکثر یک سوال را در کنکور به خودشون اختصاص می‌دن.

جمع­ بندی

بهترین کلاس آنلاین ریاضی تجربی در کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد  با تدریس خوب دبیراش کمک می­کنه که ما موفقیت رو تجربه کنیم. کلاس کنکور کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد عاملی هستش که ما رو آماده­تر می­کنه و دانشمون رو به سنگ محک می­زنه.

در کلاسهای کلاسینو یا تاملند یا کارنامه خرد اگر در چنین کلاس­هایی بتونیم روند رو به رشدی داشته باشیم و نتیجه خوبی بگیریم بی­شک در کنکور هم موفق عمل خواهیم کرد. همان طور که در مقاله هم اشاره کردیم کلاس عامل اصلی نیست اما به عنوان یک عامل جانبی می­تونه کمک­کننده شما باشه.

اگر قصد دارید با این عامل جانبی موفقیت خودتون رو تضمین کنید، سری به وبسایت مجموعه کارنامه خرد و تاملند و کلاسینو سری بزنید و نمونه تدریسهای اساتید این موسسات ببینید و بهترین گزینه را برای آموزش کنکورتان انتخاب نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *